Katalánsko ve víru konspirací. Marciniak spojen s Realem, důkazem budiž taška, píše SPORT

Katalánsko ve víru konspirací. Marciniak spojen s Realem, důkazem budiž taška, píše SPORT
Taška se znakem Realu Madrid (zdroj: x.com)

Katalánský deník Sport vydal článek, v němž spekuluje o tom, že Szymon Marciniak je spojen s Realem Madrid. Zaměstnanci tohoto listu svou domněnku opírají o kosmetickou taštičku se znakem Realu Madrid.

Dva dny starý zářez Bayernu Mnichov je dalším důkazem práce rozhodčích, díky níž může Real Madrid rok co rok bojovat o triumfy v Lize mistrů. Stále živé je nevysvětlitelné chování polského sudího, které zabránilo německému týmu vyrovnat stav utkání,“ začíná svůj „investigativní“ článek bez přílišného zaobalení deník Sport.

Katalánci uvádějí, že kritika na adresu Poláka neutichá ani po skončení zápasu, protože nikdo nedokázal vysvětlit, proč pomezní rozhodčí zvedl praporek v situaci, kdy nebylo možné jednoznačně rozhodnout, zda došlo ofsajd či nikoli.

Podle informací deníku Sport se objevilo mnoho pochybností o pověsti Szymona Marciniaka, polského rozhodčího, který před dvěma lety řídil zápas Realu Madrid s Chelsea. Novináři připomínají, že v tomto utkání Marciniak zrušil gól na 3:0 pro Angličany, který vstřelil Marcos Alonso, za „neviditelnou ruku„. Los Blancos nakonec postoupili do semifinále. Jak poznamenali redaktoři Sportu, v té době byl trenérem Chelsea Thomas Tuchel.

Novináři deníku Sport na podporu své domněnky ukazují video, uveřejněné naúčtu Zona Blaugrana, které koluje po sociální síti X (dříve Twitter). Na něm vidíme Szymona Marciniaka v šatně, kde je položena kosmetická taška se znakem Realu Madrid. Sport s odvoláním na komentáře na síti X přenáší, že tato kosmetická taška patří Szymonu Marciniakovi, což by dokazovalo jeho vazby na klub vedený Florentinem Pérezem.

Zde článek končí.

Výše uvedené video je staré několik let. Pravdou je, že je na něm rozhodčí Szymon Marciniak v šatně pravděpodobně na stadionu Jagiellonie Białystok. Kosmetická taška se znakem Realu Madrid by mohla patřit Szymonu Marciniakovi, ale také některému z asistentů nebo zaměstnanci klubu.

Katalánští novináři už ale nevysvětlí, proč Marciniak, spolčený s Realem Madrid, například neuznal gól Los Blancos na 1:1 při střetu Nacha s Daviesem, či proč okamžitě foukl do píšťalky kvůli údajnému ofsajdu při druhé trefě Joselua, což musel nakonec opravit až VAR. Stejně tak opomíjejí skutečnost o vysokém počtu nastavených minut, či nerozebírají akci, z níž De Ligt dostal míč do sítě ve chvíli, kdy už byl odmávnutý a odpísknutý ofsajd a hráči Realu Madrid přestali hrát.

Tak jakápak spojitost?


Zdroj: sport.es

2 Komentářů

 • Avatar

  To jsou fakt ubožáci. Proto asi rozhodčí místo 9 minut nastavil 13,nebo kolik jich vlasně bylo. Kdyby se raději zaměřili na sebe a svého trenéra,který nedokázal dobře zareagovat na hru v deseti. Vždyť v tu chvíli měli nad PSG stále náskok. Kdyby Xavi nastavil správnou taktiku,nemuseli by teď plakat. Místo toho se sesypali jak domeček z karet.

  6
  0
 • Avatar

  K tématu – taky se objevila grafika na ArchivoVAR, kde jsou lehce posunuté čáry – takže podvod. Ty čáry si může jen tak nakreslit každý, jak mu to vyhovuje. Tento kanál už začíná být známý tím, že lže a manipuluje.

  Osobně nejsem příznivec dnešního omílání slova dezinformace, které různí političtí podvodníci a neziskovkáři využívají jako bič na všechno, co se jim nelíbí. Aby ve skutečnosti nemuseli zjišťovat fakta, ale jednoduše všechno cenzurovat. ALE… jestli tady existuje někdo, kdo dlouhodobě jede vyložené konspirační smyšlenky, lži a nesmysly a jede to v ohromném měřítku, tak to budou Katalánci a jejich média a fanatiční fanboys. Aby se jednou nedivili, až to ti neziskovkáři nakonec objeví a zjistí, jaký je to zlatý důl bojovat s katalánskýma dezinformacema a hromadně je promazávat. :sweat_smile:

  BTW debilové ze Sportu mají dokonce tu drzost vytahovat zápas Real vs Chelsea. Páč si dobře pamatuju, že tam Marciniak pro Real rozhodně nepískal, naopak se mi nelíbilo posuzování některých zákroků a ve druhé půli si vymyslel roh (což bylo z opakovačky vidět), po kterém jsme dostali branku ! Tak to jenom pro připomenutí, aby si lháři nemysleli, že jsme na všechno zapomněli.

  3
  0

Přidat komentář

Související články

Šest hráčů Realu Madrid mezi deseti nejlépe placenými hráči La Ligy
La Liga

Šest hráčů Realu Madrid mezi deseti nejlépe placenými hráči La Ligy

Kylian Mbappe byl na začátku týdne oficiálně představen jako nový hráč Realu Madrid při speciálním ceremoniálu na Santiago Bernabeu. Vysněný…
Ředitel VAR: Komentáře televizní stanice Realu Madrid o rozhodčích byly trapné
La Liga

Ředitel VAR: Komentáře televizní stanice Realu Madrid o rozhodčích byly trapné

Carlos Clos Gómez poskytl rozhovor časopisu Jot Down. Je bývalým hlavním rozhodčím v La Lize a nyní ředitelem VAR v…
Prokletí kapitánů Los Blancos. Nacho je čtvrtý, který odešel v posledních čtyřech sezónách
La Liga

Prokletí kapitánů Los Blancos. Nacho je čtvrtý, který odešel v posledních čtyřech sezónách

Nacho je čtvrtým prvním kapitánem Realu Madrid, který opustil klub v posledních čtyřech sezónách. V předchozích letech se s královským…
Slova Mbappého? Extrémisté získali ve Francii mnoho hlasů, řekl Javier Tebas
La Liga

Slova Mbappého? Extrémisté získali ve Francii mnoho hlasů, řekl Javier Tebas

Javier Tebas se zúčastnil losování nového ročníku La Ligy, které se konalo v sídle Španělské fotbalové federace. Okomentoval i politicky…