Hráči Barcelony slavili titul provokacemi vůči Realu, Viníciusovi a Espanyolu
Fotbalisté Barcelony oslavovali zisk titulu v ulicích města v otevřeném autobusu. Část scén z mistrovské fety však rychle odvedla pozornost od samotného triumfu k provokacím směrem k Realu Madrid, Viníciusovi, Judeovi Bellinghamovi a Espanyolu.
Barcelona slaví po vítězném Clásicu
Barça má za sebou úspěšnou ligovou sezonu a zaslouženě získala titul. Včera tým Hansiho Flicka završil ročník vítězstvím 2:0 nad Realem Madrid na Camp Nou. Hráči se vydali městem v otevřeném autobusu, aby slavili s fanoušky.
Lamine Yamal v hlavní roli
Největší pozornost přitáhl Lamine Yamal. Mladý křídelník, který kvůli zranění nehrál a sledoval El Clásico z tribuny, se nejprve vrátil k výměně s Bellinghamem. Po zápase zveřejnil fotku s výsledkem 2:0 a komentářem talk is cheap — jasná odpověď na Bellinghamův příspěvek po říjnovém El Clásicu, kdy Angličan napsal: Talk is cheap. Hala Madrid siempre!!!
Na oslavě Yamal přitvrdil. Do mikrofonu řekl fanouškům:
„Nikdy nezapomínejte, že mluvit může každý.“
Zároveň mával tričkem s nápisem Thanks God I’m not madridista („Díky Bohu, že nejsem madridista“) a pózoval s ním na fotkách.
🚨👕 Lamine Yamal shows shirt: “Thanks God I’m not Madridista”. @DAZNFootball @DAZNFutbol 🎥 pic.twitter.com/GYIBWxqiJn
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 11, 2026
Provokace směrem k Viníciusovi
Hráči Barcelony si hráli s nafukovacími plážovými míči — jasná narážka na Viníciuse. Fanoušci Barçy mu už dlouho zpívají posměšnou píseň Balón de playa, odkazující na jeho prohraný Zlatý míč. Stejný motiv se objevil i během samotného El Clásica, kdy domácí fanoušci házeli na hřiště plážové míče.
Další výpady: Antimadridista a urážky Espanyolu
Fermín López pózoval s šálou Antimadridista. Ronald Araújo byl zachycen, jak zpívá urážlivou píseň o Espanyolu — text odkazoval na staré stadiony, sestupy a městskou rivalitu, s jasným výrazem pohrdání.
Na ulicích Barcelony se opakovaně ozývala i známá oslavná píseň ¡Madridista qui no boti és! („Kdo neskáče, je madridista“). Hráči Barcelony se k ní nadšeně přidávali.
„¡Madridista qui no boti és!“ 💥
Lamine Yamal y Gavi se unen al cántico contra el eterno rival 👀 pic.twitter.com/Fr9rxr4Dmz
— DAZN Fútbol (@DAZNFutbol) May 11, 2026
Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.
Zdroj: realmadryt.pl
47 Komentářů
aspon ukazuju jaky velky mindrak maju z realu madrid =D
Fakt. Štrnásť bodový…
nejde o to aky velky je bodovy rozdiel, nech je aj 30 bodov ak je zasluzeny. Barca ma titul pravom. Ide o ich prejav. Vyhras titul , tak preco si nespievaju svoju hymnu, neoslavuju? ale namiesto toho urazaju Real a Espanyol. Co je to ak nie mindrak? Posmievat sa niekomu kto je chudobnejsi v tomto pripade Espanyol ti pride normalne? ze maju stary stadion a podobne veci? A zrovna Araujo ten co mal depresie a potreboval osobne volno. Este ze som zazil eru futbalu kde bol respekt a futbalistov ako Raul, Puyol, Maldini, Totti, Del Piero, Zidane, Klose atd..lebo tito co teraz behaju po ihrisku maju od futbalistov daleko.
