MS 2018 v Rusku: Ronaldo narazí na Španělsko, stejnou skupinu hraje i Achraf

Čas 01. 12. 2017, 16:55 | Autor Larin | Zdrojfifa.com
MS v Rusku
MS v Rusku

Zajímavé zápasy na MS připravil páteční los, který proti sobě poslal Portugalsko se Španělskem. Těžký los mají také Chorvati, kteří narazí na Messiho Argentinu.

Ronaldo narazí na Španěly

Jednou z nejzajímavějších skupin je jednoznačně "béčko". Los proti sobě poslal Španělsko s Portugalskem! Oba týmy si zahrají také proti Maroku, jehož barvy hájí mladík Achraf Hakimi. Čtvrtým členem skupiny B je asijský Írán.

Vícemistři Evropy proti Dánsku a Austrálii

Raphaël Varane bude na MS hlavní obrannou stálicí vícemistrů z Francie. Ti se utkají s nebezpečným Dánskem a také s Austrálií a Peru. Papírově by Francouzi měli mít naději na postup, ale kdo ví..

Mateo s Lukou proti Messimu

Velmi těžký los má také skupina D. Chorvati zde narazí na vícemistry světa z Argentiny vedené Lionelem Messim. Nebezpečí hrozí také ze strany Islanďanů a zapomínat nesmíme ani na Nigérijce. Luka s Mateem to rozhodně nebudou mít jednoduché.

Marcelo s Casemirem proti Navasovi

V Brazílii mohou slavit. Alespoň co se papírových předpokladů týče. Hostitelé posledního MS dostali do skupiny Švýcarsko, Srbsko a Kostariku s Keylorem Navasem. Na souboj Madridistas se tk budeme moci těšit i ve skupině E.

Kroos proti Ibrovi?

Poměrně lehký los má také Německo s Tonim Kroosem. Mistři světa si zahrají proti Mexiku, jehož dres by měl hájit také ex-madridista Chicharito. Ve skupině mají také Švédsko, kam by se mohl vrátit legendární útočník Zlatan Ibrahimovič, alespoň co se spekulací týče. Zároveň si zahrají také s Jižním Koreou.

Klíčová slova: ms 2018

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!