James Rodríguez se objevil základní sestavě La Ligy po 246 dnech. Jak hrál?

Čas 22. 06. 2020, 00:40 | Autor thjuks
James Rodríguez na stadionu Realu Sociedad
James Rodríguez na stadionu Realu Sociedad

Kolumbijský záložník James Rodríguez hrál po více než osmi měsících v základní sestavě ligového zápasu Realu Madrid. Proti Realu Sociedad nezářil, ale ani nezklamal. Fotbal nehrál od února.

Naposledy dal Zidane v La Lize Jamesovi důvěru 19. října, kdy ho postavil do základu proti Mallorce, jenže Real prohrál 1:0. Kolumbijec naposledy hrál za Bílý balet v únoru při vyřazení z poháru Realem Sociedad. Navíc dal za celou sezónu jen jeden gól. Na tuto sezónu bude chtít James co nejrychleji zapomenout.

Ani v neděli, kdy James hrál z jeho pohledu KONEČNĚ znovu v základu, to nebylo ono. Zizou ale od něj nemohl čekat zákraky. Vždyť fotbal nehrál přes čtyři měsíce. A to zkrátka musí být někde vidět.

James zaćal nejprve na pravém křídle, v závěru první půle se přesunul doleva, a část druhého poločasu operoval ze středu hřiště, kde se cítí nejlépe. Po 78 minutách ho vystřídal Marco Asensio.

Z ofenzivního trojlístku Vinícus - Benzema - James byl právě Kolumbijec v neděli nejslabším článekem. Vinícus působil alespoň v několika akcích nebezpečně, navíc vybojoval penaltu pro Ramose. Benzema vstřelil důležitý vítězný gól, a své si tak v utkání splnil.

James neměl v zápase ani jednu střelu, ale vyloženě špatný dojem po tak dlouhé pauze neudělal. Strojový systém serveru Whoscored.com dokonce Kolumbijce ocenil známkou 7,2, čímž ho jmenoval čtvrtým nejlepším hráčem zápasu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!