Velky mindrak za co konkretne? Od zaciatku 90-tych rokov cize za poslednych 36 rokov je Barca uspesnejsia ako real. Ma viac CdR a viac ligovych titulov. Barca tiez dohnala negativnu bilanciu vzajomnych zapasov. Ak tu ma niekto mindrak tak jedine real pretoze Barca sa nebezpecne priblizuje.
ma taky isty mindrak jak kazdy fanusik barcelony co tu komentuje na stranke realu a snazi sa provokovat =) cest vynimkam =)
Ano dermek, pravdu mas. Mam mindrak z realu pretoze ten ziskal za posledne 2 sezony 0 trofeji a Barca najprv domace treble a teraz domace double 🙂 Ten tvoj spominany ,,mindrak,, je ocividne mantra ktoru neustale opakujes aby si sa citil lepsie 🙂
Mluvit při oslavách o Madridu, lézt na stránky Madridu, neustále nás přesvědčujete, že měl tenkrát Mourinho pravdu 😀
ten Mourinho, ktory pichal prstom do oci Titovi a ked nevedel futbalovo zastavit Barcelonu tak naordinoval likvidacne fauly? tak potom mate tie spravne zivotne hodnoty :grinning:
Ztráta respektu k rivalovi ukazuje úroveň některých hráčů.
Opäť sa ukázalo to, že výhra nad Realom je pre nich viac než úspech ich klubu :clown:
iba ukázali zrkadlo Realu :upside_down::upside_down::upside_down:
dalsi s mindrakem:grinning: ja ti len napisu ze za puyola by sa toto nestalo…yamal moze byt dobry..ale ked si to v hlave neusporada tak nikdy nebude najlepsi a skonci jak vini
o tom sa nebavime. Real robi to iste. Vinco je uz dost stary pes na to aby provokoval fanusikov, tak od 17 rocneho chlapca neviem co ta prekvapuje
za jedno myslim ze yamal ma vic jak 17 a za druhe vini v jeho veku nebyl taky jak je teraz a nikdo nemusel to jeho chovani ospravedlnovat. za dalsi real mozno robi to iste ale po clasicu pogratulovali superovi k titulu a dokonci sli za hansim ho podporit v jeho tazkej zivotnej chvili..to je myslim pekne preukazany respekt
pane bože, tak presne má 18 rokov, čo to mení na pointe?? a po prehre hráci Realu v superpohari, urobili majstrovi ulicku, aby vzdali rešpekt súperovi?? každá akcia má svoju reakciu, tak treba sa pozerať na veci komplexne a nevytrhávať ich z kontextu :slight_smile:
Kokotek a Iskander jsou zakomplexovaní analfabeti a zřejmě je to stejná osoba. Všimni si, jak tady opět blábolí, že Varcelona dohání Real, nebo že Vini provokuje a další bláboly. Nikoho to přitom nezajímá. To je vidět, kdo má komplexy z toho, že Varcelona zaostává za Realem a že Yamal se projevuje jako ultra trouba a sám provokuje. Vini se sice neumí ovládat během zápasu, ale mimo hřiště se nikdy nechoval jako takový přitroublý šašek bez respektu jako Yamal (tvůj příklad to taky ukazuje, to by Yamal nezvládl a nejspíš se ještě rozbrečel :sweat_smile: ).
Naserko táhni smradlavá špíno
Ukaž mi jednu oslavu trofeje, kde naši hráči zmiňovali Barcelonu.
Naozaj si tak naivný?? tak napriklad
Počas osláv zisku titulu v španielskej La Lige v roku 2017 na tradičnom mieste – námestí Plaza de Cibeles v Madride – si obranca Realu Madrid Dani Carvajal zobral mikrofón a do davu fanúšikov začal skandovať chytľavý rým: „Piqué, cabrón, saluda al campeón.“ (V preklade: „Piqué, ty [vulgarizmus/hlupák], pozdrav šampióna.“) K spevu sa okamžite pridali aj ostatní hráči a fanúšikovia.
to iste robi real naopak takze netreba robit dramu ,je to doberanie a za tuto sezonu ai hraci zasluzia ovela tvrdsi vysmech a trest. Co si navaris to si musis aj zjest a toto si hraci a vedenie navarilo,takze treba znasat tie nasledky .Zial
amen
Tvoj nick Ťa celkom vystihuje….
