Ancelotti: Bernabéu nám v derby pomůže

  Ancelotti: Bernabéu nám v derby pomůže
  Ancelo

  Jdeme do zápasu v nejlepší možné formě, pokusíme se ji využít, abychom posbírali body,“ řekl Carlo Ancelotti před zápasem proti Atlétiku Madrid. „Je to další důležitý zápas, hrajeme spolu už potřetí v krátkém čase. Vždy to byly dobré a vyrovnané zápasy. Věřím, že tomu tak bude i zítra“ pokračoval.

  Vzhledem k síle soupeře a důležitosti zápasu je pro nás důležité, že se hraje na Bernabéu. Fanoušci nám vždy pomohou k zisku bodů, doufám, že tomu tak bude i v derby. Tohle jsou velmi intenzivní zápasy, v nichž je na oba soupeře vyvíjen velký tlak. Atlético Madrid a Barcelona jsou naši největší rivalové, kteří mají ve svém středu hodně individualit a mají dobrou organizaci hry. Úroveň těchto zápasů je vždy vysoká.

  Zranění Rüdigera

  Za posledních čtyřiadvacet hodin nastalo velké zlepšení. Očekávám, že stejným tempem se to zlepší i během dneška a zítřka. Rüdiger bude v nominaci. O tom, zda bude hrát, se rozhodnu zítra.

  Alternativy

  Camavinga umí zahrát na stoperu. Umí se rychle zmocnit míče, je rychlý a silný v obranných zákrocích. Možnostmi jsou také Mendy a Carvajal. Všechny tři možnosti mi dodávají sebevědomí. Myslím, že všichni mohou zítra na stoperu nastoupit. Pozice středního obránce je ve fotbale nejsnazší, protože musíte více používat hlavu než energii.

  Vzdušné souboje bez Rüdigera a Tchouaméniho

  Bez nich výška našeho týmu klesá. Musíme učinit to nejlepší možné rozhodnutí ohledně rozestavení.

  Je to rozhodující týden pro La Ligu?

  Rozhodující ještě ne, ale je velmi důležitý. V tuto chvíli je pro nás velmi důležité posbírat maximální počet bodů, protože za chvíli se rozjede Liga mistrů. Jsou to důležité zápasy, jdeme do nich tím nejlepším možným způsobem. Atlético i Gironu chceme doma porazit.

  Simeone

  Je to jeden z nejlepších trenérů, hrát proti jeho týmu je velmi těžké, protože Simeone dobře řídí svůj tým. Atlético je v zápasech velmi dobře organizované. Je to jeden ze soupeřů, kterých si vážím. Simeone má dobré čtení hry.

  Kroos

  Pro naši hru je velmi důležitý. Velmi dobře pracuje s míčem. Dobře si proti Getafe ale vedl i Modrić, který v záloze předvedl spektakulární výkon. I on si s míčem výborně rozumí. Oba tito hráči svědčí o síle našeho týmu, zejména ve středu zálohy. Máme mnoho možností.

  Modrić

  Je pro mě vždy těžké, když musím nechat na lavičce profesionála, jako je Luka. Dobře trénuje, dobře pracuje, a navíc je to hráč, který definuje tuhle éru Realu Madrid. Musíme mu poděkovat za to, co dělá pro tento klub. Ale jsem profesionál a musím rozhodnout nejlépe, jak jen to je možné. Někdy je to těžké z osobního hlediska, ovlivňuje vás to.

  Brankáři

  Skutečnost, že žádný z nich teď neodchytal tři zápasy v řadě, beru v potaz. Zvyšuje to mezi nimi konkurenci. Oba jsou motivovaní a daří se jim. Zítra se pro jednoho z nich rozhodnu. Zatím ještě neví, kdo z nich bude v derby v bráně. Zítřejší rozhodnutí ale neovlivní další zápasy. Oba brankáři musí být i nadále motivovaní, protože nás čekají těžké zápasy v La Lize i Lize mistrů. Pro kluky je dobré, že budou rotovat.

  Žádný zimní podpis

  Myslel jsem, že po zranění Alaby bude Tchouaméni naší alternativou na postu středního obránce. Zítra je to nouzový stav, ale jde jen o jeden zápas, pak bude Tchouaméni zpět. Kromě toho se koncem sezóny vrátí Militao.

  Xaviho slova o ovlivňování La Ligy

  Jsem profesionál. A jako profesionál nechci klesnout na tuto úroveň. Z respektu ke španělskému fotbalu. Už se mě na toto téma neptejte, protože nechci klesnout na úroveň, která není hodna profesionálů.


  Zdroj: realmadrid.com

  Přidat komentář

  Související články

  Nominace Real Madrid – Sevilla: Potvrzen Rüdiger. Také soupeře kosí zranění
  La Liga

  Nominace Real Madrid – Sevilla: Potvrzen Rüdiger. Také soupeře kosí zranění

  Real Madrid zveřejnil nominaci na nedělní zápas proti Seville (začátek ve 21:00 na Nova Sport 4). Jak už bylo oznámeno,…
  Ancelotti před Sevillou: Musíme využít náskoku, který jsme si v lize vytvořili
  La Liga

  Ancelotti před Sevillou: Musíme využít náskoku, který jsme si v lize vytvořili

  Carlo Ancelotti tradičně hovořil v tiskovém centru ve Valdebabas před zítřejším ligovým zápasem. „Proti Seville musíme předvést stejný výkon, jakým se…
  AS: Antonio Rüdiger bude hrát v neděli proti Seville
  La Liga

  AS: Antonio Rüdiger bude hrát v neděli proti Seville

  Na sobotním tréninku, posledním před nedělním zápasem proti Seville, měl Carlo Ancelotti k dispozici 16 hráčů A-týmu včetně uzdraveného Antonia Rüdigera.…
  Trenér Sevilly před nedělním zápasem: Real Madrid ví, jak uctít své legendy
  La Liga

  Trenér Sevilly před nedělním zápasem: Real Madrid ví, jak uctít své legendy

  Quique Sanchez Flores se v polovině prosince stal už třetím koučem Sevilly. Jeho úkolem je pozvednout tápající Andalusany, kteří se v té…