Bayern Mnichov jedná o smlouvě s Daviesem, pokud nebude dosaženo dohody, hráče prodá

  Bayern Mnichov jedná o smlouvě s Daviesem, pokud nebude dosaženo dohody, hráče prodá
  Alphonso Davies v dresu Bayernu (zdroj: wikipedia.org)

  V tuto chvíli je dobře známo, že Real Madrid má vážný zájem o podpis levého obránce Bayernu Mnichov Alphonsa Daviese v létě 2024.

  Kanadský reprezentant je v hledáčku Los Blancos už nějakou dobu a protože Ferland Mendy a Fran Garcia nepřesvědčili, španělský klub z hlavního města hledá v Daviesovi možnou náhradu.

  Co z 23letého rychlíka dělá ještě lákavější možnost, je fakt, že jeho smlouva s Bayernem Mnichov vyprší v roce 2025, což znamená, že by mohl být k dispozici za přijatelnou cenu příští léto.

  Bayern Mnichov jedná o smlouvě s Daviesem

  Vzhledem k určitým strukturálním změnám v hierarchii Bayernu Mnichov došlo k určitým zpožděním při vyjednávání smlouvy s Daviesem. Nicméně podle Floriana Plettenberga ze Sky Germany nyní šampioni Bundesligy zahájili jednání o nové smlouvě pro kanadského rychlíka.

  Podle aktuálních informací jsou však jednání v tuto chvíli komplikovaná a v případě, že nedojde k dohodě, Bayern Mnichov bude chtít Daviese prodat v létě 2024.

  Tento vývoj situace zní jako rajská hudba do uší vedení Realu Madrid, kteří se chystají příští léto přetáhnout Kanaďana z bavorského gigantů.

  Daviesův agent podnítil spekulace

  Není to tak dávno, co Nedal Huoseh, agent Alphonso Daviese, rozvířil věci svými komentáři v médiích, kde naznačoval, že se může rýsovat přestup do Realu Madrid.

  Hrál s Alabou 3 roky, jsou to přátelé, neustále spolu mluví, ať už spolu vedou soukromě jakékoli konverzace, Davies mi o tom nesdílí všechny informace, ale jsem si jistý, že David by si s ním rád znovu zahrál. Možná mu to řekl,“ řekl Huoseh minulý měsíc.

  Nedávno však agent řekl, že se 23letý reprezentant se soustředí pouze na Bayern Mnichov. „Právě teď je Phonzy v Bayernu Mnichov, na to se zaměřuje,“ řekl začátkem tohoto měsíce.

  Ale vzhledem k tomu, že rozhovory mezi Daviesem a Bayernem vypadají komplikovaně, existuje reálná možnost, že by Davies mohl skončit na trhu, což by umožnilo Realu Madrid přivést vytouženou posilu.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: Sky Germany

  2 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Vrátí se Achraf Hakimi do Realu?
  Přestupy

  Vrátí se Achraf Hakimi do Realu?

  Pětadvacetiletý Achraf Hakimi by se mohl v létě stát žhavým zbožím. Obránce má smlouvu v PSG do června 2026 ale…
  Marca: Kylian Mbappé se dohodl s Realem Madrid
  Přestupy

  Marca: Kylian Mbappé se dohodl s Realem Madrid

  Kylian Mbappé a Real Madrid jsou již dva týdny dohodnuti. Od 1. července se francouzský útočník stane hráčem Los Blancos.…
  Další talent z Francie? Real si vyhlédl mladého stopera, v létě přijde ideální šance
  Přestupy

  Další talent z Francie? Real si vyhlédl mladého stopera, v létě přijde ideální šance

  Budoucnost Realu Madrid vypadá velmi zářně. V záloze i útoku má Bílý balet vynikající mladé hráče, zastoupena je i střední…
  Hráči Realu s nejistou budoucností: Jak to vypadá s Modrićem, Kroosem či Joseluem?
  Mužstvo

  Hráči Realu s nejistou budoucností: Jak to vypadá s Modrićem, Kroosem či Joseluem?

  Hráči Realu Madrid v tuto chvíli myslí primárně na úspěch v La Lize a Lize mistrů. Vedení klubu ale musí…