SER: Mariano je variantou číslo jedna do útoku Celty Vigo. Zbývá jen přesvědčit samotného hráče

SER: Mariano je variantou číslo jedna do útoku Celty Vigo. Zbývá jen přesvědčit samotného hráče
Mariano Díaz

Mariano Díaz je pro Celtu Vigo první možností, jak posílit útok. Rádio SER uvádí, že k tomuto kroku zbývá nepatrný detail, přesvědčit hráče.

Rádio SER v odpoledních zprávách uvedlo, že Mariano je pro Celtu Vigo možností číslo jedna, jak posílit útok a získat partnera pro Iaga Aspase. V posledních dnech se objevily zprávy, že galicijský tým má zájem o Martina Braithwaita, ale prezident Celty ho informoval, že to pro jeho tým není prioritní varianta. Má to být Mariano.

Nyní zbývá už jen přesvědčit samotného hráče, protože Real Madrid je plně otevřen jeho odchodu. Problémem zůstává plat útočníka, který si vydělá kolem 5 milionů eur čistého. Zda je možné řešení, že část výdělku pokryje Real Madrid, vysílací stanice neinformuje. Celta je však velmi odhodlaná získat Mariana.

SER dodává, že pokud Mariano odejde, Los Blancos půjdou na trh, aby získali nového útočníka. V předchozích týdnech tým opustil Luka Jović a včera byl potvrzen i prodej Borjy Mayoral.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: SER

2 Komentářů

  • Avatar

    Fascinuje mě, že vůbec nějaký tým bere Mariana jako svou prioritu do útoku. Od návratu z Lyonu odehrál za 4 sezony +- 1800 minut a dal 7 gólů. Navíc přeci skauti musí vidět jeho nasazení a přístup k fotbalu. Už dávno mám pocit, že mu na fotbale vůbec nezáleží. Kdyby ano, tak by se svým postavením v týmu rozhodně nemohl být spokojen (obzvláště po té roli, kterou měl v Lyonu). Proto se obávám, že jediná reálná varianta bude dodržení smlouvy (ať už setrvání v týmu nebo její předčasné vyplacení v plné výši) a následné nové angažmá v pozici volného hráče. Bohužel. :disappointed_relieved:

    3
    0
  • Avatar

    otazkou je jaky smysl by pro nas melo vyplaceni Mariana ze smlouvy v cele jeji vysi….pokud ma rocni plat cca 5M za rok, tak je pro tym podle me lepsi ponechat si ho celou sezonu a v pripade nejvetsi nouze mit moznost ho vyuzit….pokud by jsme sli, Mariana vyplatili z jeho smlouvy nasledne angazovali noveho utocnik, pripada mi lepsi Mariana si nechat, s tim ze si treba celou sezonu nezahraje a pritom muzeme zrovna tak angazovat noveho utocnika….

    0
    0

Přidat komentář

Související články

Romano: Real odkoupil Nico Paze a dává Comu čas do pondělí, aby ho vykoupilo za 60 milionů
Přestupy

Romano: Real odkoupil Nico Paze a dává Comu čas do pondělí, aby ho vykoupilo za 60 milionů

Fabrizio Romano potvrzuje, že Real Madrid aktivoval zpětnou klauzuli na Nica Paze a dal Comu čas do pondělí, aby hráče…
Di Marzio: Inter čeká na jednání Realu s Comem a je připraven vyrazit pro Nica Paze
Přestupy

Di Marzio: Inter čeká na jednání Realu s Comem a je připraven vyrazit pro Nica Paze

Inter čeká na výsledek dnešní schůzky mezi vedením Realu Madrid a Coma ohledně Nica Paze. Královský klub má být rozhodnutý…
The Athletic: Mourinho chce hrát rozestavení 4-2-3-1, pilířem projektu Bellingham. Real chystá přestupy
Přestupy

The Athletic: Mourinho chce hrát rozestavení 4-2-3-1, pilířem projektu Bellingham. Real chystá přestupy

Real Madrid má za sebou první část přestavby, ale podle Maria Cortegany z The Athletic klub nehodlá na tomto místě…
Real Madrid jde po Enzovi
Přestupy

Real Madrid jde po Enzovi

Vzhledem k nemožnosti získat Oliseho směřuje klub veškeré své úsilí k záložníkovi Chelsea, aby splnil Mourinhovo přání. Enzo Fernández  je…