Tipy na 2. kolo EURO Fantasy: Španělská obrana i vyhlášení střelci. A co Češi se Slováky?

Čas 13. 06. 2021, 09:46 | Autor podvinho
Sazka Fantasy - tipy 2. kolo
Sazka Fantasy - tipy 2. kolo

První hrací den EURO Fantasy je za námi a ihned pokračujeme druhým kolem. Jelikož se každé kolo hraje o zvláštní ceny, není pozdě se přidat. Přinášíme tipy na 2. hrací den, ve kterém se nám mimo jiné představí španělská, česká i slovenská reprezentace. Je se tedy na co těšit!

EURO Fantasy na webu Sazky probíhá jako většina podobných her. Před každým herním kolem si uživatel nastaví sestavu. Jednotliví hráči pak získávají body na základě skutečných výkonů. Mohou získávat plusové body (góly, asistence, výhra, čisté konto atd.), ale také minusové body (karty, obdržené góly, vlastní gól atd.). Za každé kolo můžete vyhrát skvělé ceny.

Hrát EURO Fantasy zdarma »


Zápasy 2. kola

Anglie - Chorvatsko

Rakousko - Severní Makedonie

Nizozemsko - Ukrajina

Skotsko - Česko

Polsko - Slovensko

Španělsko - Švédsko

Tipy na 2. kolo

Začneme netradičně od útoku. Druhé kolo totiž nabídne hned několik věhlasných kanonýrů. Samozřejmě musíme počítat s tím, že jejich cena nebude levná. Přesto bychom nedoporučovali vynechat Roberta Lewandowskiho (12,5 milionu) či Memphise Depaye (11 milionů). Na sestavu jistě aspirují také Harry Kane (12,2 milionu) či Álvaro Morata (11,3 milionu).

Naopak v záloze si můžeme vyčíhat levnější varianty. Mým nečekaným tipem je Saša Kalajdžić z Rakouska, který v bundesligovém Stuttgartu sázel jeden gól za druhým. Přesto na něm visí cenovka pouhých 7,5 milionu. Levné záložníky najdete rovněž v sestavě Anglie - Mason Mount (8,5 milionu), Phil Foden (7,6 milionu) či Jack Grealish (7,5 milionu).

A konečně se dostáváme rovněž do defenzivy. V této oblasti poměrně věřím Španělům, přestože jsou bez kapitána Sergia Ramose. Proti Švédsku je čisté konto určitě ve vzduchu. Stoperskou dvojici by měli tvořit Pau Torres (6,5 milionu) a Aymerick Laporte (8,1 milionu). Hlavně první jmenovaný je opravdu levným hráčem a ulehčí tvému rozpočtu.

Zapomenout nemůžeme na Madridistas ve 2. kole. Dnes od 15:00 se představí Luka Modrić se svým Chorvatskem proti Anglii. Fotbalista Realu je nejdražším záložníkem kola s cenovkou 10 milionů. Druhým nejdražším obráncem je pak čerstvý Madridista David Alaba (10,9 milionu). Vzhledem k tomu, že za Rakousko hraje v záloze a vše se kolem něj točí, je určitě zajímavou volbou.

A konečně musíme zmínit také zápasy české a slovenské reprezentace! Upřímně, ani v jednom týmu nenacházím pro toto kolo příliš zajímavých tipů. Z Česka bych nejvíce doporučil Tomáše Součka (10 milionů), jenž prožívá fantastickou sezonu. Ze slovenské reprezentace pak obránce Milana Škriniara (8,8 milionů), který umí být nebezpečný před brankou soupeře.

Hrát EURO Fantasy zdarma »


Hraj s BilyBalet.cz o ceny

V každém kole EURO Fantasy hraješ o zajímavé peněžní i jiné ceny. Pokud budeš hrát s portálem BilyBalet.cz, budeš zařazen navíc do speciálního žebříčku. A tam na tebe čekají další ceny.

K tomu je potřeba udělat pouze jedinou věc:

Po registraci / přihlášení si rozklikni své uživatelské menu (vpravo nahoře), klikni na modré tlačítko „ZADAT PROMO KÓD“ a zadej kód: bilybalet

V tu chvíli jsi zařazen do našeho speciálního žebříčku, kde ti nejlepší obdrží na konci další ceny.

Ceny pro žebříček s promo kódem „bilybalet“

1. místo: Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9 od CZC.cz

2. místo: Speciální překvapení od BilyBalet.cz na začátku nové sezony

3. místo: Speciální překvapení od BilyBalet.cz na začátku nové sezony

Hrát EURO Fantasy zdarma »


Rychlý návod:

1. Klikni na TENTO ODKAZ a vytvoř si sestavu na 1. hrací kolo

2. Jednoduše se zaregistruj dle pokynů na webu

3. Jdi do svého uživatelského menu a zadej promokód „bilybalet“

4. Teď je vše kompletní. Sestavu ale můžeš klidně ještě měnit. Žebříček hráčů s promokódem bilybalet uvidíš po odehrání 1. hracího kola.

Komentáře fanoušků

Zatím nikdo se nezapojil do diskuze. Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!