PREVIEW: Manchester City - Real Madrid. Další přípravný test pro Los Blancos

Čas 26. 07. 2017, 08:40 | Autor podvinho
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Tak Madridistas, dnes nezapomeňte jít brzy spát, budíček totiž bude už v 5 ráno! Právě v tu chvíli kopnou poprvé fotbalisté do míče a začne zápas Realu Madrid proti Manchesteru City v USA. Do sestavy Bílého baletu se vrací kapitán Sergio Ramos.

Real Madrid se postaví Manchesteru City, který v létě pod vedením Pepa Guardioly hodně utrácí, přivedl už několik posil. Jednu také z madridského klubu, do anglického týmu zamířil pravý obránce Danilo. Zda už bude hrát, není jisté.

Otazníky jsou také v sestavě Realu. Určitě by se měl vrátit kapitán Sergio Ramos, není ovšem jasné, zda již dostanou prostor mladíci, kteří přijeli kvůli účasti na EURO do 21 let za týmem až v pondělí.

Jedná se o Marca Asensia, Jesúse Valleja, Daniho Ceballose a Marcose Llorenteho. Hlavně posledně jmenovaný potřebuje v USA přesvědčit trenéra Zinedina Zidana, proto se dá očekávat, že nějaký prostor talenti dostanou.

Naopak do zápasu nejspíše nezasáhne záložník Toni Kroos, který měl na tréninku menší problémy s kotníkem. Trenér Zidane by mohl pošetřit i některé další hvězdy, protože hned o tři dny později hraje jeho tým s Barcelonou.

S největší pravděpodobností tak uvidíme opět v akci mnoho mladíků, kteří podali vynikající výkon v minulém utkání proti Manchesteru United. Ten nakonec Real prohrál na penalty, ve druhé půli ale talenti zastínili Pogbu, Lukakua a spol.

Manchester City má za sebou shodou okolností také zatím jeden přípravný zápas, rovněž proti United. Svěřenci Pepa Guardioly byli horším týmem, vytvořili si minimum šancí a prohráli 0:2.

Jak to bude vypadat nyní? To můžete sledovat od 5:00 našeho času na stanici Digi Sport 1. Hala Madrid!


City

Real Madrid

Manchester City

Real Madrid


Datum a čas:   27.07. 2017 05:00
Stadion:   Memorial Coliseum, Los Angeles
Přímý přenos:  

Digi Sport 1
Sport 1 (něm.)

Klíčová slova: preview, manchester city

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!