Last minute odchody. Odriozola může zamířit do Sociedadu, zájem i o Mariana

  Last minute odchody. Odriozola může zamířit do Sociedadu, zájem i o Mariana
  Marco Asensio a Álvaro Odriozola (zdroj: realmadrid.com)

  Příchodů na poslední chvíli se během aktuálního léta fanoušci Realu Madrid na 99 % nedočkají. Naopak o „last minute“ odchodech ještě Bílý balet jedná. Přetřásají se hlavně tři jména.

  Álvaro Odriozola vůbec nefiguruje v plánech Carla Ancelottiho a Real mu hledá nové vhodné působiště. Novinář Mikel Recalde nyní přišel s informací, že madridský gigant jedná s Realem Sociedad. Právě z baskického klubu před lety pravý obránce do španělské metropole za 32 milionů eur zamířil.

  Odriozola se ale v Realu nikdy naplno neprosadil. Nepomohla ani hostování v Bayernu Mnichov a Fiorentině. Nyní by se mohl vrátit do domovského klubu a zkusit kariéru znovu nastartovat. Dle serveru Transfermarkt má Španěl aktuálně hodnotu 12 milionů eur.

  Mariano je příběhem sám o sobě. Z Realu Madrid zarytě odmítá odejít, přestože mu klub již mnohokrát jasně naznačil, že s ním nepočítá. V posledních dnech a týdnech se pravidelně střídají informace médií o tom, že zůstane, nebo naopak přece jen odejde.

  Poslední zprávy hovoří o tom, že by útočník Bílého baletu mohl přestoupit do Espanyolu, jenž řeší možný úprk svého nejlepšího střelce Raúla de Tomáse. U Mariana by se jednalo o roční hostování s tím, že Real by si musel ponechat většinu či dokonce celý hráčův plat.

  Zvláštní situace panuje rovněž u Marca Asensia. V minulých dnech vyplula na povrch spekulace, že je Manchester United připraven zaplatit za Španěla 30 milionů eur. Dá se přepokládat, že na podobnou nabídku by Real slyšel, podle všeho ale nebyla položena na reálném základu.

  Madridský deník AS naopak informuje o tom, že na Asensia do Madridu žádná konkrétní nabídka nepřišla a ofenzivní záložník tak zůstane hráčem Bílého baletu. Vzhledem k nedostatku křídel je možné, že během sezony najde uplatnění, do základní sestavy to má ale nyní daleko.

  Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


  2 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…