MARCA: Ferland Mendy neuvažuje o odchodu z Realu Madrid. Rekonvalescence postupuje pomalu

  MARCA: Ferland Mendy neuvažuje o odchodu z Realu Madrid. Rekonvalescence postupuje pomalu

  Ferland Mendy je v Realu Madrid šťastný, nenaslouchá žádným nabídkám a soustředí se pouze na návrat ke hře v dresu Los Blancos.

  Pro Mendy to není snadné léto. V květnu utrpěl vážné zranění holenní kostí, po kterém se stále nevrátil k normálnímu tréninku, a v červnu se šuškalo, že po své skvělé sezóně očekával navýšení smlouvy do roku 2025.

  MARCA, která sama informovala o požadavku Francouze na změnu podmínek smlouvy, dnes zdůrazňuje, že obránce nezaujal razantní postoj a nic si nevynucoval, natož aby jednal s jinými kluby.

  Tyto informace se objevily po zveřejnění jeho údajných očekávání. Španělský deník nyní tvrdí, že to není pravda a fotbalista zaujal pozici dialogu a dokonce si snížil plat z minulé sezóny, aby pomohl rozpočtu Los Blancos.

  Deník oznamuje, že setrvání šestadvacetiletý hráče v této sezóně v Realu Madrid, není v ohrožení. Hráč se nechystá odejít ani neuvažuje nad změnou klubu a počítá s ním také Carlo Ancelotti, který bude muset zvládnout velké množství hráčů na levé straně obrany v podobě Mendyho, Marcela a Miguel Gutiérrez.

  Zajímavé je, že Ital chtěl v roce 2019 přivést obránce z Lyonu do Neapole, ale Los Blancos ho na Zidanovu žádost přemluvili, aby přijal nabídku Realu Madrid.

  MARCA dále uvádí, že Real Madrid je připraven v současné situaci hovořit o prodeji jakéhokoliv hráče a hodnota Mendy je okolo 50 milionech eur, ale klub také respektuje podepsané dohody a nikoho nenutí k odchodu.

  Pochybnosti o obránci vyvstaly kvůli jeho požadavku na zvýšení mzdy, ale tento krok neznamená, že chce odejít. Mendyho návrat k fotbalu zatím zůstává v mezích lehkého běhu a práce v posilovně.

  Aktuální fotografie z jednoho z posledních tréninků hodně znepokojila fanoušky, protože Ferland přišel o velkou část svalové hmoty v nohách. Je to jeden z vedlejších efektů úplného odpočinku, což byl jediný způsob, jak překonat potíže holenní kostí.

  Dnes je hlavním cílem Francouze, aby se v září vrátil k plné herní dostupnosti, a nyní se zaměřuje právě na obnovu svalové hmoty na nohou.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: MARCA.com

  3 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…