Nová sponzorská smlouva před podpisem. Real Madrid v krátkém časovém úseku přivede dalšího sponzora

Nová sponzorská smlouva před podpisem. Real Madrid v krátkém časovém úseku přivede dalšího sponzora
Real Madrid a Visit Dubai (zdroj: realmadrid.com)

Real Madrid v blízké budoucnosti oznámí sponzorskou smlouvu s regionální bankou ze Saúdské Arábie. A to jen krátce po tom, co Los Blancos oznámili novou dohodu se společností patřící do blízkovýchodního města. Jeho součástí bude zábavní park s tematikou Realu Madrid.

Klub se dohodl se společností ze Saúdské Arábie, že se stane novým oficiálním partnerem místní regionální banky, uvádí The Athletic. Real Madrid dříve podepsal sponzorskou smlouvu se Saudi Telecom v roce 2013, která již vypršela.

Sponzorství bude podobné dohodě, kterou Real Madrid již uzavřel s guatemalskou finanční skupinou Bantrab, s cílem zvýšit zákaznickou základnu banky v Saúdské Arábii. Klub tvrdí, že sponzorství je nezávislé na Saúdském veřejném investičním fondu (PIF), státním investičním fondu země.

Dohoda se nepovažuje za významnou a nebude zahrnovat branding na dresech, tréninkových soupravách nebo na stadionu. Nedávno oznámená sponzorská smlouva Realu Madrid s turistickou organizací Visit Dubai je mnohem větší.

Visit Dubai

Florentino Pérez, prezident Realu Madrid, a Issam Kazim, výkonný ředitel Dubajské korporace pro cestovní ruch a komerční marketing (DCTCM), nedávno uzavřeli ve Valdebebas dohodu o spolupráci.

Real Madrid a Visit Dubai podepsaly globální sponzorskou smlouvu, jejímž cílem je vytvořit nové možnosti rozvoje pro obě instituce a která přemění toto město ve Spojených arabských emirátech v první oficiální cestovní destinaci našeho klubu.

Akce se konala v zasedací síni Real Madrid City Center a předsedali jí Florentino Pérez a Issam Kazim, výkonný ředitel Dubajské korporace pro cestovní ruch a komerční marketing (DCTCM).

Prostřednictvím této spolupráce nabídnou tyto dvě organizace, které sdílejí společné cíle dokonalosti a inovací, širokou škálu jedinečných a speciálních zážitků pro fanoušky Dubaje a Realu Madrid. Toto sdružení, které zahrnuje naše první mužské a ženské fotbalové týmy, přinese na stadion Santiaga Bernabéua chuť Dubaje a poskytne fanouškům nezapomenutelné okamžiky a nejvyšší úroveň služeb,“ uvedl klub ve svém oficiálním vyjádření.

Akce se zúčastnil také José Ángel Sánchez, generální ředitel Realu Madrid, a Emilio Butragueño, ředitel institucionálních vztahů, kteří řekli: „Jsme velmi hrdí na toto nové spojení s Visit Dubai jako první oficiální destinací klubu. Dubaj usiluje o dokonalost ve všech svých zábavních nabídkách a je to tento cíl, který ji spojuje s klubem. Těšíme se, že tuto vzrušující destinaci přineseme našim milionům fanoušků po celém světě.“

Issam Kazim ze své strany dodal: „Jsme nadšeni, že můžeme začít naši cestu s Realem Madrid jako globálním sponzorem. Tato inovativní spolupráce mezi Dubají a největším klubem na světě je založena na sdílené vizi a cílech, kde každý úspěch je motivací dosáhnout více. S naším cílem stabilizovat pozici Dubaje mezi třemi největšími světovými městy tato strategická spolupráce využije silné stránky přední destinace a nejslavnějšího klubu na světě a znovu potvrdí Dubaj jako nejlepší místo k životu, práci a návštěvám.“

Tematický park v Dubaji

Dohoda s Visit Dubai bude brzy zahrnovat zábavní park Real Madrid v Dubai Parks and Resorts, největším místě svého druhu na Blízkém východě, což dále rozšíří rozmanitou nabídku města. Park, který bude jako první na světě s tématem Realu Madrid, bude zahrnovat atrakce spojené s klubem, muzeum, hry testující fotbalové dovednosti a širokou škálu restaurací a míst prodávajících oficiální produkty Realu Madrid.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: realmadrid.com

1 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Oficiálně: Luka Modrić prodloužil smlouvu s Realem Madrid do roku 2025
Mužstvo

Oficiálně: Luka Modrić prodloužil smlouvu s Realem Madrid do roku 2025

Real Madrid C. F. a Luka Modrić se dohodli na prodloužení smlouvy s naším kapitánem, který bude s klubem spojen…
Kdo jsou rodiče Mbappého – Fayza Lamari a Wilfried Mbappé?
Mužstvo

Kdo jsou rodiče Mbappého – Fayza Lamari a Wilfried Mbappé?

Kylianův start v Madridu je také zásluhou jeho rodičů, kteří ho na jeho cestě podporovali. Kylian Mbappé už je hráčem…
Chiringuito: Mbappé nepotřebuje operaci nosu
Mužstvo

Chiringuito: Mbappé nepotřebuje operaci nosu

Edu Aguirre, který má v pořadu Chiringuito na starosti zpravodajství týkající se Realu Madrid, sdělil, že testy ukázaly, že Kylian Mbappé…
Mbappé všechny překvapil, jak dobře umí španělsky. Co stojí za tímto překvapením?
Mužstvo

Mbappé všechny překvapil, jak dobře umí španělsky. Co stojí za tímto překvapením?

Mbappé se konečně stal hráčem Realu Madrid. Představen byl 16. července 2024 před Santiago Bernabéu zaplněným až po střechu madridskými…