Gareth Bale je opět mimo hru, na vině znovu lýtko

Gareth Bale je opět mimo hru, na vině znovu lýtko

Ano, čtete správně. Gareth Bale se vlastně ještě ani nevrátil z marodky, ale už je opět na seznamu zraněných hráčů.

Gareth Bale začal v poslední době s tréninkem, po reprezentační pauze měl být k dispozici na derby proti Atlétiku. To už ale nyní neplatí, Gareth Bale si na včerejším tréninku natrhnul lýtkový sval.

Suma sumárum, Bale bude na marodce další 3-4 týdny.

Baleův poslední zápas byl 26. září, kdy Real vyhrál 3:1 na půdě Dortmundu, kdy si poprvé letos poranil lýtko, které léčil až doteď.

S3F1K je dlouholetým redaktorem portálu BilyBalet.cz. Zapálený a věrný fanoušek nejlepšího klubu na světě. Sám příležitostný fotbalista v nižších soutěžích.


Zdroj: realmadrid.com

46 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen
Mužstvo

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen

Dean Huijsen slavil postup Málagy v klubovém dresu a fotkou na sociálních sítích. Opakovaně dal najevo, že je fanouškem a…
Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa
Mužstvo

Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa

Vinícius Júnior je dnes jednou z hlavních tváří světového šampionátu. Na hřišti táhne brazilskou reprezentaci a mimo něj má už…
Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?
Mužstvo

Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?

José Mourinho se poprvé od návratu do Realu Madrid vyjádřil a poskytl rozhovor americkému magazínu Vanity Fair. S trenérem Los…
Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry
Mužstvo

Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry

Bernardo Silva přichází do Real Madridu jako volný hráč po devíti sezonách v Manchesteru City. Jak uvádí The Athletic, jeho…