Ronaldo: Chtěl bych, aby James zůstal, ale má své důvody

Ronaldo: Chtěl bych, aby James zůstal, ale má své důvody

James Rodríguez je jednou nohou pryč z Realu Madrid a v rámci rozhovorů před finále Ligy mistrů byl na toto téma vyzpovídán i Cristiano Ronaldo.

„James má své důvody a my to musíme respektovat, pokud se necítí v pohodě a chce více hrát,“ řekl portugalský kanonýr novinářům. „Bude hledat to, co je pro něj nejlepší,“ dodal.

„Pokud chcete znát můj názor, byl bych rád, kdyby zůstal. Určitě má potenciál na to, aby mohl hrát za Real, ale jeho důvody musíme respekovat,“ pokračoval Ronaldo.

I podle těchto slov je víceméně jasné, že James v létě odejde. Největšími zájemci jsou prozatím Inter Milán a Manchester United.


Zdroj: marca.com

12 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Mastantuono a Pitarch, dva specifické případy
Mužstvo

Mastantuono a Pitarch, dva specifické případy

José Mourinho chce během letní přípravy osobně zhodnotit a prověřit dva mladé talenty. Jsou jimi Franco Mastantuono a Thiago Pitarch.…
Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen
Mužstvo

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen

Dean Huijsen slavil postup Málagy v klubovém dresu a fotkou na sociálních sítích. Opakovaně dal najevo, že je fanouškem a…
Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa
Mužstvo

Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa

Vinícius Júnior je dnes jednou z hlavních tváří světového šampionátu. Na hřišti táhne brazilskou reprezentaci a mimo něj má už…
Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?
Mužstvo

Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?

José Mourinho se poprvé od návratu do Realu Madrid vyjádřil a poskytl rozhovor americkému magazínu Vanity Fair. S trenérem Los…