OFICIÁLNĚ: Gareth Bale odchází na roční hostování do Tottenhamu!

OFICIÁLNĚ: Gareth Bale odchází na roční hostování do Tottenhamu!

A je to tady, to na co jsme všichni čekali, se nakonec oficiálně potvrdilo! Gareth Bale opouští Real Madrid!

Real Madrid a Tottenham Hotspur se vzájemně dohodli na jednoletém hostování Garetha Balea. 

Gareth Bale tak bude mít velkou šanci restartovat svoji kariéru a opět si připsat plno herních minut. Na druhé straně se určitě také ulevilo Zinedinovi Zidanovi, který na každé tiskovce musel odpovídat na otázky ohledně jejich vzájemného vztahu. Nyní je všem těmto problémům konec. 

Hostování Garetha platí do 30. června 2021 a není v něm zahrnuta žádná obce. Plat Garetha Bale si údajně oba dva celky rozdělí. 

Hawk, vlastním jménem Ota, fandí Realu od roku 2009. Důvodem byl především Iker Casillas, jeho obrovský vzor. Rád řeší fotbal více do hloubky. Má rád fotbalové statistiky, vyzná se v taktice a zároveň spravuje instagramový účet webu. Momentálně pracuje v Livesportu, kde má na starost mimo jiné i reporty zápasů. Kromě Realu tak podrobně sleduje všechny nejlepší ligy.


Zdroj: Tottenham.com, Realmadrid.com

10 Komentářů

  • Avatar

    Aspoň že tak!
    Nezbývá než popřát hodně štěstí, ať se Mourkovi zalíbí a nechá si ho *thumb*

    0
    0
  • Avatar

    Děkuji nejen za ty vítězné góly v různých finálových zápasech. Byls můj oblíbený hráč před pár lety.

    Hodně štěstí na trávníku….

    Ha notifikace, že komentář se nelíbí uživateli Marc Bartra…

    0
    0
  • Avatar

    Super sprava! Verim, ze este ma v sebe co ukazat, v Reale by sa uz len trapil, tak som zvedavy co predvedie v Tottenhame, kde predpokladam, ze bude hrat full-time kazdy zapas. Malo kto si uz pamata, ako nam nadhernym sprintom vyhral finale Copa del Rey proti Barcelone, alebo finale Ligy Majstrov kde vystrihol jeden z najkrajsich golov vobec v celej historii LM. Fanusikovia Realu maju selektivnu pamat, takze samozrejme najdolezitejsi highlight jeho kariery asi ostane jeho zart s Wales, golf, Madrid…Ja si ho ale budem pamatat ako fantastickeho futbalistu.

    0
    0
  • Avatar

    Jemu po hostovani u nas vyprsi aj kontrakt? To by bolo ideálne

    0
    0
  • Avatar

    Tak hodne stesti. Snad tam maji I golfova hriste

    0
    0
  • Avatar

    Škoda. Mohl zůstat a hrát místo fotbalu golf.*rofl*

    0
    0
  • Avatar

    Pro team , nejspíš i pro Zidana , ale hlavně pro samotného Balea je nejlepší že odchází a doufám že i tam zůstane a ukáže co je ve skutečnosti za topClass fotbalistu.
    Je potřeba si připomenout jak Balea hrál když přišel , jak hrál dlouhé roky v RM kolik golů vsítil na kolik přihrál , jak driblloval soupeřovou obranou patřil k nejlepším a nejrychlejším hráčům planety , než se mu přihodili zranění které mu za mě zničili čast kariery a po návratu trenéry nebyl moc nasazován do základu , a forma se pak těžko hledala když moc nehrál , co každý ví že Balea pomohl RM několika trofejím a je potřeba mu za to poděkovat .Ano problémy nejspíš byly na obou stranách Balea se nenaučil španělsky , moc si nerozuměl s hráči atd ,. ke konci to bylo všelijaké , ale za mě To byl a možná ještě TOP classFotbalista .
    A momentálně potřebujem dalšího kvalitního mladého dravého! Balea , snad něco ukáže náš princ Asensio *bomb**bomb**bomb*

    0
    0

Přidat komentář

Související články

Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…
„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“
Mužstvo

„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“

Ramón Álvarez de Mon, socio Realu Madrid, právník, youtuber a spolupracovník španělských médií, předal nové informace týkající se budoucnosti Viníciuse.…