Odriozola chce o své budoucnosti hovořit s Ancelottim. Kluby se již dohodly na podmínkách

Odriozola chce o své budoucnosti hovořit s Ancelottim. Kluby se již dohodly na podmínkách

Real a Fiorentnia již dosáhly dohody o hostování Španěla, ale konečné rozhodnutí je ponecháno na obránci, který to chce nejprve probrat s trenérem.

O budoucnosti Álvara Odriozoly se rozhodne v následujících hodinách, hráč nejspíše opustí Real Madrid. Krajní obránce se může spolehnout na různé nabídky, ale nejprve si chce promluvit s Carlem Ancelottim, aby učinil konečné rozhodnutí, uvádí Goal.

Nejpravděpodobnějším scénářem je, že se hráč vydá na hostování do Fiorentiny. Jak uvádí Fabrizio Romano, Los Blancos se již s italským klubem dohodli, ale vše zůstává v rukou samotného hráče.

V posledních měsících je hráč vnímán jako tržní příležitost pro mnoho klubů. V červenci se na něj ptali Inter a AC Milán, ale nakonec z toho nic nebylo.

Odriozola chtěla zůstat v Madridu a všemu napomohl dobrý vztah s Carlettem, který byl se svým svěřencem v předsezonní přípravě spokojený. Álvaro však v prvních dvou ligových zápasech nehrál ani minutu.

Dani Carvajal se již uzdravil a může počítat s pravidelnou hrou, jeho náhradou je Lucas Vázquez, který v létě prodloužil smlouvu s klubem. Odriozola nebude moci počítat s mnoha minutami a o jeho situaci se zajímá také několik týmů z Anglie a Francie, ale nejvíce se o něj zajímá Florentina, která už s Realem dohodla na podmínkách hostování.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: goal.com

4 Komentářů

 • Avatar

  Odri, ak chceš pravidelne hrať, ber tú ponuku a choď do Talianska,
  aj kuchyňu majú skvelú, aj baby sú tam tiež krásne .. *happym*

  0
  0
 • Avatar

  Dobrý vztah s Carlem? To je docela vtipné, protože si pamatuju, že sotva Carlo přišel, tak se psalo, že s Odrim prý nepočítá. To bylasi buď výmysl novinářů, anebo to byl ve skutečnosti názor klubu, že s ním nepočítají a rádi by ho prodali, ale ne Carla.

  Nevěřím, že by Carlo neviděl chyby Lucase. Podle mě měl být Odri dvojkou a Lucase jsme neměli podepisovat, taky vzhledem k jeho věku. Místo toho je Odri další hráč, na kterém se dá něco málo vydělat, takže ho prodáme a necháme si nespolehlivého Lucase, ze kterého bysme neměli nic, protože by odešel zadarmo.

  0
  0

Přidat komentář

Související články

El Confidencial: Islámský stát nabádal k útokům na hráče a fanoušky Realu Madrid
Mužstvo

El Confidencial: Islámský stát nabádal k útokům na hráče a fanoušky Realu Madrid

Příslušníci španělské Guardia Civil oznámili, že rozbili buňku nadace I’lam, která se podílí na propagandě takzvaného Islámského státu. Mezi nalezenými…
Otazníky v defenzivě. Jaké bude složení stoperů pro příští sezónu?
Mužstvo

Otazníky v defenzivě. Jaké bude složení stoperů pro příští sezónu?

Žádné rozhodnutí zatím nepadlo. Před novou sezonou 2024/25 mají jistá místa Rüdiger a Militão, vedle nich se objevují jména Nacha,…
První rok Juda Bellinghama
Mužstvo

První rok Juda Bellinghama

V pátek to byl přesně rok od chvíle kdy Real Madrid oznámil příchod Juda Bellinghama. Anglický záložník ve své premiérové sezóně…
Relevo: Alaba chce v říjnu dosáhnout optimální formy
Mužstvo

Relevo: Alaba chce v říjnu dosáhnout optimální formy

David Alaba utrpěl 17. prosince loňského roku zranění kolena, ale termín jeho návratu na hřiště je stále obtížné určit. Přestože…