Dani Carvajal se ohradil proti obviněním, která porušují jeho dobré jméno

Dani Carvajal se ohradil proti obviněním, která porušují jeho dobré jméno
Dani Carvajal

Dani Carvajal zveřejnil prohlášení, ve kterém se ohrazuje proti obviněním, která porušují jeho dobré jméno.

Dani Carvajal vyvolal ve Španělsku bouři, když se rozhodl veřejně neodsoudit bývalého prezidenta Španělské fotbalové federace za to, že políbil na rty reprezentantku Jenni Hermoso. Obránce Realu Madrid a španělské reprezentace byl za svá slova tvrdě kritizován a dokonce vystoupil na tiskové konferenci během reprezentačního soustředění, aby svá tvrzení upřesnil.

Sexuální návrhy

YouTube kanál Che América Latina včera zveřejnil rozhovor s Álexem Peñou, který měl být překladatelem španělského národního týmu během mistrovství světa 2018 v Rusku, ve kterém Mexičan popsal skandální situace, které se odehrály v hotelu v Krasnodaru, kde bydlel španělský tým během mistrovství světa.

Jedna z popsaných situací se týkala Daniho Carvajala, Nacha Monreala a Davida De Gea, kteří se pokusili vyzvednout číšnice z hotelové restaurace a chtěli je pozvat na večírek. Jak Peña prozradil, hráči si ho pozvali na pomoc při komunikaci se ženami.

„Šli jsme do hotelového apartmá, objednali vodku a vodní dýmku a já jsem byl překladatel. Najednou mě Carvajal požádal, abych jedné z nich řekl, že „jí chce strčit č***ka hluboko do krku,“ řekl Peña, který dodal, že hráčovu žádost vyjádřil romantičtěji a řekl, že Carvajal říkal, že „má krásné oči.“ Noc měl nakonec strávit s jednou ze servírek pouze De Gea, do které byl překladatel zamilovaný, a Carvajal prý přímo zuřil, protože „byl odmítnut, přestože byl hráčem Realu Madrid.“

Obránce Realu Madrid na tato slova reagoval zveřejněním prohlášení na webu X.

Všechny informace, které se o mně v posledních dnech objevily v tisku, jsou naprosto nepravdivé. Od mých spojení s politickými stranami až po sexuální agresi na mistrovství světa v Rusku v roce 2018. Považuji za politováníhodné a mimořádně choulostivé, že média tím, že dávají důvěryhodnost třetím stranám, mohou beztrestně pošpinit mé jméno a čest. Už jsem podnikl příslušné právní kroky,“ stojí v prohlášení zveřejněném Carvajalem.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: X.com

Přidat komentář

Související články

Oficiálně: Luka Modrić prodloužil smlouvu s Realem Madrid do roku 2025
Mužstvo

Oficiálně: Luka Modrić prodloužil smlouvu s Realem Madrid do roku 2025

Real Madrid C. F. a Luka Modrić se dohodli na prodloužení smlouvy s naším kapitánem, který bude s klubem spojen…
Kdo jsou rodiče Mbappého – Fayza Lamari a Wilfried Mbappé?
Mužstvo

Kdo jsou rodiče Mbappého – Fayza Lamari a Wilfried Mbappé?

Kylianův start v Madridu je také zásluhou jeho rodičů, kteří ho na jeho cestě podporovali. Kylian Mbappé už je hráčem…
Chiringuito: Mbappé nepotřebuje operaci nosu
Mužstvo

Chiringuito: Mbappé nepotřebuje operaci nosu

Edu Aguirre, který má v pořadu Chiringuito na starosti zpravodajství týkající se Realu Madrid, sdělil, že testy ukázaly, že Kylian Mbappé…
Mbappé všechny překvapil, jak dobře umí španělsky. Co stojí za tímto překvapením?
Mužstvo

Mbappé všechny překvapil, jak dobře umí španělsky. Co stojí za tímto překvapením?

Mbappé se konečně stal hráčem Realu Madrid. Představen byl 16. července 2024 před Santiago Bernabéu zaplněným až po střechu madridskými…