Eden Hazard se vrátil do přípravy ve skvělé formě. Belgičan je odhodlaný uspět

Eden Hazard se vrátil do přípravy ve skvělé formě. Belgičan je odhodlaný uspět
Eden Hazard (zdroj: realmadrid.com)

Před pár týdny Eden Hazard oznámil, že se v nadcházející sezóně vrátí do své nejlepší formy. Belgičan je na správné cestě, protože poprvé od svého příchodu do Realu Madrid začal trénovat bez nadváhy.

Eden Hazard na konci minulé sezóny slíbil fanouškům Realu Madrid, že udělá vše pro to, aby byl pro Los Blancos úspěšný. Všichni přítomní v Cibeles během oslav dobytí La Decimocuarta byli přímým svědkem těchto slov. „Byly to tři roky se zraněními a spoustou věcí, ale příští sezonu pro vás udělám maximum,“ řekl Belgičan před zraky fanoušků.

Jedenatřicetiletý hráč cítil zdravou sportovní žárlivost vůči svým spoluhráčům za to, co udělali na hřišti jak v La Lize, tak během remontad v Lize mistrů. Touha být důležitou součástí tohoto týmu ho chytila ​​za srdce. „Chci tady hrát hlavní roli,“ řekl svým příbuzným, čímž odmítl jakoukoli možnost odejít během letního okna. O několik týdnů dříve Carlo Ancelotti potvrdil, že Hazard bude součástí týmu v sezóně 2022/2023.

Ale Hazard musel proměnit slova v činy. Důkaz, že Belgičan neříkal slova do větru, byl dán, když jsme viděli Edena, jak se vrací na trénink ve Valdebebas v bezvadné formě. V samotném klubu byli všichni zvědaví na stav, ve kterém se Hazard přihlásí poté, co se v posledních třech přípravných obdobích objevil s několika kilogramy nadváhy.

Sám fotbalista dokonce vtipkoval o tom, že o prázdninách nedbal na stravu a fyzickou přípravu. Letošní ročník je však úplně jiný. Hazard je zpět ve skvělé formě a s nejlepší postavou od příchodu do Realu Madrid.

Osvobozený

Fotbalista sužovaný od 26. listopadu 2019 zraněními se po poslední operaci konečně dostal z problémů. Odstranění destičky z kotníku pro něj bylo jakýmsi fyzickým vysvobozením, protože bolest v kotníku konečně pominula. Belgičan věří, že s nimi se do historie zapíšou i svalové problémy.

Hazard si uvědomuje, že je před ním ještě spousta fyzické práce, aby bylo možné dosáhnout optimální úrovně a být tím, kdo opět udělá rozdíl. 31letý hráč ví, že Vinícius a Rodrygo jsou v tuto chvíli před ním, ale cítí, že si může vybojovat místo. Talent tu je, a pokud k tomu přidá i tu správnou práci, Ancelotti mu dá šanci. Italskému trenérovi se jeho forma na prvním tréninku velmi líbila.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: MARCA.com

8 Komentářů

Přidat komentář

Související články

MARCA: Pokud Lunin odejde, Real Madrid je rozhodnut zvolit Kepu
Mužstvo

MARCA: Pokud Lunin odejde, Real Madrid je rozhodnut zvolit Kepu

Andrij Lunin ve velkém rozhovoru pro deník MARCA potvrdil to, o čem se již delší dobu spekuluje. Jeho budoucnost v…
Jesús Vallejo žádá o poslední šanci. Real ho do ničeho tlačit nebude
Mužstvo

Jesús Vallejo žádá o poslední šanci. Real ho do ničeho tlačit nebude

Se začátkem příštího týdne bude možné poprvé ucítit vůni nové sezóny. Ancelotti zatím nebude moci počítat s větším počtem hráčů, protože…
AS: Bellingham může dát v neděli Vinimu šach mat v duelu o Zlatý míč
Mužstvo

AS: Bellingham může dát v neděli Vinimu šach mat v duelu o Zlatý míč

Zdálo se, že ke Zlatému míči směřuje Vinícius Júnior. Špatný výkon křídelníka na Copa América, kde se svojí Brazílií vypadl…
Carvajal: Mbappé to nebude mít jednoduché, laťka je vysoko
Mužstvo

Carvajal: Mbappé to nebude mít jednoduché, laťka je vysoko

Dani Carvajal poskytl rozhovor televizi Chiringuito. Přinášíme vyjádření obránce Realu Madrid na adresu Kyliana Mbappého. Bylo oznámeno, že Mbappé bude…