Gareth Bale je opět mimo hru, na vině znovu lýtko

Gareth Bale je opět mimo hru, na vině znovu lýtko

Ano, čtete správně. Gareth Bale se vlastně ještě ani nevrátil z marodky, ale už je opět na seznamu zraněných hráčů.

Gareth Bale začal v poslední době s tréninkem, po reprezentační pauze měl být k dispozici na derby proti Atlétiku. To už ale nyní neplatí, Gareth Bale si na včerejším tréninku natrhnul lýtkový sval.

Suma sumárum, Bale bude na marodce další 3-4 týdny.

Baleův poslední zápas byl 26. září, kdy Real vyhrál 3:1 na půdě Dortmundu, kdy si poprvé letos poranil lýtko, které léčil až doteď.

S3F1K je dlouholetým redaktorem portálu BilyBalet.cz. Zapálený a věrný fanoušek nejlepšího klubu na světě. Sám příležitostný fotbalista v nižších soutěžích.


Zdroj: realmadrid.com

46 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Policie zadržela fanouška Atlética Madrid za rasistické urážení Viníciuse
Mužstvo

Policie zadržela fanouška Atlética Madrid za rasistické urážení Viníciuse

K incidentu došlo při zápase Atlética Madrid proti Barceloně na Metropolitanu 14. dubna. Událost zachytila brazilská televize. Národní policie zadržela…
Rüdiger: Někteří mě po zraněních odepsali, ale ještě jsem tady neskončil
Mužstvo

Rüdiger: Někteří mě po zraněních odepsali, ale ještě jsem tady neskončil

Německý obránce zveřejnil své vyjádření poté, co klub potvrdil, že zůstává v Realu Madrid i pro další sezonu. „Ještě jsem…
Oficiálně: Rüdiger 2027!
Mužstvo

Oficiálně: Rüdiger 2027!

Real Madrid dnes oficiálně potvrdil, že prodloužil smlouvu s německým obráncem, jehož dosavadní kontrakt měl vypršet 30. června 2026. Od…
Barcelona obdrží od Realu více než 1 milion eur za přestup Cucurelly
Mužstvo

Barcelona obdrží od Realu více než 1 milion eur za přestup Cucurelly

Přestup Marca Cucurelly do Real Madridu přinese peníze nejen Chelsea, ale také klubům, které se podílely na jeho výchově. V…