Gianni Infantino chválí Florentina: Pod vaším vedením čeká Real Madrid ještě světlejší budoucnost
Gianni Infantino se objevil v Budapešti u příležitosti finále Ligy mistrů a setkal se tam s Florentinem Pérezem. Prezident FIFA po rozhovoru s prezidentem Realu Madrid zveřejnil na Instagramu příspěvek, ve kterém se velmi vřele vyjádřil o Florentinovi a o roli Bílého baletu v historii světového fotbalu.
„Bylo potěšením promluvit si s Florentinem Pérezem v Budapešti u příležitosti finále Ligy mistrů.“
„Jeho úspěchy, přínos a vliv na naši hru jsou obrovské. Děkuji za všechno, co jste pro fotbal udělal, za to, že pomáháte Realu Madrid dál zářit na světové scéně, a jsem přesvědčen, že pod vaším vedením čeká klub ještě světlejší budoucnost.“
„FIFA má dlouhou společnou historii s Realem Madrid, který jako zástupce Španělska patřil před více než 122 lety mezi sedm zakládajících členů FIFA. Šestatřicetinásobní mistři Španělska a nejúspěšnější tým v evropských klubových soutěžích byli také účastníky loňského premiérového Klubového mistrovství světa FIFA a nadále spojují fanoušky po celém světě,“ napsal Gianni Infantino.
Laša je redaktorem portálu Bilybalet.cz. Do redakce se po dvouleté odmlce vrátil na počátku roku 2024. K fotbalu má blízko, pracuje pro český prvoligový klub a nedá dopustit na Rýmařov, odkud pochází. Realu fandí už od roku 2002, kdy ho okouzlil gól Zinedina Zidana ve finále Ligy mistrů proti Leverkusenu.
Zdroj: Instagram
1 Komentářů
pochvala od Infantina… to je za mna red flag jak svina. som velmi zvedavy ako sa Flo bude spravat po volbach kde ziska 99% hlasov, ale pocitam, ze rozputa celkom slusny sh*tstorm