Ancelotti bude hledat Kroosova nástupce. Jude je více než připraven to po mě převzít, vzkazuje Toni

Ancelotti bude hledat Kroosova nástupce. Jude je více než připraven to po mě převzít, vzkazuje Toni
Jude Bellingham (zdroj: realmadrid.com)

Carlo Ancelotti přemlouval Toniho Kroose, aby ještě jednu sezónu zůstal součástí týmu Los Blancos. Marně. Nyní už italský kouč plánuje budoucnost bez německého špílmachra. Hlavní varianta, která se mu honí hlavou, je, že se Jude Bellingham znovu stane tím, s čím do Madridu přišel, tedy středním záložníkem, píše novinář deníku MARCA José Félix Díaz.

Toni Kroos se loučí s desetiletým působením v Madridu. Čtyři z těchto let strávil pod vedením Carla Ancelottiho s nímž si dokonale rozuměl od chvíle, kdy se jejich cesty vzájemně protnuly. Oba muži příkladně spolupracovali. A to tak, že Carletto stál o to, aby Němec ještě jeden rok pokračoval.

Během celé sezóny Ancelotti neviděl, že by Kroosova hra vykazovala známky, charakteristické pro blížící se konec. Konec, který si nakonec Toni pro sebe a své legendární bílé kopačky tolik přál. Několikrát to Kroosovi dal najevo.

Až v posledních dnech měl Ancelotti, podle deníku MARCA, tušit, že Kroos dospěl ke konečnému verdiktu. Zdroje z Valdebabas potvrdily, že Carlo údajně pronesl: „Ať alespoň jeden z nich zůstane.“ Tím jednoznačně narážel na nejistou situaci okolo Kroose a Modriće. Nyní už čtyřiašedesátiletý kouč ví, že bude muset zalepit jednu velkou díru.

Naprostý respekt Kroosova rozhodnutí

Toni Kroos začal sezónu na lavičce náhradníků. Už po dvou ligových utkáních si ale Ancelotti uvědomil, že jeho místo je v základní sestavě a jeho úkolem je koordinace hry celého týmu.

Vždy záleželo pouze na rozhodnutí Toniho, což Ancelotti plně respektoval. Obdiv italského manažera ke Kroosovi přesahuje rozměr pouhého fotbalisty. Přiznal to na jedné z tiskových konferencí a netajil se tím, že se ztotožňuje s jeho způsobem bytí, s onou německou poctivostí, která je pro sever Itálie, odkud Carletto pochází, tak typická.

Na velké neduhy velký lék. Alespoň si to myslí na Santiago Bernabéu. Nic se nezastaví a cílem vedení klubu a jeho fanoušků je stále vyhrávat. Nevylučují se příchody zvenčí, ale zatím se analyzují interní možnosti, jak najít náhradu za Kroose.

Nezapomeňte, že Bellingham je primárně záložník

Už v minulém týdnu deník MARCA informoval o tom, že Carlo Ancelotti plánuje směrem k příští sezóně udělat z Juda Bellinghama primárně znovu středního záložníka. Je to logické. Do ofenzivy Los Blancos od nové sezóny přibydou Kylian Mbappé a Endrick. Nebude proto důvod, aby Real Madrid tolik spoléhal na střelecké schopnosti Bellinghama, jako tomu bylo zejména v první polovině sezóny, kdy se mužstvo muselo vyrovnat s odchodem Karima Benzemy a zdravotními problémy Viniho Júniora.

Anglický reprezentant se sice tuto sezónu v Madridu dokonale našel, jeho střelecká bilance je skvostná. Od střílení gólu bude mít Bílý balet Mbappého, brazilský trojzubec, Brahima, případně Joselua.

Jude bude tím, kdo po Kroosovi převezme otěže playmakera a mozku hry Los Blancos. Ostatně, jak mu vzkázal na instagramu Toni: „Jsi více než připraven na to, abys to po mě převzal. Ve 20 letech…


Zdroj: marca.com

Přidat komentář

Související články

Převezme Camavinga číslo šest po Nachovi?
Mužstvo

Převezme Camavinga číslo šest po Nachovi?

Nachův odchod má obrovský sportovní, ale také marketingový význam, protože se uvolňuje číslo, které má v Realu Madrid velkou historii. Jak…
Nedotknutelný Arda Güler. Setrvání Turka si přejí Ancelotti, hráči i vedení
Mužstvo

Nedotknutelný Arda Güler. Setrvání Turka si přejí Ancelotti, hráči i vedení

Je sice pravda, že v příští sezóně nebude snadné dostat se do základní jedenáctky Realu, ale Ancelotti i vedení madridského…
Nerozbitný tandem: Carlo Ancelotti, Davide a realizační tým
Mužstvo

Nerozbitný tandem: Carlo Ancelotti, Davide a realizační tým

Carlo Ancelotti a jeho tým okouzlili každého. Získané trofeje a rozmanitá řešení na hřišti donutily i ty největší kritiky ocenit…
L’Équipe: Kylian Mbappé požaduje od PSG 100 milionů eur
Mužstvo

L’Équipe: Kylian Mbappé požaduje od PSG 100 milionů eur

Kapitán francouzské reprezentace dal PSG ultimátum, aby uhradilo jeho pohledávky, které činí přibližně 100 milionů eur, kvůli tomu, že od…