Castilla bude soupeřit se Sabadellem v play-off o postup do Segundy
- Castilla a junioři
- 26. května 2026
- 7 Komentářů
- Zbynek H.
První zápas se odehraje na stadionu Alfredo Di Stéfano v pátek 29. května ve 21:00; odveta pak v pátek 5. června ve 21:00 na stadionu Nova Creu Alta.
Castilla už zná svou cestu v play-off o postup do Segunda División. Rezervní tým se v prvním kole utká se Sabadellem, který skončil na druhém místě ve skupině II. Dvouzápasová eliminace začne v pátek 29. května na stadionu Alfredo Di Stéfano (21:00) a rozhodne se v pátek 5. června na stadionu Nova Creu Alta (21:00).
V případě postupu by Castilla v druhém kole narazila na vítěze dvojzápasu Villarreal B – Zamora, který určí, kdo postoupí do Segundy.
Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.
Zdroj: realmadrid.com
7 Komentářů
nesledujem to, ale od brucha strelim, ze taky velkoklub ako Real by asi mal mat B tim v druhej lige. Či?
Ono je to těžké, když b-tým stavíš na mladících, tak pak ve druhé lize často nestačí fyzicky. Jsou to prostě kluci, který pak nemůžou vyhrávat fyzické souboje s chlapama. U pár hráčů se ti to ztratí, ale u komplet týmu ne. A když bys chtěl silnější Castillu je to zase na úkor mladíků. Pak si vyber.
castilla sluzi len na to, aby prinasala financie pre Acko. vychovat talenty a akonahle trochu vystrelia hore tak ich predat s klauzulou. ak sa niekomu zacne darit, tak bud ide do Acka, alebo ide prec. potom je tenerovi tazko na niecom stavat.
mimo témy
je zlá vizitka Realu, že ani jeden hrac nebude v repre ESP na MS!!!
Barca tam ma polovicu hracov,
ako prezidente?
je to doslova otras, grc a HANBA:face_vomiting::face_vomiting:
FlorentinoOUT :face_with_symbols_over_mouth:
Jako Barcelona měla v repre vždy více hráčů, ale nemít tam nikoho, to je minimálně k zamyšlení
vyzitka? ano .. ale apson ai uvedomia ze prechadzanie v RM na to nestaci a tam sa neodstanu za zasluhy ani nic ine.. viac muzstviev nepovolalo hracov ani TAA ani Cama… Aspon budu mat cas na odpocinok a pripravu