Akce BilyBalet.cz

Komunita fanoušků a nadšenců je základem portálu BilyBalet.cz už od jeho vzniku. Proto máme za sebou už mnoho nezapomenutelných společných akcí a další průběžně plánujeme. Přidej se k dalším Madridistům!

Plánované akce

Sraz Madridistas a turnaj fanklubů

Kdy: pátek 2. prosince - neděle 4. prosince 2022
Kde: Brno

Oblíbený turnaj fanoušků Fans Cup se vrací! Proběhne v rámci velkého srazu Madridistas v Brně, jenž je naplánován na začátek prosince. Program bude začínat v pátek v podvečer, končit se bude nedělním obědem. Konkrétní program a místa aktuálně připravujeme.

Proběhlé akce

2022

Evropský superpohár

Kdy: středa 10. srpna od 19:00
Kde: Praha, sportbar U Sporťáka

Přijď fandit Realu Madrid v boji o první trofej sezony. Královský klub bude hrát o Evropský superpohár proti Frankfurtu. Před zápasem proběhne legendární Podvinhův kvíz o drobné ceny. Dobré pití, jídlo a (snad) kvalitní fotbal je samozřejmostí! Akce proběhne v pražském sportbaru U Sporťáka.

Křest nového portálu BilyBalet.cz

Kdy: sobota 21. května 2022
Kde: Praha

V květnu se fanoušci Realu Madrid dočkali zbrusu nového webu BilyBalet.cz. Takovou událost jsme nemohli nechat jen tak. Proto v Praze proběhl úžasný křest, kterého se zúčastnilo přes 20 Madridistas. Ti si užili bohatý program včetně několika speciálních her. Akce se povedla na jedničku.

Odveta semifinále LM proti City

Kdy: středa 4. května 2022
Kde: Praha, sportbar U Sporťáka

Tak tohle byla čistá euforie. Začátkem května 2022 jsme se sešli, abychom společně fandili Realu Madrid v odvetě semifinále Ligy mistrů proti Manchesteru City. Jak již nyní víme, Bílému baletu se povedl nevídaný obrat. Není divu, že po gólech Rodryga nám patřil celý podnik. Hala Madrid!

Oslava 10 let portálu BilyBalet.cz

Kdy: listopad, 2017
Kde: Praha

Velký milník portálu BilyBalet.cz nemohl zůstat bez pořádné oslavy. V Praze se nás tak sešel rekordní počet a desetileté výročí webu jsme si moc užili. Na programu byl fotbal, sledování zápasu Realu Madrid i spousta dalších věcí.

Starší akce postupně doplňujeme.