MARCA: Real Madrid má dohodu s Florianem Wirtzem

MARCA: Real Madrid má dohodu s Florianem Wirtzem
Florian Wirtz (zdroj: x.com)

Florian Wirtz se díky své hře a úspěchům s Bayernem Leverkusen, který dokázal vyhrát Bundesligu a domácí pohár před Bayernem a Borussií Dortmund, stal jedním z objektů touhy mnoha klubů. Jak uvádí deník MARCA, Real Madrid je již s německým reprezentantem v úzkém kontaktu. Historie se opakuje a klub začal na možném přestupu pracovat již před několika měsíci. Nikam nespěchá, ale má jasný cíl.

A tím cílem je podepsat ofenzivního záložníka v roce 2025. To je fér, ale Real samozřejmě není jediným týmem, který o takovém přestupu uvažuje. Stresují se kvůli tomu Los Blancos? Ne. V případě Wirtze a dalších cílů si Real Madrid vytyčuje hranici, kterou nepřekročí. Fotbalisté, o které mají Los Blancos zájem, procházejí určitým testem. Klub chce zjistit, zda je dotyčný hráč schopen vzdát se určitých věcí, aby se do Madridu dostal. V současné době tímto testem procházejí Yoro, Davies nebo Mastantuono.

Agenti a sportovní ředitelé, kteří se v listopadu zúčastnili slavnostního předávání Zlatého míče v Paříži, už tehdy hovořili o tom, že Kylian Mbappé v létě skončí v Realu Madrid, zatímco obě strany dohodu popíraly. Dnes stejní lidé tvrdí, že mezi Los Blancos a německým hráčem již existuje „dohoda“ na léto 2025.

V Německu nepřestávají ujišťovat o jednáních mezi Realem a Wirtzem, dokonce uvádějí čísla o možné operaci, která oscilují kolem 150 milionů eur. Do závodu se chtěla zapojit i Barcelona, ale od svého zájmu o jednadvacetiletého hráče upustila. Stojí za zmínku, že média jako Bild již hovoří o přestupu za 150 milionů eur jako o dlouhodobé částce. Neváhají napsat, že Němec bude v budoucnu hráčem Los Blancos. Tato částka se shoduje s tou, kterou před několika měsíci uvedl Fernando Carro v rádiu MARCA. Generální manažer Bayeru Leverkusen byl ohledně talentovaného záložníka kategorický.

Je také zarážející, že v době, kdy celé letní přestupové okno ještě nezačalo, je Wirtz uveden jako přestup 2025. Němec sice podepsal s Bayerem Leverkusen smlouvu ještě na jednu sezonu, ale zdá se, že toto čekání může být pro všechny strany příliš dlouhé.

Mimochodem, budoucnost Xabiho Alonsa nemá nic společného s budoucností fotbalisty. To, že se vídají každý den, neznamená, že rozhodují o své společné budoucnosti. Rozumějí si dobře, ale jejich kariéry jsou nezávislé a oba neplánují společnou budoucnost.


Přidat komentář

Související články

Nacho: Pamatujte si mě jako odchovance, který pro svůj klub obětoval VŠECHNO
Přestupy

Nacho: Pamatujte si mě jako odchovance, který pro svůj klub obětoval VŠECHNO

Nacho Fernández se rozloučil s Realem Madrid a fanoušky emotivním vzkazem na sociálních sítích. „Drazí Madridistas, Chci vám říct pár…
OFICIÁLNĚ: Nacho opouští Real Madrid!
Přestupy

OFICIÁLNĚ: Nacho opouští Real Madrid!

Nacho Fernández po mnohaletém působení končí v Realu Madrid. Klub vše oznámil na svých komunikačních kanálech. „Real Madrid oznamuje, že…
OFICIÁLNĚ: Vinícius Tobias opouští Real Madrid
Přestupy

OFICIÁLNĚ: Vinícius Tobias opouští Real Madrid

Vinícius Tobias se prostřednictvím sociálních sítí rozloučil s klubem i fanoušky. Real Madrid nevyužil opci na koupi brazilského reprezentanta, který…
MARCA: Franco Mastantuono se blíží k Realu Madrid
Přestupy

MARCA: Franco Mastantuono se blíží k Realu Madrid

Franco Mastantuono stále směřuje k tomu, aby svou budoucnost spojil s Los Blancos. Pro Real Madrid je jasné, že mladý Argentinec…