Ancelotti nemohl přijít rozhodčímu na jméno. Bylo tam moc chyb, stěžoval si

Čas 19. 04. 2017, 01:05 | Autor thjuks | Zdrojespnfc.com
Carlo Ancelotti neměl po zápase příliš dobrou náladu
Carlo Ancelotti neměl po zápase příliš dobrou náladu

Carlo Ancelotti se loučí s Ligou mistrů. Vyřadil ho Real Madrid, se kterým před třemi lety došel až na vrchol. Tentokrát se musel sklonit, ale vinu dává především rozhodčímu.

Trenér Bayernu trval na tom, že výkon rozhodčího byl horší než výkon jeho hráčů. „Jasně, je to fotbal a to se stává. Jenže tady bylo moc chyb,“ litoval Ancelotti. „Věřím, že jsme hráli velmi dobře a zasloužili si víc. Rozhodnutí nás hodně poškodila. Karta Artura nebyla. Dva góly Ronalda byly ofsajdy. Je jasné, že z toho nemáme radost.“

„Ve čtrtfinále by měli mít rozhodčí... Nevím... Možná více kvality. Nebo video. Bylo tam moc chyb,“ pokračoval Ancelotti. 

Italský kouč se poté trochu zkrotil a řekl, že neví, jestli jeho tým by postoupil, pokud by Kassai nechyboval. Jeho tým prý neměl žádné štěstí. „Nerad to říkám, ale rozhodčí měl špatný zápas,“ dodal Ancelotti. „Nevím, jestli bychom postoupili, ale důležité je nedělat chyby. Je spoustu rozhodnutí, která jsou diskutabilní. Tato nebyla. Říkám to na rovinu.“


Pozn. redakce: Reagujeme na chyby rozhodčího Kassaie. Sudí chyboval i v případě vlastního gólu Ramose, kdy se měl pískat ofsajd Lewandowského (více o tom na jenprofotbal.cz).

 

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!