Hráči Barcelony slavili titul provokacemi vůči Realu, Viníciusovi a Espanyolu

Hráči Barcelony slavili titul provokacemi vůči Realu, Viníciusovi a Espanyolu
Lamine Yamal (zdroj: x.com)

Fotbalisté Barcelony oslavovali zisk titulu v ulicích města v otevřeném autobusu. Část scén z mistrovské fety však rychle odvedla pozornost od samotného triumfu k provokacím směrem k Realu Madrid, Viníciusovi, Judeovi Bellinghamovi a Espanyolu.

Barcelona slaví po vítězném Clásicu

Barça má za sebou úspěšnou ligovou sezonu a zaslouženě získala titul. Včera tým Hansiho Flicka završil ročník vítězstvím 2:0 nad Realem Madrid na Camp Nou. Hráči se vydali městem v otevřeném autobusu, aby slavili s fanoušky.

Lamine Yamal v hlavní roli

Největší pozornost přitáhl Lamine Yamal. Mladý křídelník, který kvůli zranění nehrál a sledoval El Clásico z tribuny, se nejprve vrátil k výměně s Bellinghamem. Po zápase zveřejnil fotku s výsledkem 2:0 a komentářem talk is cheap — jasná odpověď na Bellinghamův příspěvek po říjnovém El Clásicu, kdy Angličan napsal: Talk is cheap. Hala Madrid siempre!!!

Na oslavě Yamal přitvrdil. Do mikrofonu řekl fanouškům:

„Nikdy nezapomínejte, že mluvit může každý.“

Zároveň mával tričkem s nápisem Thanks God I’m not madridista („Díky Bohu, že nejsem madridista“) a pózoval s ním na fotkách.

Provokace směrem k Viníciusovi

Hráči Barcelony si hráli s nafukovacími plážovými míči — jasná narážka na Viníciuse. Fanoušci Barçy mu už dlouho zpívají posměšnou píseň Balón de playa, odkazující na jeho prohraný Zlatý míč. Stejný motiv se objevil i během samotného El Clásica, kdy domácí fanoušci házeli na hřiště plážové míče.

Další výpady: Antimadridista a urážky Espanyolu

Fermín López pózoval s šálou Antimadridista. Ronald Araújo byl zachycen, jak zpívá urážlivou píseň o Espanyolu — text odkazoval na staré stadiony, sestupy a městskou rivalitu, s jasným výrazem pohrdání.

Na ulicích Barcelony se opakovaně ozývala i známá oslavná píseň ¡Madridista qui no boti és! („Kdo neskáče, je madridista“). Hráči Barcelony se k ní nadšeně přidávali.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: realmadryt.pl

47 Komentářů

  • Avatar

    aspon ukazuju jaky velky mindrak maju z realu madrid =D

    4
    3
    • Avatar

      Fakt. Štrnásť bodový…

      4
      3
      • Avatar

        nejde o to aky velky je bodovy rozdiel, nech je aj 30 bodov ak je zasluzeny. Barca ma titul pravom. Ide o ich prejav. Vyhras titul , tak preco si nespievaju svoju hymnu, neoslavuju? ale namiesto toho urazaju Real a Espanyol. Co je to ak nie mindrak? Posmievat sa niekomu kto je chudobnejsi v tomto pripade Espanyol ti pride normalne? ze maju stary stadion a podobne veci? A zrovna Araujo ten co mal depresie a potreboval osobne volno. Este ze som zazil eru futbalu kde bol respekt a futbalistov ako Raul, Puyol, Maldini, Totti, Del Piero, Zidane, Klose atd..lebo tito co teraz behaju po ihrisku maju od futbalistov daleko.

        3
        0
    • Avatar

      Velky mindrak za co konkretne? Od zaciatku 90-tych rokov cize za poslednych 36 rokov je Barca uspesnejsia ako real. Ma viac CdR a viac ligovych titulov. Barca tiez dohnala negativnu bilanciu vzajomnych zapasov. Ak tu ma niekto mindrak tak jedine real pretoze Barca sa nebezpecne priblizuje.

      6
      3
  • Avatar

    Ztráta respektu k rivalovi ukazuje úroveň některých hráčů.

