Oficiálně: Technická komise rozhodčích popírá informace o slovech Sota Grada

  Oficiálně: Technická komise rozhodčích popírá informace o slovech Sota Grada
  Rodrygo (zdroj: realmadrid.com)

  Televize DAZN TV zřejmě zmanipulovala rozhovor rozhodčího s hráči Realu, alespoň to naznačuje oficiální vyjádření CTA RFEF.

  Technická komise rozhodčích kategoricky popírá, že by rozhodčí César Soto Grado minulou sobotu v poločase zápasu mezi Las Palmas a Realem Madrid prohlásil, že hráč Realu Madrid měl být vyloučen ze hřiště, což mu přisoudil provozovatel televize DAZN.“

  César Soto Grado v reakci na hodnocení hráče Realu Madrid řekl: „Kdyby to bylo naopak, řekli byste, že to byla jasná červená karta.“ Vyzýváme hráče obou klubů přítomné rozhovoru, aby ve vší upřímnosti potvrdili správnou verzi.

  Technická komise rozhodčích lituje tohoto nového manévru, jehož jediným cílem je napadat rozhodčí, a znovu vyzývá k reflexi všechny aktivní strany ve fotbale,“ informovala Španělská fotbalová federace na svých oficiálních internetových stránkách.

  Oficiální komuniké vydané RFEF odkazuje na nedávné informace a televizní záběry, které se objevily v médiích o údajných slovech rozhodčího sobotního utkání na adresu hráčů Realu Madrid před odchodem do druhého poločasu.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: rfef.es

  5 Komentářů

  • Avatar

   A za co měl být který náš hráč vyloučen? Nevybavuju si žadný sporný moment, kdy by se mělo uvažovat o vyloučení..

   0
   0
   • Avatar

    V 5. minutě došlo ke střetu brankáře a Rodryga, který neproměnil šanci. Když akce skončila a vracel se, tak brankář do něj úmyslně narazil a něco si řekli, a potom ho od sebe odstrkoval rukama a Rodrygo mu dával takový lepanec za krk. Naštěstí se teda netrefil, takže z toho nic nebylo. Ale dostal za to žlutou. A je pravda, že to bylo zbytečné a měl by se krotit, ale celkem nic z toho nebylo.

    Potom v přestávce se bavil Nacho s rozhodčím a divil se, za co by měla být červená. A Soto Grado tam řekl, že „kdyby se to stalo na druhé straně, tak bys řekl, že to zavánělo červenou“. Aspoň podle mého zdroje – v článku to mají trochu jinak. Carvajal potom správně řekl, že tu provokaci začal brankář a ještě něco, co si nepamatuju. Asi že by potom museli dostat červenou oba. A na to mu řekl Soto Grato, že ano.

    Troubové z cirkusu zase brečí a nafukují to do blábolu. To by potom Gavi nebo Araujo museli dostávat redku každé druhé utkání. Ti nemají problém se rukama trefit do soupeře – posledně i nohama. :grinning:

    3
    0
   • Avatar

    Ještě abych to dokončil…

    Televize DAZN potom zřejmě úmyslně lhala a překroutila slova Soto Grada že řekl „Kdyby se to stalo na druhé straně, tam mu dám červenou.“ Tím chtěli lživě pomluvit Real a rozhodčího, že je podplacený. Ale z toho rozhovoru je zjevné, že není. On vlastně hráče Realu varoval, že to zavánělo červenou, přestože se tam nic moc nestalo.

    2
    0
  • Avatar

   Rodrygo měl dostat druhou žlutou.Byla jasná.

   1
   1

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…