ďakujem. ale môj nick ironicky symbolizuje priemerného fanúšika Realu, presne ako si ty… dúfam, že do budúcna tomu už budeš rozumieť a nemáš za čo :upside_down:
Jako král dementů máš vždy pravdu.
ďakujem, áno mám. stačí sa pozriet o pár príspevkov vyššie a znova sa ti to potvrdí realmeník
No o priemernom fanúšikovi by som radšej nehiovoril. Spočítaj na tejto stránke komentáre, ktoré sa týkajú Barcelony v urážlivom tóne a pozri si stranku Forca Barca a potom niečo kecaj. Koniec koncov aj Ty si typický fanúšik Barcelony, arogantný puberťak, ktorý si nevidí na koniec nosa. Stačí sa pozrieť na stránku Tvojho klubu a nestranný človek pochopí…..
Pitrik, tak ako vacsina madridcanov tu mas uplne blby odhad, ale to ti nemozem vycitat. nemozes porovnavat hrusky s jablkami, pretoze tato stranka je mrtva od cias co presla redizajnom a forca je plna zivota. to ze tam diskutuje nasobne viac ludi vytvara aj tvoj mylny dojem o negativnych komentaroch. tu je to hrstka poloretardov a retardov ako Naserko, realmanko atd. chod na EF a tam uvidis kolko lobotomistov z madridu sa negativne vyjadruje na Barcelonu. objektivne scitane, je to 50/50 takze ta poprosim, nesnaz sa silou mocou tlacit do roviny nestrannosti a uz vobec nie snaziac sa vytvorit psychologicky profil niekomu. absolutne ti to nejde a ak si myslis ze ma mas precitaneho, tak si vedla jak ta jedla. kazdopadne dakujem za tvoj pokus
Kdy při oslavách trofeje? Chci odkaz.
Toho se nedočkáš, páč Puding plácl nesmysl. Copak Real někdy urážel při oslavách Getafe nebo Leganés? Těm cirkusovým mamlasům nebylo blbé urážet Espanyol. Tak to ukazuje jejich iq a úroveň.
2017 Carvachal kamoško
No na Piqueho, tos mi to nandal. Barcelona kde?
este ti to len nandaam ty kraavo
Guti: „Nechcem, aby Barcelona len prehrávala. Ja si vyslovene užívam, keď prehráva.“ alebo „Som ten najšťastnejší človek na svete, keď vidím Barcelonu trpieť.“
dufam ze staci, lebo ma to uz moc nebavi furrynko
Kokůtku přečti si prosím ještě jednou na co jsem se ptal. Nebo si vážně tak hloupý. Guti tohle řekl kdy? Asi tak 10 let po tom co skončil?:smiley:
no blby si tu akurat tak jedine ty furrynko lebo hocico by som ti napisal, tak hooocicooo by si picoval ze ale toto tamto, tak sa uz nestrapnuj prosim ta a bud trosku objektivny 😀 jaaj to sa tu v mordore nenosi 😀
Položil jsem jednoduchou otázku, kdy naši hráči při oslavách titulu mluvili o Barceloně. Ty sem hodíš nějaký rozhovor Gutiho 10 let po kariéře, takže buď si fakt úplně vypatlaný, nebo se snažíš o docela ubohý ragebait, obojím se ztrapňuješ akorát ty 🙂 Dokud sem nehodíš odkaz na otázku kterou jsem položil, už na tebe nebudu reagovat 🙂
dakujem. konecne si aj napriek svojej retardovanosti a IQ hodnej Perezovej zadnice pochopil, ze nemusis absolutne reagovat. gratulujem
furry: vždyť je to primitivní analfabet, nejspíš z EF. Na otázku o oslavě si vygooglil náhodný výrok Gutiho, pochopit tvou otázku správně je nad jeho inteligenci, a ještě tu nadává a blábolí o objektivitě. Tak co chceš s takovým looserem? Ten má iq opice, dokonce i jeho komentáře jsou často jen vřeštění. :sweat_smile:
nasir klaun – ked uz chces pouzivat anglicke slova, tak sa aspon nauc ako sa spravne pisu 🙂 🙂 🙂 To IQ opice budes mat asi len ty 🙂
Naserko co mu lezies do riti? niesi tak trochu teply? akoze mne je jedno co robite spolu, ale neprejavuj to takto verejne medzi ludmi ktorych to vobec nezaujima :joy::joy::joy:
Tak za ten proukazany disrespect vuci ceremonialu predavani zlateho mice to vlastne docela chapu, za to se nam smeje cely svet, tak proc by jako hraci Barcelony najednou nemohli. Za to si Real muze sam, to bylo jejich rozhodnuti tam nejit a jak je videt, bylo to velmi spatne rozhodnuti, ktere se s nama potahne jeste pekne dlouho.
