Sraz Madridistas a Fans Cup v Brně

Akce roku 2022 je tady! Alespoň z pohledu českých a slovenských fanoušků Realu Madrid z portálu BilyBalet.cz. Na začátku prosince se totiž v Brně uskuteční velký sraz Madridistas okořeněný 6. ročníkem fotbalového turnaje Fans Cup.

Navíc společně oslavíme výročí 15. let portálu BilyBalet.cz. Těšit se tak můžeš na opravdu bohatý program.

Základní informace

Termín: pátek 2. prosince – neděle 4. prosince
Sraz bude v pátek odpoledne, odjezd v neděli dle potřeby. Přesný čas a místo srazu budou upřesněny.

Místo: Brno
Přesná místa budou upřesněna, obecně se ale budeme pohybovat poblíž centra.

Ubytování: Nyní již nutné zařídit si vlastní ubytování.

Cesta: Hned několik nás pojede vlakem / busem z Prahy, ale i z dalších měst v Česku či Slovensku. V dostatečném předstihu před akcí vytvoříme společnou skupinu a předáme si informace, abychom mohli cestovat společně.

Program

Pátek 2. prosince

V pátek během odpoledne se všichni sejdeme na domluveném místě. Poté bude probíhat zábavný odpolední a večerní program, jehož součástí budou kromě jiného různé speciální soutěže a hry. Poté dojde také na „madridskou“ tombolu.

Sobota 3. prosince

V sobotu od 11:00 odstartuje 6. ročník oblíbeného fotbalového turnaje Fans Cup. Kvůli pandemii koronaviru jsme na něj čekali déle, než jsme plánovali, každopádně platí, že tým fanoušků Realu Madrid obhajuje titul z 5. ročníku!

Hrát se bude v hale, k dispozici budou samozřejmě šatny a další potřebné zázemí včetně občerstvení. Mezi soupeři budou opět fanoušci jiných zahraničních týmů. Kdo nebude chtít hrát a raději bude jen fandit, pochopitelně může.

Turnaj bude končit kolem 17:00. Po slavnostním vyhlášení bude následovat opět zábavný program již jen pro Madridistas. Konkrétní podoba bude ještě upřesněna, ale znovu dojde na zábavné hry a celkově se určitě budeme bavit.

Neděle 4. prosince

Na neděli již žádný speciální společný program neplánujeme, každý může odjet dle své potřeby. Tradicí na srazech je, že se loučíme společným obědem, ale nejde pochopitelně o povinnost. Kdo bude chtít, může se přidat.

Záloha

Jelikož máme bohužel z minulosti špatné zkušenostmi s lidmi, kteří se na podobné akce přihlásí a poté (často bez omluvy) nedorazí, budeme vybírat zálohu. Instrukce k platbě ti pošleme na e-mail uvedený v přihlášce.

Záloha činí 1 000 Kč a pokryje výdaje na startovné v turnaji, ceny do her a tomboly i drobné občerstvení a pár překvapení.

V případě, že na akci nedorazíš, záloha se nevrací.

Přihláška na sraz

[captainform id=“1339590″]