Fede Valverde a Eduardo Camavinga. Dvojice, která způsobí rozpad tria CKM ve středu pole

  Fede Valverde a Eduardo Camavinga. Dvojice, která způsobí rozpad tria CKM ve středu pole

  Fede Valverde a Eduardo Camavinga v minulých dnech ukázali v zápasech svého národního týmu
  velmi dobré výkony. Stále více věcí nasvědčuje tomu, že právě Uruguayec a Francouz budou mít na svědomí rozbití zasloužilého tria CKM ve středu pole.

  Poslední dny jsou časem, kdy mají madridisté ​​možnost pozorovat počínání svých hráčů v barvách jednotlivých národních týmů. Nejprve na sebe upozornil Gareth Bale, který před týdnem zaznamenal double proti Rakousku.

  Případ Velšana je ale natolik specifický, že už do něj klub nevkládá žádné naděje. K finálnímu rozchodu mezi oběma stranami dojde 30. června, a tak se fanoušci Los Blancos raději s optimismem podívali trochu jiným směrem.

  A pokud zde někdo vyčníval nejvíce, pak to byli bezesporu tito dva, Fede Valverde a Eduardo Camavinga, kteří jako jediní v prvním týmu Realu Madrid mají předpoklady na to, aby rozbili zatím nezničitelné trio Casemiro, Toni Kroos a Luka Modrić.

  Nesmí se zapomínat, že v době remontády s PSG byli na hřišti jak Uruguayec, tak Francouz, takže první velký test a kouzelný večer na Santiago Bernabéu mají za sebou.

  Vůdce Uruguayců

  Valverde se už ve 23 letech může cítit jako jeden z lídrů uruguayského týmu. Jeho místo v prvním kádru je neoddiskutovatelné, i když je třeba zdůraznit, že v kádru hraje o něco blíže středu hřiště než v Realu Madrid, kde je více nalepený na pravé straně hřiště.

  Fede je tahounem a neodmyslitelným prvkem skládačky La Celeste, se kterou má již zaručený postup na mistrovství světa v Kataru a po své poslední show v zápase s Peru si dokonce mezi svými fanoušky získal novou přezdívku. Proměnil se z nenápadného Pajarita (pták) v Halcón (sokol).

  Atomová levá noha

  Zatímco Valverde již bojuje na úrovni prvního týmu, Camavinga se prosazuje v kádru Francie U-21. Devatenáctiletý mladík před pár dny v zápase proti Faerským ostrovům předvedl krásný zásah z dálky, kterým posunul svůj tým do vedení.

  Tento gól by mohl madridistům připomínat ten, který nedávno vstřelil na Santiago Bernabéu proti Realu Sociedad. Ve své první sezóně ve španělské metropoli má francouzský klenot na kontě aktuálně 28 vystoupení, během kterých opakovaně prokázal svou nadprůměrnou kvalitu.

  Valverde má samozřejmě těch pár let náskok před svým mladším kolegou, ale zdá se, že tihle dva rozlomí zasloužilé trio CKM ve středu pole. Oba klepou na dveře prvního týmu a Carlo Ancelotti bude muset odpovědět. Svěží nohy a prostorné plíce jsou něco, co tento Real Madrid bude potřebovat stále více.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: MARCA.com

  3 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…