Antimadristicke triko si Yamall mohl odpustit, ale je to jenom mlady frajirek (ktery nahodou fakt umi), jak bych ho nechal byt, jednou se mu to vrati.
Ztrata 14 bodu je ostudna. Tak ostudna, ze si to Real vlastne tak trochu i zaslouzi. Kdyz dno, tak poradne hluboke.
Netreba z toho robit velke halo. Barca ma respekt k realu a opacne to plati taktiez. To ze sa niektori hraci nechaju strhnut fanusikmi k emociam byva caste hocikde po celom svete, ale ano, suhlasim ze niekto si mohol niektore veci odpustit
Jose Mourinho:
„Barcelona has no dream, but a obsession: Real Madrid. They teach you to hate them. They hate Madrid more than they love Barcelona. They want Madrid in their shadow. Maybe it works for a few years, but there’s going to come a time when Barcelona will be over.“
Opět se potvrdilo 😀 Klauni.
Pikantní novinka pro pobavení. Speciálně ji věnuji těm neschopným tragédům z tábora Varcelony, co si místo návštěvy doktora chodí řešit své komplexy tady (viz Iskander + Kokotek, asi stejná osoba… plus pár dalších)
Po dlouhé době jsem zavítal na forca farsa (které nějak skomírá, se mi zdá ) a narazil jsem tam na tento vzkaz Yamalovi za jeho stupidní řeči a sliby, cituji:
„Nech sa prv ako tak naučí hrať a potom môže niečo sľubovať. Tam nech sľuby dávajú hráči ako Pedri a Raphinha a nie tento hlúpy klaun.“ (oj, taková rána do zad? Sice je to výjimka, ale že už by Yamala začali nesnášet i někteří culés? :sweat_smile: )
wooooow a cvrkol si si z toho kokotko? :joy: terza nebudeš celú noc spat? :joy::joy::joy:
ty si neskutocny komediant a zufalec 🙂 Z jedneho nazoru urobis vseobecnu nenavist voci Yamalovi 🙂 Ty musis byt teda poriadne zamindrakovany z Barcelony, z Yamala a z faktu ze Barca real dobieha v pocte ligovych trofeji 🙂 Uzi si to sasku, pretoze onedlho Barca real predbehne. Tak to vidime uz 36 rokov 🙂
Líbí se mi, jak se zamindrákovaní negramoti Iskander a Kokotek (stejná osoba?) opět přihlásí ke svým mega komplexům a dokonce brečí kvůli komentáři z webu Varcelony. To je váš problém, vy neschopní tragédi, že Yamal má iq tykve asi jako vy dva dohromady (pokud jste dva) a že si toho všimnou i ve vašem táboře. Pobrečte si, že každý culé není idiot jako vy dva (nebo jeden).
Ale nejvtipnější na tom je, že ani můj jednoduchý komentář jsi nepochopil. Ta tvoje druhá věta je důkaz. Stačí se pořádně podívat, co jsem napsal. Ty jsi tak vygumovaný imbecil, že asi neotevřeš bez návodu ani skleničku majonézy. :joy:
tebe musi neskutocne jebat z tej paranoje. ja s Iskanderom nemam vobec nic spolocne, okrem nazoru, ze si najtragickejsi vyplod v celej galaxii :joy::joy: