Komentář Rubéna Jiméneze z deníku Marca: Isco, odejdi hned z Realu Madrid

Čas 13. 01. 2019, 21:21 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Přibývá názorů, že by Isco měl kvůli vlastní kariéře Bernabéu opustit již v lednu
Přibývá názorů, že by Isco měl kvůli vlastní kariéře Bernabéu opustit již v lednu

Kdy jindy měl Isco nastoupit, než v Seville proti Betisu. Real Madrid nemá k dispozici hned 6 hráčů, kteří jsou schopni nastupovat v záloze či útoku. Ale ani tato velká marodka, a samozřejmě trest Lucase, nestačí k tomu, aby Isco pod Solarim nastoupil v základu. Podle komentátora deníku Marca Jiméneze by měl Real Isco opustit. A to již nyní v lednu. Přinášíme vám překlad komentáře.

Isco, odejdi nyní. Protože Santiago Solari o tebe nestojí, protože tě spoluhráči nebrání, protože kapitáni se k tobě otočili zády a protože klub tě opustil, zatímco jiné tvé spoluhráče hájí. Odejdi a hraj, Isco. Hraj, kde chceš, protože je více než jasné, že jediní, kdo se tě zastávají, jsou členové Realu, kteří ale v klubu nejsou zaměstnáni.

Isco, odejdi teď, protože hráč tvých kvalit nemůže čekat na lavičce šest měsíců, než současný trenér Realu bude odvolán. V tuhle chvíli je tu Solari, a ten se rozhodl jít do konfrontace s hráčem, který má jedny z největších kvalit v celém týmu.

V průběhu nejhorší první poloviny sezóny během tohoto století, kdy už jeden trenér byl vyhozen, a kdy Stadion Santiaga Bernabéua zeje prázdnotou, rozhodl se argentinský trenér, že svoji budoucnost spojí s výbuchem 18letého kluka a Iscovi ukázal na dveře od východu. Otevřel mu je, tlačí jej do nich. Je smůlou, že trenér, který v létě přijde – a on nový přijde – bude mít Isca rád, a bude jej chtít mít ve svém týmu.

Solari Isca nechce. Trvá na jeho odchodu a dává to najevo. Dokonce, i když má sedm zraněných hráčů a slabé výsledky.  „Nejsem ten, kdo by měl radit ostatním. Má zkušenosti a ví, co má dělat.“ Vzkázal Solari na předzápasové tiskové konferenci Iscovi. A ty víš, Isco, co máš udělat. Odejdi teď.

Autor blogu je komentátorem deníku Marca (pozn. redakce)

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!