Poslední rozhovor s Moratou: Vrátit se do Realu bude velmi těžké

Poslední rozhovor s Moratou: Vrátit se do Realu bude velmi těžké

Álvaro Morata je hráčem Chelsea. Oficiální oznámení přišlo velmi rychle a trochu neočekávaně. Londýnský klub by měl zaplatit částku kolem 65 miliónů, dalších 15 miliónů je údajně rozloženo do blíže nespecifikovaných bonusů. Álvaro byl vyzpovídán deníkem AS přímo na letišti v LA.

Letní přestupové období. „Je to pro mě velmi podivné léto. Stala se velká spousta věcí. Pokud vše dopadne dobře, již zítra budu v klubu, který mě chtěl přivést spoustu let a s trenérem, se kterým mám velmi dobrý vztah. Mluvili jsme spolu roky. Jsem šťastný. Trénoval jsem tvrdě a byl jsem ochoten přijmout cokoliv, co přijde. Mým cílem však byl přestup do Chelsea. Je mi líto, že opouštím Madrid, ale velmi se těším na svou londýnskou etapu.“

Zpráva. „Byla to pro mě velká pocta oblékat dres Realu a vždycky budu na jeho straně.“

Zpráva pro Zidana. „Děkuji za všechno a hodně štěstí tento rok.“

Návrat? „Potřetí .. bude to velmi těžké. Momentálně na to vůbec nemyslím. Mé jediné myšlenky jsou o tom, jak nejrychleji se dostat do Londýna, podstoupit zdravotní prohlídku a nosit můj nový dres.“

Zklamání v loňské sezóně„Vyhrál jsem čtyři tituly, včetně mé druhé Ligy mistrů. Jsem šťastný, protože posledním momentem, kdy jsem nosil dres Realu, bylo v Cibeles.“

Co když se Chelsea potká s Realem v Lize mistrů? „To bude znamenat, že si oba týmy vedou dobře, což je skvělé. Ale nechci na to myslet, přemýšlím jen o cestě do Londýna.“


Zdroj: as.com

3 Komentářů

  • Avatar

    celkom chapem ze 3. krat by to bolo tazke..
    to je ako s frajerkou, vratit sa treti krat uz chce riadne "gule".. *lol*

    0
    0
  • Avatar

    Pochybuji, že by se vrátil po třetí. To se nestane.. Do tý doby bude nějaká nová mladší a nadějnější hvězda než je on. To by se musel v Anglii dostat na lvl Aguera, čemuž moc nevěřím. *lol* Mohl to střídat s Benzem a mohl být na pár let jasnou jedničkou na hrotu, ale protože se vždy rozbrečí, když není, jak on chce, tak má smůlu.. Kdo jednou odejde z Realu (bez opce), tak už se nikdy nevrátí, máš smůlu chlapče.

    0
    0

Přidat komentář

Související články

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen
Mužstvo

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen

Dean Huijsen slavil postup Málagy v klubovém dresu a fotkou na sociálních sítích. Opakovaně dal najevo, že je fanouškem a…
Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa
Mužstvo

Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa

Vinícius Júnior je dnes jednou z hlavních tváří světového šampionátu. Na hřišti táhne brazilskou reprezentaci a mimo něj má už…
Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?
Mužstvo

Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?

José Mourinho se poprvé od návratu do Realu Madrid vyjádřil a poskytl rozhovor americkému magazínu Vanity Fair. S trenérem Los…
Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry
Mužstvo

Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry

Bernardo Silva přichází do Real Madridu jako volný hráč po devíti sezonách v Manchesteru City. Jak uvádí The Athletic, jeho…