37 hráčů, z nichž musí Zinedine Zidane vybrat (7. díl): Útočníci

    37 hráčů, z nichž musí Zinedine Zidane vybrat (7. díl): Útočníci

    Real Madrid má na soupisce řadu kvalitních a zkušených útočníků. Ovšem ne vždy se potkají s ideální formou. Letos je spolehnutí snad jen na Karima Benzemu, a i ten se v posledních utkáních před pauzou potýkal s horšími výkony. Eden Hazard ve své první sezóně příliš neoslnil. Zcela zklamal Gareth Bale. Otazník visí nad Lucasem a Marianem. Dostávají méně prostoru, z Madridu se však příliš nehrnou pryč.

    Gareth Bale (30 let, smlouva do 30. června 2022)

    Jedno slovo: Odejít. Ale ne, věnujme i Garethovi pár slov. Je evidentní, že v Madridu šťasten není, vzdor všemu, co jeho agent vypráví o spokojenosti Velšana se životem ve španělském hlavním městě. Vyhýbá se většině společných akcí týmu, neumí stále španělsky… A hlavně není vůbec produktivní, jak by se na útočníka jeho formátu očekávalo. Pro kasu Realu Madrid je jen zbytečnou zátěží.

    Karim Benzema (32 let, smlouva do 30. června 2022)

    I ve svém věku je stále platným útočníkem. Hlavně je jediným útočníkem Los Blancos, který letos snese přísnější měřítko. V této situaci se zbavovat Karima je prostě nereálné. A nic na tom nezmění ani skutečnost, že by do týmu Pérez přivedl Haalanda. Zidane na Benzemu nedá dopustit. Těšme se na jeho góly i v sezóně 2021/22.

    Eden Hazard (29 let, smlouva do 30. června 2024)

    Ve své první sezóně v Madridu nezazářil tak, jak by se na hvězdu jeho formátu očekávalo. Sám ale prohlásil, že jeho působení v Realu bude hodnoceno až podle druhé sezóny. Snad se do jejího startu dá Eden do pořádku, aby mohl předvést ze sebe to nejlepší.

    Lucas Vázquez (28 let, smlouva do 30. června 2021)

    Pokud bychom si měli vsadit, kdo z hráčů opustí po sezóně Real Madrid, měl by být Lucas mezi nejvážnějšími kandidáty. Má ze všech hráčů v poli nejkratší smlouvu, a prozatím ji s ním nikdo neprodloužil. Real Madrid to dle všeho ani nemá v plánu. Snad jen, kdyby zasáhl Zinedine Zidane, mezi jehož oblíbence Lucas patří. Ovšem nezabíral by jen zbytečně místo číhajícím mladíkům?

    Mariano Díaz (26 let, smlouva do 30. června 2023)

    Zidanem nejméně využívaný hráč. Až neprávem, řekli bychom. Mariano Díaz však navzdory tomu nechce z Realu odejít. Dal gól v El Clásicu, což je vždy plusový bodík. Odchody Balea a Lucase by mu mohly zaručit trochu více prostoru. Jeho tržní hodnota navíc není nikterak velká, pouhé 4 miliony eur.


    10 Komentářů

    Přidat komentář

    Související články

    Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
    Mužstvo

    Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

    Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
    Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
    Mužstvo

    Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

    Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
    Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
    Mužstvo

    Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

    Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
    Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
    Mužstvo

    Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

    Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…