Ancelotti: Nejsme spokojeni, protože jsme měli tento zápas vyhrát

  Ancelotti: Nejsme spokojeni, protože jsme měli tento zápas vyhrát
  Carlo Ancelotti (zdroj: realmadrid.com)

  Jsme na špici tabulky a v sobotu máme šanci našim soupeřům odskočit,“ vyhlíží Ancelotti nadcházející zápas, kdy v sobotu budou Los Blancos hostit Gironu.

  Z mého pohledu to byl velmi dobrý zápas, hráli jsme dobře a hru víceméně kontrolovali. V poslední minutě jsme ale měli smůlu. Do zápasu jsme šli s tím, že nám chybí výška. Vyhrát jsme si zasloužili. V této sezóně bylo ale hodně zápasů, které jsme v posledních minutách otočili v náš prospěch, tentokrát se štěstí obrátilo proti nám. Nemáme se ale za co stydět. Jsme na špici tabulky a v sobotu máme příležitost soupeřům odskočit.

  Jsme uvolnění, protože týmu se daří, hrajeme dobře. Hrajeme velmi dobrý fotbal, což mi dodává velké sebevědomí pro zbytek sezóny. Máme silný tým. Nějaká zranění nás sice trápí, ale máme více hráčů. Každý ze sebe vydal všechno. Nejsem spokojený, protože jsme si dnes zasloužili vyhrát, ale jak už jsem řekl, byly zápasy, v nichž jsme prohrávali, ale nakonec jsme je dokázali otočit. Tým musí zůstat v klidu. Jsme sebevědomí a v pohodě, na druhý tým tabulky máme náskok dvou bodů.

  Odhodlání mužstva

  Chtěl bych pochválit nasazení všech, bez ohledu na to, kolik minut hrají. Každý je připravený a hraje svoji roli. Úroveň nasazení uvnitř týmu je skvělá. Když máte tým s takovou kvalitou a nasazením, je snazší být úspěšný.

  Neodpískané penalty

  K penaltám se nebudu vyjadřovat. Nevím, proč ji rozhodčí nepískl, ale nechci se na to ohlížet. Musíme se dívat dopředu.

  Vysoké míče

  Atlético dávalo hodně centrů do vápna. Naším plánem bylo, abychom jim tuto hru co nejvíce ztížili. Bylo důležité obráncům pomáhat s rozehrávkou, v tomto směru odvedli kvalitní práci Camavinga a Valverde. Stoperská dvojice odehrála dobrý zápas.

  Gól Atlétika

  Byla to situace, kterou rozhodla výška. Atlético v tomto mělo navrch. Zvítězilo nad námi ve vzdušném souboji a udeřilo. Pokud máte vyšší hráče, jsou pro vás tyhle souboje vždy snazší.

  Absence Viniho

  Snažil se do zápasu nastoupit, ale trápí ho kontraktura krční páteře, při rozcvičce se necítil dobře. Měli jsme na výběr nasadit buď Brahima, nebo Joselua. Nasazení Brahima nám umožnilo zachovat stejný defenzivní systém, zásah do sestavy a rozestavení nebyl tak velký, toť vše. Joselu šel do zápasu později a hrál opět skvěle.

  Zranění Camavingy a Rüdigera

  O Camavingovi v tuhle chvíli nemám bližší informace, dostal úder do kolena, věřím ale, že to nebude nic vážného. Rüdiger se ráno před zápasem necítil v pohodě, doufám, že bude do soboty v pořádku.

  Lunin

  Počínal si velmi dobře. Předvedl fantastický zákrok při střele Griezmanna, mužstvu pomáhal při rozehrávce.

  Žádná posila v zimě

  Byl to výjimečný a těžký zápas, ale dva hráči, kteří mohou hrát ve středu obrany, nám vypadli. Nouzový stav ale skončil, Tchouaméni a Rüdiger budou na další zápas připraveni.


  Zdroj: realmadrid.com

  Přidat komentář

  Související články

  Nominace Real Madrid – Sevilla: Potvrzen Rüdiger. Také soupeře kosí zranění
  La Liga

  Nominace Real Madrid – Sevilla: Potvrzen Rüdiger. Také soupeře kosí zranění

  Real Madrid zveřejnil nominaci na nedělní zápas proti Seville (začátek ve 21:00 na Nova Sport 4). Jak už bylo oznámeno,…
  Ancelotti před Sevillou: Musíme využít náskoku, který jsme si v lize vytvořili
  La Liga

  Ancelotti před Sevillou: Musíme využít náskoku, který jsme si v lize vytvořili

  Carlo Ancelotti tradičně hovořil v tiskovém centru ve Valdebabas před zítřejším ligovým zápasem. „Proti Seville musíme předvést stejný výkon, jakým se…
  AS: Antonio Rüdiger bude hrát v neděli proti Seville
  La Liga

  AS: Antonio Rüdiger bude hrát v neděli proti Seville

  Na sobotním tréninku, posledním před nedělním zápasem proti Seville, měl Carlo Ancelotti k dispozici 16 hráčů A-týmu včetně uzdraveného Antonia Rüdigera.…
  Trenér Sevilly před nedělním zápasem: Real Madrid ví, jak uctít své legendy
  La Liga

  Trenér Sevilly před nedělním zápasem: Real Madrid ví, jak uctít své legendy

  Quique Sanchez Flores se v polovině prosince stal už třetím koučem Sevilly. Jeho úkolem je pozvednout tápající Andalusany, kteří se v té…