    4
    1
  • Avatar

    Opäť sa ukázalo to, že výhra nad Realom je pre nich viac než úspech ich klubu :clown:

    5
    2
  • Avatar

    iba ukázali zrkadlo Realu :upside_down::upside_down::upside_down:

    4
    3
    • Avatar

      dalsi s mindrakem:grinning: ja ti len napisu ze za puyola by sa toto nestalo…yamal moze byt dobry..ale ked si to v hlave neusporada tak nikdy nebude najlepsi a skonci jak vini

      5
      2
      • Avatar

        o tom sa nebavime. Real robi to iste. Vinco je uz dost stary pes na to aby provokoval fanusikov, tak od 17 rocneho chlapca neviem co ta prekvapuje

        5
        4
        • Avatar

          za jedno myslim ze yamal ma vic jak 17 a za druhe vini v jeho veku nebyl taky jak je teraz a nikdo nemusel to jeho chovani ospravedlnovat. za dalsi real mozno robi to iste ale po clasicu pogratulovali superovi k titulu a dokonci sli za hansim ho podporit v jeho tazkej zivotnej chvili..to je myslim pekne preukazany respekt

          3
          3
          • Avatar

            pane bože, tak presne má 18 rokov, čo to mení na pointe?? a po prehre hráci Realu v superpohari, urobili majstrovi ulicku, aby vzdali rešpekt súperovi?? každá akcia má svoju reakciu, tak treba sa pozerať na veci komplexne a nevytrhávať ich z kontextu :slight_smile:

            4
            3
          • Avatar

            Kokotek a Iskander jsou zakomplexovaní analfabeti a zřejmě je to stejná osoba. Všimni si, jak tady opět blábolí, že Varcelona dohání Real, nebo že Vini provokuje a další bláboly. Nikoho to přitom nezajímá. To je vidět, kdo má komplexy z toho, že Varcelona zaostává za Realem a že Yamal se projevuje jako ultra trouba a sám provokuje. Vini se sice neumí ovládat během zápasu, ale mimo hřiště se nikdy nechoval jako takový přitroublý šašek bez respektu jako Yamal (tvůj příklad to taky ukazuje, to by Yamal nezvládl a nejspíš se ještě rozbrečel :sweat_smile: ).

            2
            2
          • Avatar

            Naserko táhni smradlavá špíno

            2
            2
        • Avatar

          Ukaž mi jednu oslavu trofeje, kde naši hráči zmiňovali Barcelonu.

          1
          2
          • Avatar

            Naozaj si tak naivný?? tak napriklad

            Počas osláv zisku titulu v španielskej La Lige v roku 2017 na tradičnom mieste – námestí Plaza de Cibeles v Madride – si obranca Realu Madrid Dani Carvajal zobral mikrofón a do davu fanúšikov začal skandovať chytľavý rým: „Piqué, cabrón, saluda al campeón.“ (V preklade: „Piqué, ty [vulgarizmus/hlupák], pozdrav šampióna.“) K spevu sa okamžite pridali aj ostatní hráči a fanúšikovia.

            2
            2
  • Avatar

    to iste robi real naopak takze netreba robit dramu ,je to doberanie a za tuto sezonu ai hraci zasluzia ovela tvrdsi vysmech a trest. Co si navaris to si musis aj zjest a toto si hraci a vedenie navarilo,takze treba znasat tie nasledky .Zial

    12
    3
    • Avatar

      amen

      2
      3
      • Avatar

        Tvoj nick Ťa celkom vystihuje….

        4
        2
        • Avatar

          ďakujem. ale môj nick ironicky symbolizuje priemerného fanúšika Realu, presne ako si ty… dúfam, že do budúcna tomu už budeš rozumieť a nemáš za čo :upside_down:

          3
          3
          • Avatar

            Jako král dementů máš vždy pravdu.

            3
            1
          • Avatar

            ďakujem, áno mám. stačí sa pozriet o pár príspevkov vyššie a znova sa ti to potvrdí realmeník

            2
            4
          • Avatar

            No o priemernom fanúšikovi by som radšej nehiovoril. Spočítaj na tejto stránke komentáre, ktoré sa týkajú Barcelony v urážlivom tóne a pozri si stranku Forca Barca a potom niečo kecaj. Koniec koncov aj Ty si typický fanúšik Barcelony, arogantný puberťak, ktorý si nevidí na koniec nosa. Stačí sa pozrieť na stránku Tvojho klubu a nestranný človek pochopí…..

