funkce: redaktor email:
počet článků: 31 web:
články přečteny:: 156365x okomentovaných čl.:: 1638
Nejčtenější článek:   Odeslat zprávu:
REPORT: Athletic Bilbao - Real Madrid 0:0. Bílý balet nevyužil zaváhání Barcelony (18854)
Nejkomentovanější článek:
REPORT: Real Madrid - Barcelona 0:3. El Clásico ovládl katalánský klub (201)

Články autora

Název článku
Datum vydání
Přečtěno
Téma
REPORT: Real Madrid - Atlético Madrid 2:4. Bílý balet v lítém boji podlehl městskému rivalovi
15.08.2018
5169
Evropské poháry
REPORT: Real Madrid - Celta Vigo 6:0. Los Blancos ovládli poslední ligové utkání na Bernabeu
12.05.2018
3406
LaLiga
REPORT: Real Madrid - Bayern Mnichov 2:2. Los Blancos v těžkém utkání vybojovali remízu
01.05.2018
3234
REPORT: Real Madrid - Leganés 2:1. Bílý balet doma vydřel tři body
28.04.2018
2906
LaLiga
REPORT: Real Madrid - Athletic Bilbao 1:1. Bílý balet předvedl solidní výkon a vydřel remízu
18.04.2018
3521
LaLiga
REPORT: Malaga - Real Madrid 1:2. Bílý balet dokázal v oslabené sestavě zvítězit
15.04.2018
3734
LaLiga
REPORT: Juventus - Real Madrid 0:3. Bílý balet naprosto ovládl náročný zápas v Turíně
03.04.2018
4323
REPORT: Las Palmas - Real Madrid 0:3. Bílý balet splnil povinnost a přiváží tři body
LaLiga
REPORT: Real Madrid - Alavés 4:0. Bílý balet si pohodlným vítězstvím zajišťuje další tři body
24.02.2018
3763
LaLiga
REPORT: Leganés - Real Madrid 1:3. Bílý balet předvedl slušný výkon a bere tři body
21.02.2018
2902
LaLiga
REPORT: Real Madrid - Paris Saint-Germain 3:1. Bílý balet slaví velké vítězství ve strhujícím utkání
14.02.2018
4890
REPORT: Real Madrid - Real Sociedad 5:2. Bílý balet zvítězil v gólové přestřelce
LaLiga
REPORT: CD Leganés - Real Madrid 0:1. Bílý balet po dlouhé době konečně zvítězil
18.01.2018
3791
Copa del Rey
REPORT: Real Madrid - Villarreal 0:1. Krize Bílého baletu pokračuje, i přes vcelku slušný výkon
13.01.2018
5417
LaLiga
REPORT: Celta Vigo - Real Madrid 2:2. Bílý balet nezvládl druhý poločas a přiváží domů pouze remízu
07.01.2018
4628
LaLiga
REPORT: CD Numancia - Real Madrid 0:3. Bílý balet splnil povinnost favorita a zvítězil
Mužstvo
REPORT: Real Madrid - Sevilla 5:0. Bílý balet zničil svého soupeře během 45 minut
Mužstvo
REPORT: Real Madrid - Fuenlabrada 2:2, Bílý balet zásluhou Mayorala postupuje do dalšího kola