Le Parisien: Kylian Mbappé stále váhá s podpisem. PSG jsou přece jen blíže prodloužení

Le Parisien: Kylian Mbappé stále váhá s podpisem. PSG jsou přece jen blíže prodloužení

Sportovní ředitel Paris Saint-Germain Leonardo oznámil pokrok v jednáních s Kylianem Mbappém o nové smlouvě. Deník Le Parisien potvrzuje jeho slova, ale dodává, že hráč stále neučinil konečné rozhodnutí.

Nemusíme připomínat, že Real Madrid je velkým obdivovatelem Kyliana Mbappého a má ho jako svůj hlavní přestupový cíl. Rovněž fanoušci by mladého Francouze rádi viděli v bílém dresu. Jenže PSG se svého klenout vzdát nechce.

„Mluvíme tiše, všechno jde dobře a ve srovnání se situací před 10–15 dny jsme udělali krok vpřed,“ řekl Leonardo před víkendovým setkáním s Montpellier ohledně vytouženého prodloužení smlouvy s Mbappém.

Dříve se představitel PSG omezil pouze na prohlášení, že Mbappé je budoucností klubu, který chce, aby prodloužil smlouvu. V sobotu však CANALU+ oznámil, že je připraven na předzápasový rozhovor a oznámil dobrou zprávu do éteru před zahájením zápasu.

Je možné, že jeho hlavním cílem bylo uklidnit spekulace o Leu Messim po Neymarovém prohlášení v Manchesteru, ale ředitel PSG vyslal jasný signál o pokroku v jednání s 21letým hráčem, jehož smlouva vyprší v roce 2022. Pařížané, tváří v tvář negativním signálům z prostředí hráče a jeho jasné pasivitě, začali analyzovat různé scénáře, ale nedávné rozhovory měly přinést pozitivní zprávy.

Le Parisen však uvádí, že ačkoli někteří začali slavit, cíl je stále ještě daleko. Nedávné zprávy ve skutečnosti říkají, že Mbappé je ochoten pokračovat v jednáních o nové dohodě, ale Francouz má se stále mnoho pochybností a žádá klub, aby nejprve předložil sportovní plán se zárukami.

Kdo ví… Nikdy jsem nepřemýšlel o 100 gólech. Zaměřuji se na další zápas, 200 gólů je stále daleko, odpověděl chytře útočník po sobotním zápase na šanci dosáhnout hranice 200 zásahů, když o víkendu vstřelil stý gól za PSG.

Kylian pravděpodobně neměl tušení, co Leonardo řekl během předzápasové rozcvičky. Mbappé by měl stále váhat a jeho hlavními dilematy jsou sportovní cíle.

Le Parisien říká, že 21letý mladík jistě nepřijde o peníze, pokud zůstane v Paříži, na straně druhé pandemie vážně poškodila platové možnosti Realu Madrid a Liverpoolu. Je možné, že z finančních důvodů ho ve francouzském hlavním městě může nakonec čekat taky lepší sportovní projekt.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: Le Parisien

10 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Příchod nového stopera? Španělští novináři píší, že Realu bude stačit Tchouaméni
Mužstvo

Příchod nového stopera? Španělští novináři píší, že Realu bude stačit Tchouaméni

Španělští novináři poskytli několik důležitých informací týkajících se středu obrany královského klubu. V tuto chvíli vše nasvědčuje tomu, že Real…
Oficiálně: Luka Modrić prodloužil smlouvu s Realem Madrid do roku 2025
Mužstvo

Oficiálně: Luka Modrić prodloužil smlouvu s Realem Madrid do roku 2025

Real Madrid C. F. a Luka Modrić se dohodli na prodloužení smlouvy s naším kapitánem, který bude s klubem spojen…
Kdo jsou rodiče Mbappého – Fayza Lamari a Wilfried Mbappé?
Mužstvo

Kdo jsou rodiče Mbappého – Fayza Lamari a Wilfried Mbappé?

Kylianův start v Madridu je také zásluhou jeho rodičů, kteří ho na jeho cestě podporovali. Kylian Mbappé už je hráčem…
Chiringuito: Mbappé nepotřebuje operaci nosu
Mužstvo

Chiringuito: Mbappé nepotřebuje operaci nosu

Edu Aguirre, který má v pořadu Chiringuito na starosti zpravodajství týkající se Realu Madrid, sdělil, že testy ukázaly, že Kylian Mbappé…