            4
            1
          • Avatar

            Pitrik, tak ako vacsina madridcanov tu mas uplne blby odhad, ale to ti nemozem vycitat. nemozes porovnavat hrusky s jablkami, pretoze tato stranka je mrtva od cias co presla redizajnom a forca je plna zivota. to ze tam diskutuje nasobne viac ludi vytvara aj tvoj mylny dojem o negativnych komentaroch. tu je to hrstka poloretardov a retardov ako Naserko, realmanko atd. chod na EF a tam uvidis kolko lobotomistov z madridu sa negativne vyjadruje na Barcelonu. objektivne scitane, je to 50/50 takze ta poprosim, nesnaz sa silou mocou tlacit do roviny nestrannosti a uz vobec nie snaziac sa vytvorit psychologicky profil niekomu. absolutne ti to nejde a ak si myslis ze ma mas precitaneho, tak si vedla jak ta jedla. kazdopadne dakujem za tvoj pokus

            1
            2
    • Avatar

      Kdy při oslavách trofeje? Chci odkaz.

      2
      1
      • Avatar

        Toho se nedočkáš, páč Puding plácl nesmysl. Copak Real někdy urážel při oslavách Getafe nebo Leganés? Těm cirkusovým mamlasům nebylo blbé urážet Espanyol. Tak to ukazuje jejich iq a úroveň.

        3
        2
      • Avatar

        2017 Carvachal kamoško

        2
        2
        • Avatar

          No na Piqueho, tos mi to nandal. Barcelona kde?

          3
          1
          • Avatar

            este ti to len nandaam ty kraavo
            Guti: „Nechcem, aby Barcelona len prehrávala. Ja si vyslovene užívam, keď prehráva.“ alebo „Som ten najšťastnejší človek na svete, keď vidím Barcelonu trpieť.“
            dufam ze staci, lebo ma to uz moc nebavi furrynko

            3
            4
          • Avatar

            Kokůtku přečti si prosím ještě jednou na co jsem se ptal. Nebo si vážně tak hloupý. Guti tohle řekl kdy? Asi tak 10 let po tom co skončil?:smiley:

            3
            2
          • Avatar

            no blby si tu akurat tak jedine ty furrynko lebo hocico by som ti napisal, tak hooocicooo by si picoval ze ale toto tamto, tak sa uz nestrapnuj prosim ta a bud trosku objektivny 😀 jaaj to sa tu v mordore nenosi 😀

            2
            3
          • Avatar

            Položil jsem jednoduchou otázku, kdy naši hráči při oslavách titulu mluvili o Barceloně. Ty sem hodíš nějaký rozhovor Gutiho 10 let po kariéře, takže buď si fakt úplně vypatlaný, nebo se snažíš o docela ubohý ragebait, obojím se ztrapňuješ akorát ty 🙂 Dokud sem nehodíš odkaz na otázku kterou jsem položil, už na tebe nebudu reagovat 🙂

            5
            1
          • Avatar

            dakujem. konecne si aj napriek svojej retardovanosti a IQ hodnej Perezovej zadnice pochopil, ze nemusis absolutne reagovat. gratulujem

            2
            3
          • Avatar

            furry: vždyť je to primitivní analfabet, nejspíš z EF. Na otázku o oslavě si vygooglil náhodný výrok Gutiho, pochopit tvou otázku správně je nad jeho inteligenci, a ještě tu nadává a blábolí o objektivitě. Tak co chceš s takovým looserem? Ten má iq opice, dokonce i jeho komentáře jsou často jen vřeštění. :sweat_smile:

            5
            1
          • Avatar

            nasir klaun – ked uz chces pouzivat anglicke slova, tak sa aspon nauc ako sa spravne pisu 🙂 🙂 🙂 To IQ opice budes mat asi len ty 🙂

            2
            3
          • Avatar

            Naserko co mu lezies do riti? niesi tak trochu teply? akoze mne je jedno co robite spolu, ale neprejavuj to takto verejne medzi ludmi ktorych to vobec nezaujima :joy::joy::joy:

            2
            4
  • Avatar

    Tak za ten proukazany disrespect vuci ceremonialu predavani zlateho mice to vlastne docela chapu, za to se nam smeje cely svet, tak proc by jako hraci Barcelony najednou nemohli. Za to si Real muze sam, to bylo jejich rozhodnuti tam nejit a jak je videt, bylo to velmi spatne rozhodnuti, ktere se s nama potahne jeste pekne dlouho.

