Ancelotti před Sevillou: Musíme využít náskoku, který jsme si v lize vytvořili

Ancelotti před Sevillou: Musíme využít náskoku, který jsme si v lize vytvořili
Carlo Ancelotti (zdroj: realmadrid.com)

Carlo Ancelotti tradičně hovořil v tiskovém centru ve Valdebabas před zítřejším ligovým zápasem. „Proti Seville musíme předvést stejný výkon, jakým se prezentujeme v průběhu celé sezóny. Musíme být hladoví a motivovaní. Proti Seville to bude nutné. Jsou sice ve spodní části tabulky, ale ve druhé polovině sezóny se zlepšují,“ řekl trenér Los Blancos.

Musíme i nadále bodovat, abychom co nejlépe využili náskok, který jsme si v lize vytvořili. Doufám, že zítra ukážeme to nejlepší, co v nás je. Vybudovali jsme si náskok a chceme ho zúročit. La Ligu máme momentálně ve svých rukou, ale nesmíme uklouznout. Každý zápas až do konce je důležitý. Před dvěma týdny jsem řekl, že až budeme mít 80 bodů, tak budeme hodně blízko titulu. To však ještě neznamená, že nám stačí jen 80 bodů. Jsme blízko, ale potřebujeme i nadále bodovat.

Rüdiger

Je ve skvělé formě, plně se zotavil. V neděli bude hrát od začátku, je příjemné ho mít konečně zpátky. Tchouaméni odvedl na tomto postu skvělou práci, návrat Antonia nám ale dodá více sebevědomí.

Kroosův návrat do reprezentace

Řekl mi, že se vrací do reprezentace. Jeho výkony po zbytek sezóny to nijak neovlivní. Všichni zde se soustředíme na její pokračování. Jeho rozhodnutí nebude mít vliv na předváděné výkony v dresu Realu Madrid.

Kroosova budoucnost

Nebudu Tonimu dávat žádné rady, není to můj syn. Pouze jemu jsem oprávněn v osobních věcech radit. Má všechny mentální schopnosti na to, aby o své budoucnosti rozhodl sám. Je to velmi zodpovědný člověk, v hlavě má jasnou představu. Nepřestane hrát, dokud sám nebude cítit, že už nastal čas.

Mendy

Z defenzivního hlediska je to náš nejlepší obránce. Skvěle zvládá situace dva na jednoho, protože před sebou má Viniho s jeho neuvěřitelnými útočnými schopnostmi. Mendy má vše k tomu, aby mohl na levém bekovi hrát. Má skvělé defenzivní kvality a fantasticky se vypořádává s přetížením, které občas na této pozici máme.

Pozice Viniho

Myslím, že Vini může hrát i ve středu útoku. Ne jako typický hrotový útočník, ale v ofenzivní dvojici jako jeden ze dvou. Musím však připomenout, že raději hraje na kraji. Velmi se zlepšil v odpoutání se od soupeřových obránců ve středu hřiště. Chci, aby hrál tam, kde se cítí nejlépe a kde dokonale využije své přednosti. Právě teď je to na levém křídle.

Budoucnost Luky Modriće

Neřeknu vám, jak se Luka dál rozhodne, o osobních věcech hráčů s tiskem nehovořím. Každý si přejeme, aby Luka i nadále zůstal skvělým hráčem, jakým je. O své budoucnosti musí rozhodnout on sám.

Arda Güler

Máme v týmu hodně hráčů a velkou konkurenci. Musím vždy vybrat pouze jedenáct hráčů. Arda dlouho chyběl kvůli zranění, bude mu chvíli trvat, než se zapracuje do týmu. Je velmi mladý, musí být trpělivý. Ukázal, že má potřebnou úroveň, aby hrál za Real Madrid.

Sergio Ramos

Zítra se vrátí na Bernabéu, věřím, že ho fanoušci přivítají co nejsrdečněji. Zaslouží si to, protože je legendou tohoto klubu. Svým nesmírným charakterem a osobností byl skvělým kapitánem, který šel vždy příkladem. Pracoval jsem během své trenérské kariéry s kapitány jako byli Maldini nebo Terry. Tito hráči vždy pomáhají vytvářet fantastickou atmosféru uvnitř týmu.


Zdroj: realmadrid.com

Přidat komentář

Související články

Ředitel VAR: Komentáře televizní stanice Realu Madrid o rozhodčích byly trapné
La Liga

Ředitel VAR: Komentáře televizní stanice Realu Madrid o rozhodčích byly trapné

Carlos Clos Gómez poskytl rozhovor časopisu Jot Down. Je bývalým hlavním rozhodčím v La Lize a nyní ředitelem VAR v…
Prokletí kapitánů Los Blancos. Nacho je čtvrtý, který odešel v posledních čtyřech sezónách
La Liga

Prokletí kapitánů Los Blancos. Nacho je čtvrtý, který odešel v posledních čtyřech sezónách

Nacho je čtvrtým prvním kapitánem Realu Madrid, který opustil klub v posledních čtyřech sezónách. V předchozích letech se s královským…
Slova Mbappého? Extrémisté získali ve Francii mnoho hlasů, řekl Javier Tebas
La Liga

Slova Mbappého? Extrémisté získali ve Francii mnoho hlasů, řekl Javier Tebas

Javier Tebas se zúčastnil losování nového ročníku La Ligy, které se konalo v sídle Španělské fotbalové federace. Okomentoval i politicky…
OFICIÁLNĚ: Liga rozlosována! První El Clásico se bude hrát v říjnu na Santiago Bernabéu
La Liga

OFICIÁLNĚ: Liga rozlosována! První El Clásico se bude hrát v říjnu na Santiago Bernabéu

Dnes byl vylosován rozpis ligových zápasů pro nadcházející sezónu. Los Blancos zahájí své boje o víkendu 17. a 18. srpna,…