Florentino Pérez pro deník Marca: Zidane, legenda pokračuje

  Florentino Pérez pro deník Marca: Zidane, legenda pokračuje

  Prezident Realu Madrid ve svém vyjádření pro deník Marca popisuje, jak velkou osobností je Zidane v historii klubu, ale také jak velkou má zodpovědnost a především, že pod ním je Bílý Balet v těch nejlepších rukou.

  Legenda a historie Realu Madrid byla vytvořena unikátním seznamem ocenění, fanoušky, kteří byli vždy sjednoceni a odráželi hodnoty klubu a také skvělými lidmi, díky nimž značka klubu nabírá na síle již 115 let.

  Zinedine Zidane, který zítra dosíhne 100. zápasu jako trenér našeho týmu, patří mezi tuto mimořádnou skupinu lidí, kteří se stali jedním z našich symbolů. Fanoušci Realu Madrid vybírají své legendy na základě toho, jak reprezentují a co pro Real Madrid znamenají. Je to rozhodnutí, které přichází přímo ze srdcí našich příznivců. Jo to něco, co dosahujete den z dnem tím, že jste loajální vůči našim hodnotám a odpovídáte očekáváním nejprestižnějšího klubu na světě.

  Mám privilegium, díky kterému jsem v roce 2001 přivedl Zidana do klubu jeho života, Realu Madrid. Od chvíle co jsem byl zvolen prezidentem, jsem byl přesvědčen, že Zidane musí být s námi. O mnoho let později, kdy je Zidanova hráčská kariéra u konce, mě lidé zastavují na ulici a děkují mi, že jsem ho podepsal a že si mohou užívat jeho kouzlo a talent.

  Ten neskutečný volej v Glasgow je dokonalým výrazem toho, jak rozhodně přispěl historii Realu Madrid. Stejně jako v roce 2001 tak i nyní jsem byl přesvědčen, že musí být trenérem našeho týmu. Představuje vše, co nás vedlo k úspěchu a pokračuje to i nadále.

  Zidane je osobou čistého talentu, ale také tvrdě pracuje a hodně obětuje. Je vytrvalý v hledání dokonalosti, je nenasytný a hladový po vítězstvích a titulech a také vždy projevuje úctu a pokoru. Zná klub, užívá si to a žije s ním každým dnem. Je to nesrovnatelný vzor pro naše hráče. Udává podstatu Realu Madrid a nadále získává náklonnost fanoušků, kteří ho zbožňují.

  Stejně tak jako hráč tak jako trenér už vyhrál vše co se dalo. Od jeho trenérského debutu 9. ledna 2016 neuběhly ani dva roky a už stihl vyhrát dva evropské poháry, titul za MS klubů, dva Superpoháry UEFA, jeden titul v La Lize a jeden španělský Superpohár. Nicméně, jak Zidane sám ví, tento klub chce vždy více. Velmi dobře zná osud a historii Realu Madrid, svou roli plní z maximální odpovědností, ale také motivací a nadšením.

  Zidane má obtížný úkol, snaží se udělat stovky miliónů fanoušků, které máme po celém světě šťastnými a snaží se je přesvědčit, že náš klub je v těch nejlepších rukou. Přišel a zůstane s námi navždy, jeho vášeň pro Real Madrid nám pomůže udržet si naše sny.

  Florentino Pérez

  prezident Realu Madrid


  Zdroj: marca.com

  4 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…