Vinícius Júnior: Real Madrid v něm vidí skvělou budoucnost, podle toho s ním jedná

Vinícius Júnior: Real Madrid v něm vidí skvělou budoucnost, podle toho s ním jedná

Vinícius Júnior má vše potřebné k tomu, aby se stal hvězdou, a Real Madrid dělá vše, aby se to podařilo. Na hřišti se učí od nejlepších hráčů pod vedením Julena Lopeteguiho, mimo něj se o něj velmi přísným způsobem stará celý klub. To vše na ochranu fotbalisty, který se od svých 17 let musí potýkat s velkým tlakem médií, jakožto největší naděje Realu Madrid do budoucna. Alespoň takové zprávy přináší španělský deník ABC.

Už od momentu podepsání smlouvy vytyčil klub několik osob, které budou o brazilský klenot pečovat. V první řadě mu bylo vysvětleno, jak velkou životní šanci má před sebou a jaká zodpovědnost je vybíhat na hřiště v bílém dresu Realu Madrid. Klub se podle dostupných informací také stará o finance mladého hráče, s čímž má být spokojený nejvíce právě on a jeho rodina. Poprvé v životě roste jeho konto o sedmi číselnou částku a poprvé v životě na něm také může vidět více jak milion euro. Při těchto částkách ztrácel hlavu nejeden vyzrálejší člověk, a co teprve čerstvě 18letý Brazilec. Královský klub chce mít kontrolu nad jeho výdaji, aby vedl klidný a jednoduchý život bez opíjení se slávou a všemi novými možnostmi.

Zodpovědné osoby mu od začátku vysvětlovaly všechny perspektivy a také nebezpečí jaká číhají na hráče, kteří debutují v drese Realu Madrid. Deník tvrdí, že útočníkovi byly pro výstrahu ukázané případy Robinha a Jesého, pro které přestal být v určitý moment fotbal prioritou a byl to začátek jejich konce. Dali mu jednoduchou zprávu: „Ještě si pořád nic nedokázal, jsi na začátku své kariéry. Máš ale velkou šancí stát se hvězdou Realu Madrid. Využij ji! Tenhle vlak přijede jen jednou za život a nasednout na něj může jen hrstka. Jsi vyvolený, tak to dokaž“.

Vinícius byl varován před dárky, pozvánkami na párty, rychlými auty a také děvčaty. To vše krouží kolem hráčů Realu jako mouchy kolem bonbonu. „Rychle to ale také mizí, jakmile už nejsi v Realu Madrid“, slyšel upřímně mladý Brazilec. Ten prý tyto informace přijal pozitivně, a spokojený z jeho současným vystupováním a chováním má být i Lopetegui.

„Řekli mi, že profesor má rád mladé hráče, že je rád formuje a pomáhá jim. A je to opravdu vidět“, říkal Vinícius po zápase s Manchesterem United. Brazilec stále říká trenérovi profesor, čímž mu vyjadřuje velký respekt a úctu. On sám ví, že se musí opravdu ještě hodně učit.

Deník celou zprávu shrnuje tvrzením, že podobná politika má být využita i pro Rodryga, který příští rok dosáhne 18 let. Je to další mladá brazilská hvězda a klub věří, že se mu tímto způsobem podaří vychovat tyto teenagery na veliké hráče, z čehož bude profitovat nakonec nejvíce samotný Real.


Zdroj: Abc.es, Realmadryt.pl

16 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Operace Kroos & Modrić: Florentino Pérez přechází do akce
Mužstvo

Operace Kroos & Modrić: Florentino Pérez přechází do akce

Situace Luky Modriće a Toniho Kroose se v posledních týdnech změnila. Do celé záležitosti se vložil prezident Realu Madrid Florentino Pérez…
Modrićův agent: Luka pravděpodobně zůstane v Madridu i v následující sezóně
Mužstvo

Modrićův agent: Luka pravděpodobně zůstane v Madridu i v následující sezóně

Pokud jde o Luku Modriće, zdá se, že je vše vyřešeno. Vlado Lemić, hráčův agent, prohlásil, že fotbalista s největší…
Modrić 2025: Klíč k prodloužení smlouvy. Hráč i klub blízko dohody, píše AS
Mužstvo

Modrić 2025: Klíč k prodloužení smlouvy. Hráč i klub blízko dohody, píše AS

Dobrá zpráva pro madridismo. Luka Modrić se chystá prodloužit smlouvu s Realem o další sezónu. Vše se urychlilo po čtvrteční schůze…
Real zvažuje prodloužení smluv s Kroosem a Modrićem, píší MARCA a THE ATHLETIC
Mužstvo

Real zvažuje prodloužení smluv s Kroosem a Modrićem, píší MARCA a THE ATHLETIC

Real Madrid zvažuje prodloužení smluv s Tonim Kroosem a Lukou Modrićem, informuje The Athletic. Oběma hráčům vyprší smlouva 30. června.…