ABC: Real sportovního ředitele nepřivede. Deník popírá informace francouzských novinářů

  ABC: Real sportovního ředitele nepřivede. Deník popírá informace francouzských novinářů

  Francouzští novináři začali informovat, že Real Madrid plánuje stáhnout současného sportovního ředitele Lille, Luíse Campose, na stejnou pozici do hlavního města Španělska. Portugalec by měl být rozhodujícím mužem pro přestupy do klubu. Na tyto zprávy však reaguje deník ABC.

  Real Madrid nemyslí na nic jiného, než na La Ligu a Ligu mistrů. Klub žádného sportovního ředitele podle deníku ABC nepřivede ani přes spekulace, které se objevily v posledních dnech zejména ve Francii.

  José Ángel Sánchez působí ve funkci sportovního a generálního ředitele od léta 2011, kdy se obě tyto funkce spojily v jednu. Bylo to kvůli odchodu Jorge Valdana ze sportovní divize, což si vynutilo strukturální změny uvnitř klubu. Bývalý fotbalista byl dosud posledním sportovním ředitelem v Realu Madrid.

  V posledních hodinách se zejména ve Francii začaly objevovat informace, že by se měl Luís Campos stát novým sportovním ředitelem klubu. Tento postoj však v tuto chvíli neexistuje a jak informuje ABC, takové zprávy jsou jen spekulacemi.

  Portugalec už v Realu Madrid pracoval, spolupracoval s José Mourinhem jako scout v sezoně 2012/13, kdy analyzoval další soupeře týmu. Poté, co byl The Special One propuštěn, Campos přestoupil do AS Monaco, aby se stal sportovním ředitelem.

  Za zmínku stojí, že francouzská média informují, že Portugalec, který v současnosti pracuje v Lille, by měl přijít jako osoba, která by měla rozhodovat o přestupech do klubu. ABC ale zdůrazňuje, že se tím aktuálně zabývá José Ángel Sánchez, takže by to rozhodně neměla být tato role.

  Není tedy zcela vyloučena ochota přivést Luíse Campose, který je zodpovědný za stamiliony eur zisku Monaka (například přivést Bernarda Silvu byl jeho původní nápad), ale Portugalec rozhodně nepříjde na Bernabéu s takovým úkolem, o jakém informují novináři ve Francii.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: ABC.es

  2 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…