MARCA: Luka Modrić prodlouží smlouvu s Realem!

MARCA: Luka Modrić prodlouží smlouvu s Realem!
Luka Modrić (zdroj: realmadrid.com)

Chorvatský reprezentant Luka Modrić po schůzce s Florentinem Pérezem souhlasí s podmínkami, za  kterých bude pokračovat v Realu! Už chybí jen podpis smlouvy, aby vše bylo oficiální.

Luka Modrič bude hrát v bílém dresu Realu Madrid ještě minimálně jednu sezónu, informuje deník MARCA. Situace se zcela obrátila a to, co se dlouhé měsíce zdálo jako dlouhé loučení, se nakonec promění v další rok.

Dohoda mezi Modričem a Florentinem Pérezem je definitivní, zdůrazňuje deník. Dobrá forma v posledních týdnech, nejlepší místo pro hraní fotbalu, rozhodnutí ředitelů klubu, odchod Kroose a s největší pravděpodobností i odchod Nacha vedly k absolutnímu obratu, který vyústí v další prodloužení kontraktu o jeden rok.

Carlo Ancelotti si tak může oddychnout. „Doufám, že zůstane alespoň jeden z nich,“ měl italský stratég údajně pronést. Modrić celou sezonu na rozloučení s fotbalem nepomýšlel. Ti, kdo ho znají, dokonce nevylučují, že by rozloučení mohlo přijít až po mistrovství světa 2026 ve Spojených státech, Mexiku a Kanadě. Cítí se silný a existuje jen jedna věc, která ho baví stejně, jako hraní za Real Madrid, a tím je reprezentování rodného Chorvatska.

Po překonání těžkých chvil se Modrić dokázal znovu bavit fotbalem a tím, že přijal novou roli v týmu. S Ancelottim si promluvil a dokonale pochopil svoji situaci.

Florentino Pérez, jak už MARCA informovala minulý pátek, byl tím, kdo se ujal řízení situace a vše skončilo dohodou, takže příběh, který začal v roce 2012, bude ještě pokračovat.

Dalším Modrićovým argumentem pro setrvání je vytvoření historie, nebo spíše její prodloužení, protože Chorvat bude moci překonat Puskásův rekord jako nejstarší fotbalista, který odehrál zápas za Real Madrid. Tento rekord činí 39 let a 36 dní. Prodloužení smlouvy téměř zaručuje, že ho záložník přeskočí, protože 9. září mu bude 39 let. V současné době je na druhém místě, před Buyem a Dudkem.


Zdroj: marca.com

Přidat komentář

Související články

Převezme Camavinga číslo šest po Nachovi?
Mužstvo

Převezme Camavinga číslo šest po Nachovi?

Nachův odchod má obrovský sportovní, ale také marketingový význam, protože se uvolňuje číslo, které má v Realu Madrid velkou historii. Jak…
Nedotknutelný Arda Güler. Setrvání Turka si přejí Ancelotti, hráči i vedení
Mužstvo

Nedotknutelný Arda Güler. Setrvání Turka si přejí Ancelotti, hráči i vedení

Je sice pravda, že v příští sezóně nebude snadné dostat se do základní jedenáctky Realu, ale Ancelotti i vedení madridského…
Nerozbitný tandem: Carlo Ancelotti, Davide a realizační tým
Mužstvo

Nerozbitný tandem: Carlo Ancelotti, Davide a realizační tým

Carlo Ancelotti a jeho tým okouzlili každého. Získané trofeje a rozmanitá řešení na hřišti donutily i ty největší kritiky ocenit…
L’Équipe: Kylian Mbappé požaduje od PSG 100 milionů eur
Mužstvo

L’Équipe: Kylian Mbappé požaduje od PSG 100 milionů eur

Kapitán francouzské reprezentace dal PSG ultimátum, aby uhradilo jeho pohledávky, které činí přibližně 100 milionů eur, kvůli tomu, že od…