Kdo je z Realu Madrid nedotknutelný a jak vypadá situace okolo Martina Ødegaarda?

Kdo je z Realu Madrid nedotknutelný a jak vypadá situace okolo Martina Ødegaarda?

Přinášíme vám přestupové novinky od jednoho z nejdůvěryhodnějších novinářů, co se Realu Madrid týče, Josého Felixe Díaze.

Karim Benzema, Fede Valverde, Vinicius Junior, Thibaut Courtois, Lunin, Éder Militão, Eden Hazard, Nacho, Dani Carvajal a David Alaba. To jsou hráči, kteří jsou v tomto přestupovém období nedoktutelní a s jistotou neodejdou. Zbytek týmu je v „ohrožení.“ Pokud příjde správna nabídka může kromě již zmíněných jmén odejít každý. 

Situace Martina Ødegaarda je stále nejasná. Mladý Nor se pořád nerozhodl, jestli chce pokračovat v Realu Madrid, či ne. Všechny nabídky za Martina jsou zatím na hostování. Až do 31. srpna je ale čas na to, aby přišel správný deal. Největším zájemcem je stále Arsenal, který čeká, jak se Ødegaard rozhodne. Carlo Ancelotti si stojí za tím, že si chce v týmu mladého Nora udržet, ten si ovšem není jistý, jestli dostane dostatek herního času přes trojici Casemiro – Kroos – Modrić.

Co se týče Viniciuse. Tak u něj si sám Carlo Ancelotti řekl, že musí zůstat. Mladý brazilčan totiž patří mezi oblíbence Ancelottiho a v nové sezóně by tak mohl dostat hodně prostoru. To ovšem neplatí pro Jesuse Valleja, který by měl během příštích dnů opustit Real Madrid. Pravděpodobně se tak stane hned poté, co Španělsku skončí olympijské hry. Stoper číslo 4 by tak měl být v nové sezoně Chust. 

Informaci, kterou už většina z vás moc dobře zná, potvrdil i Felix Diáz. Real Madrid nemá v plánu přivádět jakoukoliv jinou posilu, než je Kylian Mbappé a to ani v případě, že by odešli další hráči z jiných řad, než je útok. Všechny případné peníze z dalších přestupů budou vynaloženy na tranfer francouzské superstar. No a když už jsme u těch Francouzů, tak také Karim Benzema co nevidět prodlouží smlouvu do roku 2023.

Real Madrid tak vstupuje do klíčového měsíce, kdy si půjde pro Kyliana Mbappého. Stále je ovšem v týmu spousta nepotřebných hráčů navíc, které chce Bílý balet prodat. Například: Isco, Vallejo, Odriozola nebo Ceballos, za kterého mimochodem také stále nepřišla žádná nabídka, což potvrdil na svém twitchi Fabrizio Romano. 

Komplikace přichází také v podobě Covidu-19. Dnes jsme se totiž oficiálně dozvěděli, že dalším nakaženým v týmu je Alvaro Odriozola, což může jeho případný přestup také zkomplikovat. 

Nám tak nezbývá nic jiného než s napětím čekat, co nám srpen přinese. Upřímně zatím moc důvodu k radosti, jako fanoušci Bílého baletu nemáme. 

Hawk, vlastním jménem Ota, fandí Realu od roku 2009. Důvodem byl především Iker Casillas, jeho obrovský vzor. Rád řeší fotbal více do hloubky. Má rád fotbalové statistiky, vyzná se v taktice a zároveň spravuje instagramový účet webu. Momentálně pracuje v Livesportu, kde má na starost mimo jiné i reporty zápasů. Kromě Realu tak podrobně sleduje všechny nejlepší ligy.


Zdroj: Felix Diaz, Fabrizio Romano

4 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Operace Kroos & Modrić: Florentino Pérez přechází do akce
Mužstvo

Operace Kroos & Modrić: Florentino Pérez přechází do akce

Situace Luky Modriće a Toniho Kroose se v posledních týdnech změnila. Do celé záležitosti se vložil prezident Realu Madrid Florentino Pérez…
Modrićův agent: Luka pravděpodobně zůstane v Madridu i v následující sezóně
Mužstvo

Modrićův agent: Luka pravděpodobně zůstane v Madridu i v následující sezóně

Pokud jde o Luku Modriće, zdá se, že je vše vyřešeno. Vlado Lemić, hráčův agent, prohlásil, že fotbalista s největší…
Modrić 2025: Klíč k prodloužení smlouvy. Hráč i klub blízko dohody, píše AS
Mužstvo

Modrić 2025: Klíč k prodloužení smlouvy. Hráč i klub blízko dohody, píše AS

Dobrá zpráva pro madridismo. Luka Modrić se chystá prodloužit smlouvu s Realem o další sezónu. Vše se urychlilo po čtvrteční schůze…
Real zvažuje prodloužení smluv s Kroosem a Modrićem, píší MARCA a THE ATHLETIC
Mužstvo

Real zvažuje prodloužení smluv s Kroosem a Modrićem, píší MARCA a THE ATHLETIC

Real Madrid zvažuje prodloužení smluv s Tonim Kroosem a Lukou Modrićem, informuje The Athletic. Oběma hráčům vyprší smlouva 30. června.…