    Antimadristicke triko si Yamall mohl odpustit, ale je to jenom mlady frajirek (ktery nahodou fakt umi), jak bych ho nechal byt, jednou se mu to vrati.

    Ztrata 14 bodu je ostudna. Tak ostudna, ze si to Real vlastne tak trochu i zaslouzi. Kdyz dno, tak poradne hluboke.

    10
    2
  • Avatar

    Netreba z toho robit velke halo. Barca ma respekt k realu a opacne to plati taktiez. To ze sa niektori hraci nechaju strhnut fanusikmi k emociam byva caste hocikde po celom svete, ale ano, suhlasim ze niekto si mohol niektore veci odpustit

    7
    2
  • Avatar

    Jose Mourinho:
    „Barcelona has no dream, but a obsession: Real Madrid. They teach you to hate them. They hate Madrid more than they love Barcelona. They want Madrid in their shadow. Maybe it works for a few years, but there’s going to come a time when Barcelona will be over.“

    Opět se potvrdilo 😀 Klauni.

    3
    3
  • Avatar

    Pikantní novinka pro pobavení. Speciálně ji věnuji těm neschopným tragédům z tábora Varcelony, co si místo návštěvy doktora chodí řešit své komplexy tady (viz Iskander + Kokotek, asi stejná osoba… plus pár dalších)

    Po dlouhé době jsem zavítal na forca farsa (které nějak skomírá, se mi zdá ) a narazil jsem tam na tento vzkaz Yamalovi za jeho stupidní řeči a sliby, cituji:
    „Nech sa prv ako tak naučí hrať a potom môže niečo sľubovať. Tam nech sľuby dávajú hráči ako Pedri a Raphinha a nie tento hlúpy klaun.“ (oj, taková rána do zad? Sice je to výjimka, ale že už by Yamala začali nesnášet i někteří culés? :sweat_smile: )

    3
    3
  • Avatar

    Líbí se mi, jak se zamindrákovaní negramoti Iskander a Kokotek (stejná osoba?) opět přihlásí ke svým mega komplexům a dokonce brečí kvůli komentáři z webu Varcelony. To je váš problém, vy neschopní tragédi, že Yamal má iq tykve asi jako vy dva dohromady (pokud jste dva) a že si toho všimnou i ve vašem táboře. Pobrečte si, že každý culé není idiot jako vy dva (nebo jeden).

    Ale nejvtipnější na tom je, že ani můj jednoduchý komentář jsi nepochopil. Ta tvoje druhá věta je důkaz. Stačí se pořádně podívat, co jsem napsal. Ty jsi tak vygumovaný imbecil, že asi neotevřeš bez návodu ani skleničku majonézy. :joy:

    2
    2

Přidat komentář

Související články

OFICIÁLNĚ: Nejvyšší soud dává Realu Madrid za pravdu ve sporu s La Ligou
La Liga

OFICIÁLNĚ: Nejvyšší soud dává Realu Madrid za pravdu ve sporu s La Ligou

Real Madrid oznámil, že Nejvyšší soud definitivně potvrdil neplatnost rozhodnutí prezidenta La Ligy, která v roce 2022 zabránila klubu účastnit…
Komise rozhodčích představila seznam sudích pro Primera División na sezónu 2026/27
La Liga

Komise rozhodčích představila seznam sudích pro Primera División na sezónu 2026/27

Technická komise rozhodčích zveřejnila zprávu po sezóně 2025/26 a představila seznam rozhodčích pro soutěžní ročník 2026/27. Nejsilnější změny se týkají…
Javier Tebas podporuje Barcelonu: chování Florentina Péreze je nepřijatelné
La Liga

Javier Tebas podporuje Barcelonu: chování Florentina Péreze je nepřijatelné

Barcelona není ve svém tažení proti Florentinu Pérezovi a jeho obviněním z korupce vůči katalánskému klubu – a tím i…
Gerard Piqué Bernabéu nezvládá přestupové období Realu Madrid
La Liga

Gerard Piqué Bernabéu nezvládá přestupové období Realu Madrid

Real Madrid ukradl toto léto veškerou pozornost španělských médií — od překvapivých voleb, přes jmenování José Mourinha až po rychlé…