Di Francesco: Být fanouškem Realu, odchod Ronalda by mě netrápil. Mají skvělý tým

Čas 20. 09. 2018, 13:40 | Autor Laša | Zdrojas.com
Karim Benzema proti AS Řím
Karim Benzema proti AS Řím

Trenér AS Řím po utkání uznal, že zápas rozhodla hlavně kvalita na straně Los Blancos, a také lepší herní systém. Znovu zopakoval, že Real Madrid, alespoň z jeho pohledu, je ještě nebezpečnější, než byl za poslední roky s Cristianem Ronaldem v týmu.

Když se na zápas podíváme z mnoha úhlů, Real Madrid předvedl působivou kvalitu. Musíme se hodně zlepšit a pracovat ještě usilovněji. V první půli jsme nebránili tak, jak bych si představoval. Ve druhé půli jsme se tlačili i dopředu, vytvořili si několik šancí. Vypadalo to, že bychom mohli skórovat. Madrid má skutečně impozantní tým.

V obraně jsme se snažili být důslední, ale 20-25 metrů před brankou jsme dělali hodně chyb. Souhlasím s tím, že za této situace jsme neměli na čem stavět, a byli jsme tu odsouzeni k porážce. Musíme se zlepšit v mnoha směrech, potřebujeme prokazovat vyšší kvalitu, potřebujeme, aby se projevily osobnosti. To vše je ve fotbale nezbytné. Já se pokusím pracovat na taktických inovacích. Čeká nás ještě hodně práce.

Zlatý míč. „Samozřejmě rozumím tomu, že fanoušci Madridu chtějí, aby jej získal hráč Madridu. Pokud bych měl hovořit za sebe, za to, co Luka předvedl na mistrovství světa, kde táhl Chorvatsko, i za to, co neustále dělá pro Real, si myslím, že by Zlatý míč měl získat. Tohle se mi na Madridu moc líbí. Neztrácejí příležitosti. Pokud nevíte, jak rychle proti nim zareagovat, stane se vám to, co se dnes stalo nám.

Olsen byl naším nejlepším hráčem již dříve, ale dnes předvedl skvělý výkon. Bez něj bychom tu prohráli vyšším rozdílem. Nabídli jsme dnes hráčům Realu opravdu hodně příležitostí. Je logické, že si Real proti každému týmu vytvoří plno šancí, ale pokud chceme hrát na vysoké úrovni, musíme to omezovat a poradit si s tím.

Madrid má plno skvělých hráčů. Kdybych byl fanouškem Realu, odchod Cristiana Ronalda by mě neznepokojoval.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!