MARCA: Mariano a Jović jsou připraveni opustit Real, Asensio a další s otazníkem

MARCA: Mariano a Jović jsou připraveni opustit Real, Asensio a další s otazníkem
Luka Jovic (zdroj: realmadrid.com)

Real Madrid se kromě nakupování nových posil zaměřuje také na odchody hned několika hráčů. Kromě Marcela, Isca a Balea, kterým skončila smlouva, by se z týmu měli poroučet také dva útočníci, Mariano a Luka Jović. Hned u několika hráčů zatím není jasno.

Bílý balet představil svou novou letní posilu Antonia Rüdigera, nyní se zaměřuje na dvě podstatné věci. Dotažení Auréliena Tchouméniho a na prodej „béčkových“ hráčů. Těmi hráči jsou konkrétně Ceballos, Asensio, Jović, Mariano, Vallejo a Lunin. Ne každý je však ve stejné situaci.

Mariano

V pořadí třetí útočník Realu Madrid informoval klub, že je připraven v létě odejít. Konkrétní nabídky zatím Real nedostal, ovšem už toto je velký posun, jelikož v minulosti Mariano přestup odmítal.

Luka Jović

Luka je dalším hráčem, který se smířil se svým odchodem z Královského klubu. O Srba momentálně projevily zájem dva týmy Getafe a AC Milán. Je otázkou, zda se Jović rozloučí s Realem navždy, nebo půjde pouze hostovat. Pravděpodobnější je zatím druhá varianta.

Marco Asensio 

U Marca je situace komplikovanější. Španěl by i chtěl prodloužit svůj kontrakt s Realem, ovšem požaduje zvýšení platu. Tam nastává pro Bílý balet kámen úrazu. Třetí nejlepší střelec týmu navíc chce větší herní vytíženost a zároveň touží být důležitým článkem klubu v příští sezoně. Všechny tyto okolnosti a požadavky mu však příliš nenahrávají a jeho agent Jorge Mendes již naslouchá nabídkám od ostatních klubů.

Dani Ceballos

Dani by pravděpodobně chtěl zůstat v týmu, hráči ho mají rádi, trenér taky. Blíží se však velmi pravděpodobně příchod Tchouaméniho, a pro Španěla tak bohužel nebude místo. Real to ví, a je pro něj zbytečně platit mu peníze, když bude celou sezonu na lavičce. Jeho odchod se tak zdá být reálnější a pravděpodobnější variantou než setrvání v klubu. Jak Ceballos, tak i Asensio chtějí hrát na blížícím se mistrovství světa v Kataru. K tomu ovšem potřebují herní vytížení, které se jim v Realu příliš nedostane. Největším kandidátem na zisk Ceballose je momentálně Real Betis.

Jesús Vallejo 

S příchodem Rüdigera je téměř jisté, že si Vallejo v podstatě nezahraje, i přesto však chce v Realu zůstat. Los Blancos ovšem budou hledat zájemce na přestupovém trhu a uvidí se tedy, jak nakonec jeho budoucnost dopadne.

Andriy Lunin

Lunin chce a potřebuje chytat. Je to skvělý brankář, kterého je v pozici tak málo vytěžované dvojky škoda. Real jej však nechce prodat na stálo a shání pro něj hostování. Existuje zde varianta, že by Lunin podepsal s Madridem nový kontrakt a ihned poté odešel na hostování. V tom případě by vedení Bílého baletu přivedlo náhradního brankáře. Dost možná by ním mohl být Gabriel Slonina, o kterého mají Los Blancos obrovský zájem. Je však otázkou, jestli to není spíš golman až do vzdálenější budoucnosti.

Hawk, vlastním jménem Ota, fandí Realu od roku 2009. Důvodem byl především Iker Casillas, jeho obrovský vzor. Rád řeší fotbal více do hloubky. Má rád fotbalové statistiky, vyzná se v taktice a zároveň spravuje instagramový účet webu. Momentálně pracuje v Livesportu, kde má na starost mimo jiné i reporty zápasů. Kromě Realu tak podrobně sleduje všechny nejlepší ligy.


Zdroj: marca.com

Přidat komentář

Související články

Fabrizio Romano: Julian Nagelsmann je variantou pro Real Madrid. Z vyhazovu je v šoku
Přestupy

Fabrizio Romano: Julian Nagelsmann je variantou pro Real Madrid. Z vyhazovu je v šoku

Nejen fotbaloví fanoušci byli ve čtvrtek večer pořádně překvapení. Odvolání Juliana Nagelsmanna z funkce hlavního trenéra Bayernu Mnichov šokovalo ze…
Šok v Bayernu, Tuchel nahrazuje Nagelsmanna! Ovlivní rošáda rozhodování Realu?
Přestupy

Šok v Bayernu, Tuchel nahrazuje Nagelsmanna! Ovlivní rošáda rozhodování Realu?

Hodně nečekaná zpráva obletěla ve čtvrtek večer fotbalový svět. Bayern Mnichov se rozhodl s okamžitou platností odvolat Juliana Nagelsmanna a…
SER: Prioritou Realu na léto je posila do útoku! Klub je již na trhu aktivní
Přestupy

SER: Prioritou Realu na léto je posila do útoku! Klub je již na trhu aktivní

Přestože ještě není ani konec března, mnoho fanoušků Realu Madrid již netrpělivě vyhlíží letní přestupové období. Většina příznivců i expertů…
Endrick se dostal do obtížné situace. Mladý útočník neskóroval od začátku listopadu a sedí na lavičce
Přestupy

Endrick se dostal do obtížné situace. Mladý útočník neskóroval od začátku listopadu a sedí na lavičce

Budoucí posila Realu Madrid se ocitla ve velmi obtížné situaci, 16letý mladík přestal hrát a na hřišti se momentálně neobjevuje.…