Bývalí hráči Realu o titulech i Mbappém: Nepotřebujeme ho! Odmítnutí něco stojí

  Bývalí hráči Realu o titulech i Mbappém: Nepotřebujeme ho! Odmítnutí něco stojí
  Fernando Morientes (zdroj: realmadrid.com)

  Bývalí hráči Realu Madrid se v červnu sešli na golfovém turnaji, který klub z hlavního španělského města pořádá. Při této příležitost řekli několik slov médiím Fernando Morientes a Rafael Martín Vázquez. Mluvili o úspěších i Kylianu Mbappém.

  Rafael Martín Vázquez vyrostl v mládežnické akademii Bílého baletu a následně za klub odehrál během dvou angažmá celkem 252 zápasů. Fernando Morientes přišel do Realu až v dospělosti, rychle si ale získal srdce fanoušků a nastoupil do 183 zápasů. Oba tak dobře ví, že úspěch je v královském klubu vyžadován.

  „Real Madrid je vždy připraven vyhrávat. Když vyhrajete dva nejdůležitější tituly v jedné sezoně, těžko můžete chtít víc. O to spíš, když nám na začátku nikdo moc nevěřil. Klíčové bylo, že všichni v klubu byly od začátku sezony jednotní a šli společně za svými cíli,“ tvrdil Vázquez.

  „Slovo dokonalý v Realu Madrid neexistuje, protože vždy už myslíte na budoucnost a chcete víc. Minulá sezona byla nicméně fantastická. U televize jsem si užil spoustu zábavy, když jsem sledoval tým Carla Ancelottiho. Všichni jsme se dobře bavili,“ doplnil Morientes.

  Oba bývalí fotbalisté Realu pak byli dotázáni na Kyliana Mbappého a jeho nečekané setrvání v PSG. „Je otázkou, co si o tom můžeme myslet, když nemáme informace zevnitř. Je to těžké zvenčí analyzovat. Vše se zdálo být uzavřeno a nakonec to neklaplo. Ovšem bez ohledu na to, jak dobrým hráčem jste, odmítnutí Realu vždy něco stojí. V budoucnu to pocítí,“ řekl Vázquez.

  To Morientes byl v tomto případě ještě ráznější. „Mbappé? Nepotřebujeme ho, nebude nám chybět. Se současnými hráči a případnými dalšími posilami můžeme zopakovat minulou sezonu. Tihle kluci si zaslouží důvěru,“ uzavřel bývalý španělský útočník.

  Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


  Zdroj: realmadrid.pl

  3 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…