Odriozola chce o své budoucnosti hovořit s Ancelottim. Kluby se již dohodly na podmínkách

  Odriozola chce o své budoucnosti hovořit s Ancelottim. Kluby se již dohodly na podmínkách

  Real a Fiorentnia již dosáhly dohody o hostování Španěla, ale konečné rozhodnutí je ponecháno na obránci, který to chce nejprve probrat s trenérem.

  O budoucnosti Álvara Odriozoly se rozhodne v následujících hodinách, hráč nejspíše opustí Real Madrid. Krajní obránce se může spolehnout na různé nabídky, ale nejprve si chce promluvit s Carlem Ancelottim, aby učinil konečné rozhodnutí, uvádí Goal.

  Nejpravděpodobnějším scénářem je, že se hráč vydá na hostování do Fiorentiny. Jak uvádí Fabrizio Romano, Los Blancos se již s italským klubem dohodli, ale vše zůstává v rukou samotného hráče.

  V posledních měsících je hráč vnímán jako tržní příležitost pro mnoho klubů. V červenci se na něj ptali Inter a AC Milán, ale nakonec z toho nic nebylo.

  Odriozola chtěla zůstat v Madridu a všemu napomohl dobrý vztah s Carlettem, který byl se svým svěřencem v předsezonní přípravě spokojený. Álvaro však v prvních dvou ligových zápasech nehrál ani minutu.

  Dani Carvajal se již uzdravil a může počítat s pravidelnou hrou, jeho náhradou je Lucas Vázquez, který v létě prodloužil smlouvu s klubem. Odriozola nebude moci počítat s mnoha minutami a o jeho situaci se zajímá také několik týmů z Anglie a Francie, ale nejvíce se o něj zajímá Florentina, která už s Realem dohodla na podmínkách hostování.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: goal.com

  4 Komentářů

  • Avatar

   Odri, ak chceš pravidelne hrať, ber tú ponuku a choď do Talianska,
   aj kuchyňu majú skvelú, aj baby sú tam tiež krásne .. *happym*

   0
   0
  • Avatar

   Dobrý vztah s Carlem? To je docela vtipné, protože si pamatuju, že sotva Carlo přišel, tak se psalo, že s Odrim prý nepočítá. To bylasi buď výmysl novinářů, anebo to byl ve skutečnosti názor klubu, že s ním nepočítají a rádi by ho prodali, ale ne Carla.

   Nevěřím, že by Carlo neviděl chyby Lucase. Podle mě měl být Odri dvojkou a Lucase jsme neměli podepisovat, taky vzhledem k jeho věku. Místo toho je Odri další hráč, na kterém se dá něco málo vydělat, takže ho prodáme a necháme si nespolehlivého Lucase, ze kterého bysme neměli nic, protože by odešel zadarmo.

   0
   0

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…