Marcos Llorente: Udělali jsme jedinou chybu v utkání a tu Real využil. Penalta? Byl jsem daleko

Marcos Llorente: Udělali jsme jedinou chybu v utkání a tu Real využil. Penalta? Byl jsem daleko

Stejně jako Álvaro Morata odehrál i Marcos Llorente první zápas na Santiago Bernabéu jako hráč Atlétika Madrid. Od fanoušků se však dočkal příznivějšího přijetí. Co řekl po utkání proti klubu, který jej vychoval?

Podle názoru experta deníku Marca mělo Atlético kopat penaltu.Byl jsem od toho daleko na to, abych to mohl komentovat. Já tam penaltu viděl, ale viděl jsem to z dálky. Proto ale na hřišti byl rozhodčí a VAR, aby nějak rozhodli. A ti se z nějakého důvodu rozhodli, že to penalta nebyla.

Je těžké písknout za takový souboj penaltu na Bernabéu?Myslím, že by rozhodčí váhali na jakémkoliv jiném stadionu. Bylo těžké se rozhodnout. Věřím, že se rozhodli správně.

VAR ale nevstoupil do hry. „Já to opravdu viděl z dálky. Z toho důvodu je tu rozhodčí a VAR. Já s tím nic nenadělám. Akceptuji rozhodnutí rozhodčích.

Ztrácíte na Real 13 bodů. Je La Liga ztracená pro Atlético?Dokud bude matematická šance na to, že můžeme získat titul, budeme pokračovat v boji.

Dobrý 1. poločas. Odehráli jsme na Bernabéu velice dobrou první polovinu zápasu. Věděli jsme, co na Real hrát, a že tak musíme vydržet do konce zápasu. Měli jsme několik dobrých příležitostí, ale nevyužili jsme je ke skórování. Ale první poločas byl z naší strany dobrý. Musíme však hrát dobře po celý zápas, abychom na Realu uhráli dobrý výsledek.

Bez gólu. „Ano, nedali jsme gól. Ale vytvořili jsme si několik dobrých šancí. Máme to tak v několika utkáních. Vytváříme si šance, ale neumíme je proměnit. Pak se raduje soupeř.

Real potrestal jedinou chybu. „Ano, Real tyhle chyby nepromíjí. Udělali jsme malou chybku v bránění, oni ji využili. Proto vedou tabulku. Protože když proti Realu chybujete, oni udeří. V takových zápasech, pokud jen na chvíli ztratíte koncentraci, tak se vám stane, že inkasujete. Ale takový je fotbal. Je to o chybách. Děje se to všem klubům. My za sebou máme zápas, v němž jsme si vytvořili šance, ale nebyli jsme schopni skórovat. Nesmíme zoufat. Musíme i nadále pokračovat v práci se stejným přístupem. Společně se z krize dostaneme.

Morata se dožadoval dvou standardních situací. „Vy říkáte, že to měla být penalta, ale já to ze hry s jistotou neviděl. Mohu si něco myslet, ale byl jsem daleko. Věřím však rozhodčím. Věřím a doufám, že se rozhodli správně na základě toho, co viděli.

Bez Moraty budete příští týden proti Granadě. „Nevím, jak to trenér bez něj poskládá. Budete se muset zeptat jeho. Jsem si jistý, že zvolí dobře. Ze hráč, na něhož ukáže, svoji úlohu zvládne.


Zdroj: marca.com

5 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Lunin: Jestli chci zůstat v Realu Madrid? Samozřejmě, že ano
Mužstvo

Lunin: Jestli chci zůstat v Realu Madrid? Samozřejmě, že ano

Andrij Lunin si aktuálně plní reprezentační povinnosti, zároveň ale potvrzuje, že by rád zůstal v Realu Madrid. Brankář má smlouvu…
El Confidencial: Islámský stát nabádal k útokům na hráče a fanoušky Realu Madrid
Mužstvo

El Confidencial: Islámský stát nabádal k útokům na hráče a fanoušky Realu Madrid

Příslušníci španělské Guardia Civil oznámili, že rozbili buňku nadace I’lam, která se podílí na propagandě takzvaného Islámského státu. Mezi nalezenými…
Otazníky v defenzivě. Jaké bude složení stoperů pro příští sezónu?
Mužstvo

Otazníky v defenzivě. Jaké bude složení stoperů pro příští sezónu?

Žádné rozhodnutí zatím nepadlo. Před novou sezonou 2024/25 mají jistá místa Rüdiger a Militão, vedle nich se objevují jména Nacha,…
První rok Juda Bellinghama
Mužstvo

První rok Juda Bellinghama

V pátek to byl přesně rok od chvíle kdy Real Madrid oznámil příchod Juda Bellinghama. Anglický záložník ve své premiérové sezóně…