MARCA: Marcelo, Isco a Bale na prodej. Klub chce na jejich mzdách ušetřit 50 milionů eur

MARCA: Marcelo, Isco a Bale na prodej. Klub chce na jejich mzdách ušetřit 50 milionů eur

Real Madrid by se rád zbavil všech tří hráčů, aby na mzdách ušetřil 50 milionů eur. Ancelotti o nich mluvil vřele, ale klub nevidí místo v týmu pro příští sezónu pro Marcela, Isca a Balea.

Carlo Ancelotti má již za sebou prezentaci v Realu Madrid. Italský trenér se po návratu do klubu zúčastnil první tiskové konference. Mluvil o všem možném, ale také se netajil zprávou, že jeho opětovné zaměstnání by si mohli nejvíce užít veteráni, kteří s ním v minulosti sdíleli šatnu.

Když se Ancelotti v roce 2013 poprvé dostal do španělského hlavního města, měl příležitost setkat se s Kaká, který byl pro něj během jeho společného dobrodružství v Miláně zásadním hráčem. Forma Brazilce z předchozích měsícíů však ukázala, že bude těžké zůstat i nadále optimistou, protože bývalý vítěz Zlatého míče hrál stále hůř.

Ital tehdy hovořil s vedením Realu a přiznal, že se ho musí zbavit, a čas ukázal, že měl pravdu.

Tentokrát se historie opakuje, ale její hrdinové se mírně liší. Ancelotti se během konference zmínil o Iscovi, Marcelovi a Baleovi, protože všichni tři se během jeho první etapy v Madridu ukázali jako klíčoví hráči.

Bylo těžké vyhnout se odkazům na tyto tři a Ital přiznal, že je dokonale zná a umí motivovat, ale stanovil, že o všem se bude rozhodovat na hřišti.

Ancelotti mohl také pozorovat Balea, který v minulé sezóně hrál za Tottenham, a sám trenér připustil, že Velšan hrál jen málo, ale přesto dokázal často skórovat. Klub však dává jasně najevo: kontrakty všech tří vyprší příští sezónu a nejlepším řešením by bylo prodat je.

V případě Isca a Marcela verdikt vyneslo hřiště a v případě Balea jde o jeho mentalitu, která mu v posledních letech brání v triumfu v Madridu. Real ví, že nebude snadné se zbavit všech tří, ale chtěl by to udělat, protože by to ušetřilo 50 milionů eur na jejich kontraktech.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: MARCA.com

10 Komentářů

Přidat komentář

Související články

SER: Davies odmítl další nabídku Bayernu na prodloužení smlouvy
Přestupy

SER: Davies odmítl další nabídku Bayernu na prodloužení smlouvy

Příchod Kanaďana by mohl znamenat konec Mendyho, kterému příští rok končí smlouva. Bayern bude možná brzy nucen s Los Blancos vyjednávat.…
COPE: Arsenal mezi zájemci o Lunina
Přestupy

COPE: Arsenal mezi zájemci o Lunina

Rozhlasová stanice COPE uvedla, že ukrajinský brankář Lunin usilovně přemýšlí o své budoucnosti. Andriy má na stole nabídku na prodloužení…
Antonio Rüdiger dalším cílem Saúdů
Přestupy

Antonio Rüdiger dalším cílem Saúdů

Saúdskou Arábii rozhodně nelze obvinit z toho, že by se na fotbalovém přestupovém trhu styděla, a její odvážné kroky cílily…
Návrat Reniera z hostování přináší nejtěžší úkol pro nadcházející přestupové období
Přestupy

Návrat Reniera z hostování přináší nejtěžší úkol pro nadcházející přestupové období

Reinier se vrací z hostování ve Frosinone s dalšími pochybnostmi. Jeho smlouva s Realem Madrid platí do roku 2026 a…