Marcos Llorente: Udělali jsme jedinou chybu v utkání a tu Real využil. Penalta? Byl jsem daleko

Marcos Llorente: Udělali jsme jedinou chybu v utkání a tu Real využil. Penalta? Byl jsem daleko

Stejně jako Álvaro Morata odehrál i Marcos Llorente první zápas na Santiago Bernabéu jako hráč Atlétika Madrid. Od fanoušků se však dočkal příznivějšího přijetí. Co řekl po utkání proti klubu, který jej vychoval?

Podle názoru experta deníku Marca mělo Atlético kopat penaltu.Byl jsem od toho daleko na to, abych to mohl komentovat. Já tam penaltu viděl, ale viděl jsem to z dálky. Proto ale na hřišti byl rozhodčí a VAR, aby nějak rozhodli. A ti se z nějakého důvodu rozhodli, že to penalta nebyla.

Je těžké písknout za takový souboj penaltu na Bernabéu?Myslím, že by rozhodčí váhali na jakémkoliv jiném stadionu. Bylo těžké se rozhodnout. Věřím, že se rozhodli správně.

VAR ale nevstoupil do hry. „Já to opravdu viděl z dálky. Z toho důvodu je tu rozhodčí a VAR. Já s tím nic nenadělám. Akceptuji rozhodnutí rozhodčích.

Ztrácíte na Real 13 bodů. Je La Liga ztracená pro Atlético?Dokud bude matematická šance na to, že můžeme získat titul, budeme pokračovat v boji.

Dobrý 1. poločas. Odehráli jsme na Bernabéu velice dobrou první polovinu zápasu. Věděli jsme, co na Real hrát, a že tak musíme vydržet do konce zápasu. Měli jsme několik dobrých příležitostí, ale nevyužili jsme je ke skórování. Ale první poločas byl z naší strany dobrý. Musíme však hrát dobře po celý zápas, abychom na Realu uhráli dobrý výsledek.

Bez gólu. „Ano, nedali jsme gól. Ale vytvořili jsme si několik dobrých šancí. Máme to tak v několika utkáních. Vytváříme si šance, ale neumíme je proměnit. Pak se raduje soupeř.

Real potrestal jedinou chybu. „Ano, Real tyhle chyby nepromíjí. Udělali jsme malou chybku v bránění, oni ji využili. Proto vedou tabulku. Protože když proti Realu chybujete, oni udeří. V takových zápasech, pokud jen na chvíli ztratíte koncentraci, tak se vám stane, že inkasujete. Ale takový je fotbal. Je to o chybách. Děje se to všem klubům. My za sebou máme zápas, v němž jsme si vytvořili šance, ale nebyli jsme schopni skórovat. Nesmíme zoufat. Musíme i nadále pokračovat v práci se stejným přístupem. Společně se z krize dostaneme.

Morata se dožadoval dvou standardních situací. „Vy říkáte, že to měla být penalta, ale já to ze hry s jistotou neviděl. Mohu si něco myslet, ale byl jsem daleko. Věřím však rozhodčím. Věřím a doufám, že se rozhodli správně na základě toho, co viděli.

Bez Moraty budete příští týden proti Granadě. „Nevím, jak to trenér bez něj poskládá. Budete se muset zeptat jeho. Jsem si jistý, že zvolí dobře. Ze hráč, na něhož ukáže, svoji úlohu zvládne.


Zdroj: marca.com

5 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen
Mužstvo

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen

Dean Huijsen slavil postup Málagy v klubovém dresu a fotkou na sociálních sítích. Opakovaně dal najevo, že je fanouškem a…
Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa
Mužstvo

Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa

Vinícius Júnior je dnes jednou z hlavních tváří světového šampionátu. Na hřišti táhne brazilskou reprezentaci a mimo něj má už…
Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?
Mužstvo

Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?

José Mourinho se poprvé od návratu do Realu Madrid vyjádřil a poskytl rozhovor americkému magazínu Vanity Fair. S trenérem Los…
Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry
Mužstvo

Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry

Bernardo Silva přichází do Real Madridu jako volný hráč po devíti sezonách v Manchesteru City. Jak uvádí The Athletic, jeho…