Gareth Bale zazářil v Číně. Nasázel hattrick, přidal asistenci a šel si odpočinout

Čas 22. 03. 2018, 14:25 | Autor podvinho
Gareth Bale v dresu Walesu

První zápas pod vedením legendárního Ryana Giggse zvládl Wales bez problémů. Na přípravném turnaji v Číně rozdrtil domácí tým 6:0. Výrazně k tomu pomohl Gareth Bale.

Wales nastoupil proti Číně v silné sestavě a od prvních minut nebylo o vítězi pochyb. Už ve druhé minutě otevřel skóre zápasu hvězdný fotbalista Realu Madrid Gareth Bale. Ve 21. minutě se pak Madridista trefil podruhé, na obě trefy mu nahrál útočník Sam Vokes.

Bale měl ale dál velkou chuť do hry, ostatně jako vždy za svou milovanou zemi. Těsně před poločasem si připsal také asistenci, když pomohl ke gólu Harryho Wilsona. To už šel Wales do vedení 4:0.

Ve druhém poločase kanonáda hostů pokračovala a Bale v tom měl znovu prsty. V 62. minutě totiž završil svůj hattrick gólem na 6:0. Hned minutu poté ho trenér Giggs stáhl ze hry.

Wales už další branky nepřidal, přesto vyhrál naprosto jasně 6:0. V dalším utkání v rámci přípravného turnaje v Číně narazí svěřenci Ryana Giggse na Českou republiku. Hlavní hrozba je jasná - Gareth Bale.