Články s klíčovým slovem: znamkovani

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Šachtaru: Real táhli Modrić a Bale, obrana znovu hořela

26.11.2015
Dlouho to vypadalo na bezchybný výkon a vysoké vítězství. Nakonec Real Madrid na půdě Šachtaru Doněck skutečně tři body bral, nechal si ovšem od domácích dát tři góly. Kteří z hráčů Realu zářili a kdo naopak propadl? Podívejte se na hodnocení individuálních výkonů.

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po El Clásicu: Trapný výkon, vyhořela obrana i útok

22.11.2015
Noční můra. V to se změnilo očekávané El Clásico pro fanoušky Realu Madrid. Bílý Balet dostal nařezáno a prohrál ostudně 0:4. Výkony naprosté většiny hráčů byly skutečně tristní. Nutno dodat, že k tomu výrazně přispěla (ne)taktika trenéra Rafaela Beníteze.

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Seville: Bída, ze které vyčníval navrátilec James

09.11.2015
První prohra pod Rafaelem Benítezem. To „dokázal“ Real Madrid na půdě Sevilly, přestože v prvním poločase měl zápas pevně v rukou a o půli měl jednoznačně vést. Jenže hlavně špatné individuální výkony mohly za to, že to madridský klub nezvládl. Jak jsme je ohodnotili?

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Las Palmas: Vyčnívali Jesé, Isco a Casemiro. Ronaldo byl trapný

31.10.2015
Fotbalisté Realu Madrid splnili povinnost a po výhře 3:1 získali z duelu s Las Palmas tři body. Tečka. Nejradši bychom to tímto ukončili, ale neochudíme vás o tradiční známkování jednotlivců. Absolutně nudný výkon tak na 20% možností se na něm ale projeví.

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Celtě: Skvělí náhradníci Jesé a Vázquez a klíčový Casemiro

25.10.2015
Utkání Realu Madrid na půdě Celty Vigo bylo přehlídkou výborných ofenzivních výkonů, ale také chyb v defenzivě. Jak si vedli jednotlivý hráči Bílého baletu? Na to jsme se podívali v tradičním známkování.

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Levante: Skvělá defenzíva a průměrný útok

18.10.2015
Zápas Realu s Levante se nehrál v plném tempu, hráči se povětšinou šetřili na důležitý středeční zápas Ligy mistrů s PSG. Bílý balet potvrdil, že v letošní sezóně má skvělou defenzívu - opět neinkasoval. Navzdory třem vstřeleným gólům byla většina ofenzivních hráčů ztracená.

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Atlétiku: Casemiro vládl, vyhořel Ronaldo

04.10.2015
Real Madrid zase jednou pořádně pocuchal nervy všem svým fanouškům. Bohužel mělo všechno špatný konec. Bílý balet byl blízko vytoužené výhry na půdě Atlétika Madrid, ovšem v závěru nechal soupeře vyrovnat. A nebýt Keylora Navase, mohlo být ještě hůř. Podívejte se na redakční známkování jednotlivých hráčů.

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Málaze: Navas je oporou, Kroos musí přidat

27.09.2015
Naprosto zbytečná ztráta. To si asi ještě teď říká mnoho Madridistas poté, co Real Madrid pouze remizoval s Málagou na domácí půdě 0:0. Vinou prospané první půle i obrovské gólové impotence. V tom „kraloval“ především Cristiano Ronaldo. Portugalec ale jinak patřil k lepším na hřišti. Podívejte se na redakční známkování hráčů.

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Bilbau: Skvělí Benzema a Carvajal, dobře se uvedl Kovačič

24.09.2015
Fotbalisté Realu Madrid zvládli důležitý a tradičně velmi obtížný zápas na půdě Athleticu Bilbao. K vítězství 2:1 přispěly vynikající výkony některých hráčů, ne všechno ale bylo ideální. Po zajímavém utkání vám přinášíme redakční známkování jednotlivců.

» ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Betisu: Úžasní James, Bale i Navas, Ronaldo hledá formu

30.08.2015
Real Madrid rozcupoval na domácím hřišti Betis, porazil ho jasně 5:0. Hned několik hráčů se předvedlo ve skvělém světle, zářil především navrátilec do základní sestavy James Rodríguez. Naopak levá strana tentokrát příliš nefungovala. Podívejte se na výkony jednotlivých hráčů v našem známkování.

Počet zobrazených článků: 10 (z celkem 10 nalezených)