Talisman Realu Madrid je druhým nejčastěji faulovaným hráčem v pěti nejlepších evropských ligách

  Talisman Realu Madrid je druhým nejčastěji faulovaným hráčem v pěti nejlepších evropských ligách
  Jude Bellingham (© Realmadrid.com)

  Když se minulý víkend Real Madrid utkal v La Lize na Santiago Bernabéu s Almerií, byl hvězdný záložník Jude Bellingham o poločase viděn, jak vášnivě diskutuje s rozhodčím Hernandezem Maesou.

  Dvacetiletá superhvězda byla s rozhodčím nespokojená, protože se na něj hráči Almerie neustále dopouštěli faulů, ale rozhodčí nepřerušoval hru ani nenařizoval pokutové kopy.

  Bellingham druhým nejčastěji faulovaným hráčem v Evropě

  Nyní přišel deník MARCA se zprávou, která osvětluje Bellinghamovu situaci a poněkud ospravedlňuje jeho stížnosti na rozhodčího.

  Podle této zprávy je vycházející hvězda Realu Madrid hráčem, který je téměř nejfaulovanějším fotbalistou ve všech pěti nejlepších evropských ligách.

  Bellingham totiž v této sezuně utrpěl celkem 72 faulů, čímž zaostává pouze za Mattiou Zaccagnou z Lazia, který byl soupeřovými hráči faulován v 75 případech.

  Real Madrid je znepokojen

  Zpráva dále uvádí, že Real Madrid je situací trochu znepokojen a není zcela spokojen s nedostatečnou ochranou Bellinghama ze strany rozhodčích.

  Angličan je nejen nejlepším střelcem Merengues v této sezoně, ale také vede tabulku střelců v La Lize a obecně je jedním z nejlepších hráčů soutěže, což pomáhá zvyšovat úroveň ligy.

  Bellingham přijde o víkendové střetnutí La Ligy proti Las Palmas kvůli suspendaci, protože nasbíral pět žlutých karet, většina z nich přišla kvůli protestům proti rozhodčím, kteří neodpískali fauly po hrubých zákrocích na něj.

  Nelze si tak nevšimnout paralely s loňskou situací Viníciuse, který byl tahounem Los Blancos.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: marca.com

  2 Komentářů

  • Avatar

   Jaká „náhodička“, že další tahoun Realu zažívá to samé. Měl jsem pravdu, když jsem Viniho bránil. Otázka je, co s tím? Bylo to Atletico, kde dostal Jude kartu za přihrávku, dno z hlediska posuzování některých faulů? Bude více přezkumů u monitoru jako s Almerií nebo to byla jen náhoda?

   1
   0
  • Avatar

   rozhodcovia síce nevychádzajú zo štatistík, ale stačilo by viac a citlivo sledovať hru, nie púšťať všetky fauly až do 60. minúty

   a áno, vidím tu podobnosť s Vinim, obrancovia sa sústredia na nich a za každú cenu ich chcú zastaviť, je na rozhodcovi, kam to až dovolí zájsť, potom sa naši hráči prirodzene sporia o posúdenie zákrokov, čo neprispieva hre

   0
   0

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…