OFICIÁLNĚ: Real Madrid udělil Valverdemu a Tchouaménimu pokutu ve výši 500 000 eur

OFICIÁLNĚ: Real Madrid udělil Valverdemu a Tchouaménimu pokutu ve výši 500 000 eur
Real Madrid - oficiální oznámení (zdroj: realmadrid.com)

Klub uzavřel disciplinární řízení se svými hráči a zveřejnil oficiální stanovisko k uděleným trestům.

Real Madrid oznamuje, že v souvislosti s událostmi, které včera vedly k zahájení disciplinárního řízení proti našim hráčům Federicu Valverdemu a Aurélienu Tchouaménimu, se oba dnes dostavili k disciplinárnímu komisaři pověřenému vedením případu.

Během uvedeného slyšení hráči vyjádřili plnou lítost nad vzniklou situací a vzájemně se omluvili.“

Zároveň předali omluvu klubu, spoluhráčům, realizačnímu týmu i fanouškům. Oba se plně podřídili rozhodnutí Realu Madrid a deklarovali připravenost přijmout jakýkoli trest, který klub uzná za vhodný.

S ohledem na uvedené okolnosti se Real Madrid rozhodl uložit každému z hráčů finanční pokutu ve výši pěti set tisíc eur, čímž jsou interní disciplinární postupy uzavřeny,“ uvedl klub na svých oficiálních stránkách.

 

Laša je redaktorem portálu Bilybalet.cz. Do redakce se po dvouleté odmlce vrátil na počátku roku 2024. K fotbalu má blízko, pracuje pro český prvoligový klub a nedá dopustit na Rýmařov, odkud pochází. Realu fandí už od roku 2002, kdy ho okouzlil gól Zinedina Zidana ve finále Ligy mistrů proti Leverkusenu.


Zdroj: realmadrid.com

12 Komentářů

  • Avatar

    Nebola som sa vyhadzov ani jedného ale tento trest je smiešny. Tu malo vedenie ukázať, že už naozaj stačilo a dať poriadny trest, ktorý by bol varovaním do budúcna pre všetkých. Zaplatenú pokutu 500 000 € ani nepocítia.

    5
    0
  • Avatar

    smiesny trest ako ked daju mne pokutu 50€ ,pri ich platoch ked na konto im pribudaju kazde mesiace miliony je to smiesne .. Tam mala byt pokuta a aj vyradenie z muzstva minimal do konca roka ,odrezanie od skupiny nech to pocitia

    3
    0
    • Avatar

      Myslím si, že to někdo odnese tím způsobem, že v létě bude čistka. A podle mě Tučamendi odejde, ale uvidíme.

      1
      0
      • Avatar

        Mam pocit, ze Fede je medzi fanusikmi ovela oblubenejsi a tak vsetci vyhadUju Tchoua. ale podla vaetkym informacii stoji za konfliktom prave Fede a ak by niekto mal odist, tak jednoznacne on. To co predviedol nie je hodne kapitana (pre mna nim nikdy nemal byt pretoze na to nema povahu, ale to uz je ina vec). Navyse, Tchou ma o dost lepsiu sezonu a je to zaklad celej nasej zalohy. Pre mna idealne nahradil Casemira, ale Kroosa ani Modrica sme nenahradili. Fede je dric, odbeha toho vela, dokaze zastupit naninych poziciach, ale nevnimam ho ako nedotknutelneho hraca. A hoci patril medzi mojich najoblubenejsich hracov, tento rok ma velmi sklamal. Najprv staznosti a pricinenie sa o vyhadzov Xabiho, teraz toto. Nevrha to nanho vobec dobre svetlo a uz neviem co si mam o nom mysliest.

        6
        2
        • Avatar

          Mám to úplně stejně, vloni jsem si v Madridu kupoval jeho dres, ale jeho chování v téhle sezoně je obrovské zklamání. Když k tomu ještě připočteme zkrat v Lisabonu, má toho letos až až.

          2
          1
        • Avatar

          Som na tom presne rovnako. Mam Fedeho radsej, paci sa mi jeho zanietenost, ale ak sa na to pozrieme bez emocii, ak sa bude cistit, Fede si to zasluzi viac. A to nie len kvoli spravaniu s kt. mal uz problemy viac krat, ale za mna to nie je idealny typ zaloznika pre RM (s kaviatom, ze Jose by ho vedel vyuzit lepsie). Ak by nemal problem s bekom, za mna by tam bol jasna 1, no evidentne sa nedokaze uplne podriadit potrebam klubu v com sklamal aj mna.

          3
          2
    • Avatar

      Jakože za mě je to taky málo, rozhodně ta částka měla být vyšší, ale pokud si dobře pamatuji mají Fede s Tchouamenim něco mezi 10-15 miliony € ročně,takže je to třeba půlka měsíčního platu, jestli teda bereš 100€ měsíčně, tak je mi tě dost líto :grinning:

      0
      0
  • Avatar

    2 tyzdnovy plat za taketo vazne porusenie pravidiel, valverde prakticky 2 tyzdne nepouzitelny na PN… to je ani neviem ci vtip alebo uplna groteska. dal by som obidvom pokutu aspon 2-mesacny plat a taku podmienku, ze niektory z nich pride o 2 minuty neskoro na trening tak dostane taku kefu ze sa pos*re. za medzinarodnu hanbu prvej triedy 2tyzdnovy plat… 🙂

    2
    0
  • Avatar

    Pokuta ma vyriesit problem,ktory je obrovsky.V lete musi odist par hracov aby ti ostatni pochopili,ze klub je viac ako jednotlivec.Inak tam poriadok nenastane

    1
    0

Přidat komentář

Související články

Riquelme: Pokud se bitva vede z pevných hodnot, vítězství nakonec přijde
Klub

Riquelme: Pokud se bitva vede z pevných hodnot, vítězství nakonec přijde

Enrique Riquelme se včera poprvé objevil na veřejnosti od voleb na prezidenta Realu Madrid ze 7. června, v nichž prohrál…
OFICIÁLNĚ: Dani Ceballos odchází z Realu Madrid
Klub

OFICIÁLNĚ: Dani Ceballos odchází z Realu Madrid

Bílý balet potvrdil, že se rozchází s Danim Ceballosem. Španělskému záložníkovi zbýval do konce smlouvy ještě jeden rok. Klub oznámil…
Real Madrid vyjadřuje solidaritu s oběťmi zemětřesení ve Venezuele
Klub

Real Madrid vyjadřuje solidaritu s oběťmi zemětřesení ve Venezuele

Real Madrid zveřejnil oficiální prohlášení k zemětřesení, které v noci z 24. na 25. června zasáhlo Venezuelu. „Real Madrid, jeho…
Nová dceřiná společnost Realu Madrid znovu otevírá debatu o změně vlastnické struktury
Klub

Nová dceřiná společnost Realu Madrid znovu otevírá debatu o změně vlastnické struktury

Klub založil novou dceřinou společnost, která znovu rozvířila spekulace o možné změně vlastnického uspořádání Realu Madrid. Na internetu se zároveň…